Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    NVash - Profil | So 20.6.2026 21:56:20

    Jettys >> Co bych za to dal 🙏 pod střechou s knihou ideál 👍🤣🤘

      NJettys - Profil | So 20.6.2026 21:52:07

      Vash >> nás to kolem 18 řádně vypláchlo

        Nkubah - Profil | So 20.6.2026 21:22:08

        zvědavec >> také že byly pěkné slejváky a bouřky ...

        U nás se naštěstí jen zalilo - alo okolo to bylo pěkné.
        Nám to sem alespoň nahnalo chladný vzduch, snad se v noci pěkně vyvětrá.

          NKáceč - Profil | So 20.6.2026 21:05:14

          Vash >> já nemám zalejvat co, leda večer sebe :-)

            Nzvědavec - Profil | So 20.6.2026 20:59:47

            Že prý bouřky a přívalové deště. Leda kulové, tady ani kapka. :-((

              NVash - Profil | So 20.6.2026 20:52:39

              Káceč >> Mě fachá, když pořádně zaleju tak pak ještě prší 😉🤘🤣

                NKáceč - Profil | So 20.6.2026 20:34:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  NKáceč - Profil | So 20.6.2026 20:25:43

                  Vash >> to je zásadní chyba. Sekni na seno a bude chcavec :-)

                    NVash - Profil | So 20.6.2026 20:23:58

                    Káceč >> Nepotřebuju seno 😉 Zítra bude sekat sad a trávu si odveze týpek jako zelené krmení 👍😤🤘

                      Nhechtmrk - Profil | So 20.6.2026 20:21:59

                      Vash >> u nás taky až teď, ve dvou vlnách 10 mm. Zaplaťpánbůh za to...

                        NKáceč - Profil | So 20.6.2026 19:40:33

                        Vash >> sekni něco na seno a ono zaprší :-)

                          NVash - Profil | So 20.6.2026 19:25:47

                          Káceč >> No na radaru to vypadalo slibně, ale realita je úplně jiná 😫🤘😭 Pár kapek....

                            NKáceč - Profil | So 20.6.2026 19:14:29

                            Vash >> mladej dneska posekal první louku, tak předpokládám, že u nás bude tak tejden lejt :-)

                              NVash - Profil | So 20.6.2026 18:45:53

                              Káceč >> Taky se něco blíží 🤨 sem zvědavej jesli z toho něco bude 🤔 zatím se nám to vyhlo jen tři kapky 😕🤘🤣

                                NKáceč - Profil | So 20.6.2026 18:25:56

                                První lachout na vychladnutí a další sprcha. Přeháňka 10 minut a 1 mm. Lepší než nic.

                                  NPolčis - Profil | So 20.6.2026 18:23:14

                                  čolkař,zloch >> Jo a dvě noční vláčky jsme se synkem a kamarádem neměly ani klepaneček.
                                  Stojíš u vody a posloucháš lodickáře jak jebou celou hartu 😂

                                    NPolčis - Profil | So 20.6.2026 18:20:40

                                    čolkař,zloch >> Tady je víc faktorů v neprospěch dravců.(Harta)
                                    1.jediná voda na S.Moravě kde můžou lodě.
                                    2.cca 10let zpět zrušený zákaz lodí v zátokách.
                                    3.2 roky zpět zákaz v zátoce N.Pláň lov z lodě.
                                    Všechny lodě se začaly jebat do sousední zátoky.
                                    4.Pár let zpátky vysazování sumců(postupně zmizely krásné plotice a okouni)
                                    Kamarád co je na svazu tak mi řekl kolik se odneslo….
                                    Nezbývá než prodat pruty a koupit koulís 😀
                                    Dnes jsem tři pruty jebl na bazar 😀

                                      Nčolkař,zloch - Profil | So 20.6.2026 18:08:33

                                      Polčis >> parta kamarádů na Orlíku a na Lipně něco pochytala, tak to spíše bude rukama😥

                                        NPolčis - Profil | So 20.6.2026 17:35:49

                                        čolkař,zloch >> Tady taky mrtvo,ryba došla.Tady by ani šašek nenachytal 😀

                                          Nčolkař,zloch - Profil | So 20.6.2026 17:17:05

                                          Polčis >> lautr hovno, mladej nějaký čudly a slušnýho bolena na popra, já bezrybka s jediným slušným netrefeným záběrem na woba😓přijela mi velmi pěkná štika za velkou gumou až k lodi a a nedobrala, na nic jiného nereagovala 2 dny😡zaplatím si Fídžu - ten odjel po 2 dnech s klienty bez ryby, prý se třou,zaplatím si Teo frašku a zachytám...

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun