Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    NPvl - Profil | Ne 21.6.2026 13:59:32

    Káceč >> Tady pere .hnus

      NPvl - Profil | Ne 21.6.2026 13:58:49

      drvoštěp >> 😁😁😁😁😁

        NKáceč - Profil | Ne 21.6.2026 13:57:37

        čolkař,zloch >> u nás stejně a bouřka nás asi obejde. Zatím ani kapka.

          Ndrvoštěp - Profil | Ne 21.6.2026 13:40:10

          Pvl >> Teď mi píše hajnej. Lituje mne👏👏Asi něco potřebuje🤫

            Ndrvoštěp - Profil | Ne 21.6.2026 13:38:02

            ŠUKI >> Já dělám v normě. Nechci být zas moc ukrutně bohatej🤔💰😭😇

              Ndrvoštěp - Profil | Ne 21.6.2026 13:36:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Pvl >> Víkendy jsou o dýškách a klidu na práci. Teď je teprve siesta🍺😅

                NŠUKI - Profil | Ne 21.6.2026 13:35:01

                drvoštěp >> Práce šlechtí a tys hodně zaostalý, takže den pro tělo by mohl mít klidně 30 hodin 😂

                  NPvl - Profil | Ne 21.6.2026 13:27:03

                  drvoštěp >> Ideální počasí ,,,,, konečně na práci😁 Něco jako pracovat v sobotu .každý si všimne :o§))

                    Ndrvoštěp - Profil | Ne 21.6.2026 13:18:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Tvl, slzy a pot😡😭😇

                      Nčolkař,zloch - Profil | Ne 21.6.2026 13:11:22

                      Dusno, podmračeno a bouří, to jsem zvědav, co z toho spadne 😡

                        NPvl - Profil | Ne 21.6.2026 7:32:12

                        drvoštěp >> Tak tak polituj se .Nikdo to za tebe neudělá 🙂

                          Nzvědavec - Profil | Ne 21.6.2026 7:24:11

                          drvoštěp >> Houbeles, chudák Harry. :-)

                            Ndrvoštěp - Profil | Ne 21.6.2026 6:51:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Video Thumbnail
                            Chudák já😡

                              Nsasan111 - Profil | So 20.6.2026 22:41:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Jettys >> :-)))))))

                                Nsasan111 - Profil | So 20.6.2026 22:26:28

                                Jettys >> Tu v tom blátíčku pujde dobře rejže :-)))))))

                                  Nsasan111 - Profil | So 20.6.2026 22:23:56

                                  Jettys >> ...až navěky. ˇAméééén :-))))))))

                                    NJettys - Profil | So 20.6.2026 22:10:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    .

                                      NJettys - Profil | So 20.6.2026 22:10:04

                                      sasan111 >> Bambuch žehne tvoji chytrosti😁

                                        Nsasan111 - Profil | So 20.6.2026 22:08:28

                                        Jettys >> To Ťa Pán Bůch tresce, že sa nemodlíš a kradeš dřevo :-)))))))))))))))))))
                                        č. 7 Nepokradeš. :-))))))))))))))

                                          NJettys - Profil | So 20.6.2026 22:00:26

                                          Vash >> podle vany na zahradě 60mm a chvíli kroupy cca 1,5cm to nechceš

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun