Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    NPolčis - Profil | So 20.6.2026 17:05:49

    čolkař,zloch >> A co jsi chytil s vnukem?

      NLosPafkos - Profil | So 20.6.2026 17:02:03

      Praha západ,2x přeprška a jdu zalejvat😉

        Nčolkař,zloch - Profil | So 20.6.2026 17:01:19

        drvoštěp >> v rámci možností rozumné řešení 😀
        Vyložil jsem věci z auta,lodě, nasekal králíkům,pokrmil ostatní zvěrstvo, vyvenčil a vykoupal psa v rybníku,osprchoval se, za chvíli bude hotový h.guláš z kližky,teď jsem se pustil do flašky slivovice a všichni mi můžou trhnout nohou, doma je fakt krásně

          NKáceč - Profil | So 20.6.2026 16:10:42

          Právě začala docela slušná přeháňka.

            Ndrvoštěp - Profil | So 20.6.2026 15:34:50

            čolkař,zloch >> Já ráno jel v 6h do lesa. Harry vyndal bezbolestnou ( HQ 592) já zkoukl buky o průměru 90 plus a jen jsem řekl, Harry, mrdáme to. Tak zase vše naskládat do Avie a hurá domu😂😂😂😂

              Nčolkař,zloch - Profil | So 20.6.2026 15:23:54

              drvoštěp >> twl, tohle vypít, tak mne 2 dny otáčejí vidlemi kvůli proleženinám😓
              Dnes jsme to na Žernosekách zabalili kvůli předpovědi bouřek a deště, zatím jen dusno mrtvolno 👎

                NKáceč - Profil | So 20.6.2026 14:43:23

                Polčis >> já se pobytu venku nevyhnu, dopoledne dvě hodiny a to dělám jen to nejnutnější a nemusel jsem obcházet žádnou ohradu a byl jsem jak když jsem vylezl z vody. V dáli hřmí, tak jsem snad něco vody dorazí.

                  NPolčis - Profil | So 20.6.2026 14:10:02

                  Káceč >> Venku odmítám cokoliv dělat,tak jen pořádek v dílně,kde je chládek a pivo dám venku.
                  Navečer se zapotím u grilu,musím otestovat grilovací klobásy od kamaráda.

                    NKáceč - Profil | So 20.6.2026 14:07:12

                    Polčis >> já dopil druhej čajík a jdu naškubat housatům zelený. Jsem prostě v jednom kole :-)

                      NKáceč - Profil | So 20.6.2026 14:06:17

                      drvoštěp >> slabou vůli máš :-)

                        NPolčis - Profil | So 20.6.2026 14:00:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Káceč >> Třetí orosené,človek to musí rychle polykat ať to nezteplá 😀

                          Ndrvoštěp - Profil | So 20.6.2026 13:54:22

                          Káceč >> Když neumím odmítnout🙉🍺😂

                            NKáceč - Profil | So 20.6.2026 13:49:12

                            drvoštěp >> dohlížet si mohl i při nealku :-)

                              NKáceč - Profil | So 20.6.2026 13:47:28

                              zvědavec >> stále doufám, je třeba bramborám vláhu :-)

                                Ndrvoštěp - Profil | So 20.6.2026 12:53:01

                                Káceč >> Byla žízeň a moji dědečkové se hádali. Musel jsem dělat dohled

                                  Ndrvoštěp - Profil | So 20.6.2026 12:52:12

                                  zvědavec >> Málo se modlíte😡😇

                                    Nzvědavec - Profil | So 20.6.2026 12:19:31

                                    Káceč >> Optimisto, budeme rádi když něco přijde večer. A i o tom pochybuju, nebe je jak vymetené.

                                      NKáceč - Profil | So 20.6.2026 11:34:35

                                      Polčis >> já dám venku sprchu z konve prasatům a pak doma i sobě :-)

                                        NPolčis - Profil | So 20.6.2026 11:31:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Káceč >> Ja byl skočit se psem do přehrady a teď první lachoutek.

                                          NKáceč - Profil | So 20.6.2026 11:14:55

                                          Nějak se to zatahuje, snad zaprší. Dám teplej hořkej čajík s citrónem a pak musím našrotovat obilí.

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun