Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    NPolčis - Profil | Pá 19.6.2026 18:58:39

    Káceč >> Já teprve třetího,musel jsem si dát šlofíka 😀

      NKáceč - Profil | Pá 19.6.2026 18:31:46

      Vash >> já akorát otevřel prvního. Až vychladnu, tak třetí sprcha, nebudu pak lepivej Jenda :-)

        NVash - Profil | Pá 19.6.2026 17:46:45

        Káceč >> Doma další a u kámoše Dudiho 😉🤘🤣 Teď vařím a pak 🥃💪

          NKáceč - Profil | Pá 19.6.2026 16:33:22

          Vash >> to se to lemtá, já druhej čaj a něco Magnézie :-)

            NKáceč - Profil | Pá 19.6.2026 16:27:57

            zvědavec >> pivní sprchu neprovozuju, v tomhle vedru bych lepil a byl samá moucha :-)

              NKáceč - Profil | Pá 19.6.2026 16:26:57

              Medusa >>ahoj, já se šetřím i bez zákroku :-)

                Nzvědavec - Profil | Pá 19.6.2026 14:37:09

                Káceč >> Už jsem se lekl, že tě slunko dostalo. Napoprvé jsem četl pivní sprcha. :-))

                  NVash - Profil | Pá 19.6.2026 14:01:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Polčis >> Taky jedno dávám a koupil sem pro jistotu celou bednu 😤🤘🤣

                    NMedusa - Profil | Pá 19.6.2026 13:10:01

                    Káceč >> ahoj ja si dal taky caj akorat je mi krapet hur z toho vedra aby me nejeblo mam strach vylizt ven na dvorek nas pes se hreje jak magor vydrzi to ale mi ne a po tom zakroku se musim setrit trosku ))))

                      NKáceč - Profil | Pá 19.6.2026 12:33:58

                      Polčis >> já dopíjím čajík a musím zase ven. Třikrát přetáhnu sto metrů hadic a budu přepouštět vodu a pak ještě dojít s čerpadlem ke kravám a těm taky dopustit, bo už jim nikde neteče. Pak bude následovat druhá sprcha :-)

                        NPolčis - Profil | Pá 19.6.2026 12:28:25

                        Káceč >> Ja už radši otevřel druhe pivo 😀

                          NKáceč - Profil | Pá 19.6.2026 12:23:59

                          Venku je peklo, první sprcha proběhla a budou ještě dvě :-)

                            NVash - Profil | Pá 19.6.2026 4:33:16

                            ŠUKI >> Každý to má jinak 😉 Mě zase neteče pivo 🫣 Měl sem vinný období, ale mám rád sladký tudíž portský 👍😤🤘

                              NŠUKI - Profil | Čt 18.6.2026 23:15:30

                              Káceč >> Jasně… prostě jsi ho vypil na hektolitry a to už je jako ze sexem…
                              Ale nechápu, že ti stále to pivo leze do chřtánu 😂

                                NKáceč - Profil | Čt 18.6.2026 23:08:39

                                ŠUKI >> já vína něco vypil, ale nic pro mě. Prostě mi nechutná. Hrozny se sýrem, to je jiná :-)

                                  NŠUKI - Profil | Čt 18.6.2026 23:00:54

                                  Káceč >> Protože nejsi CHACHAR … VIno NENÍ pro každou hubu a to ty NIKDY. nepochopíš 🤭

                                    NKáceč - Profil | Čt 18.6.2026 22:46:39

                                    ŠUKI >> já dát tolik vína, tak jsem mrtvej muž :-)

                                      NŠUKI - Profil | Čt 18.6.2026 22:35:08

                                      Káceč >> Ja dopil DRUHOU sedmu vínka… i dcérce dnes chutnalo. 💪. Moja už od osmi v limbu, takže pro nás zůstalo více 😜

                                        NKáceč - Profil | Čt 18.6.2026 22:34:06

                                        dravecd >> takovou knihu potřebuješ pořád. Borelioza je pěknej prevít :-)

                                          Ndravecd - Profil | Čt 18.6.2026 22:27:57

                                          Káceč >> v pohodě,sem to jen prubnul,já si ani nechci nic půjčovat.sem mysle že už jí nepotřebuješ,tak ať se na ní nepráší…
                                          Ale dík😉

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun