Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

ŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    Káceč - Profil | So 20.6.2026 11:13:06

    drvoštěp >> kdyby o tobě někdo tvrdil, že si alkoholik, tak určitě kecá :-)

      Káceč - Profil | So 20.6.2026 11:12:06

      kubah >> kdybych v něm jezdil osm hodin denně a celej rok, tak asi jo, ale to mi nehrozí :-)

        drvoštěp - Profil | Pá 19.6.2026 23:23:40

        kubah >> Celý den, rok, jen teplej čaj...asi tak 36 let🤔👏V práci.

          drvoštěp - Profil | Pá 19.6.2026 23:22:32

          Káceč >> Já teď skončil v knajpě. 19 malejch dvanáctek, dva bechery a sedmu rulandy. Tu teda doma u Tv. Dnes jsem posekal tři zahrady. Moji, pantátovo, a vedle jednomu němčourovi. Celkově asi 1000-1300 m2 A ráno na dřevo od lčr😂😂😂

            kubah - Profil | Pá 19.6.2026 23:16:57

            Káceč >> kup si traktor s klimatizací :-)

            Já blb přes den chlastal studený pití a ještě kafe, pak jsem se potil jak dobytek.

            Musím najet na vlažné čaje ... přes den, večer pivo

              Káceč - Profil | Pá 19.6.2026 22:10:03

              Polčis >> potím se dost. Asi to bude tou boreliozou, tam to začalo a asi budu mít nějakej chronickej zánět. Na doktory není čas ani nálada. Sprcha a lachouti to zatím zvládaj dobře :-)

                čolkař,zloch - Profil | Pá 19.6.2026 22:08:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Dravci nás mají na háku, ale jinak je fajn

                  Polčis - Profil | Pá 19.6.2026 21:56:55

                  Káceč >> To se tak moc potíš,že ani šátek nepomůže?
                  Turban jsi zkoušel?😀

                    Káceč - Profil | Pá 19.6.2026 21:50:26

                    Vash >> mě hlavně vadí, když mi začne téct pot do očí. To jsem úplně v prdeli. Nejhorší je to v traktoru, když nahrabuju seno. Zkoušel jsem snad všechno i čelenku, šátek a hovno platný :-)

                      Káceč - Profil | Pá 19.6.2026 21:47:59

                      Polčis >> už to není jak v pětadvaceti. Proto jsem toho zanechal :-)

                        Vash - Profil | Pá 19.6.2026 21:33:46

                        Káceč >> Jasná věc 😉 V tutom počasu 2-3 sprchy sou daný 👍😤🤘 Stačí víckrát mrknout a seš spocenej 🥵🤣

                          Polčis - Profil | Pá 19.6.2026 20:55:52

                          Káceč >> Taky se tomu už straním,bo se potom dva dny lečím.

                            Káceč - Profil | Pá 19.6.2026 20:19:26

                            Polčis >> já tři promile neměl ani nepamatuju :-)

                              Káceč - Profil | Pá 19.6.2026 20:18:51

                              Vash >> to není srabáctví, to je nutnost :-)

                                Polčis - Profil | Pá 19.6.2026 20:09:04

                                Káceč >> Dělám si srandu,já lezu do sprchy i když mám tři promile a nespotil jsem se.

                                  Vash - Profil | Pá 19.6.2026 19:41:03

                                  Káceč >> Srabe 🤣🤘😝

                                    Káceč - Profil | Pá 19.6.2026 19:32:16

                                    Polčis >> když se nezpotíš a nezaprášíš, tak můžeš, já bych to nevydržel :-)

                                      Polčis - Profil | Pá 19.6.2026 19:26:50

                                      Káceč >> Až v sobotu 😀

                                        Káceč - Profil | Pá 19.6.2026 19:14:21

                                        Polčis >> já otevřel druhýho, sprcha byla výborná, někdy to taky zkus :-)

                                          Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun