Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    Nkubah - Profil | Čt 18.6.2026 21:37:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      NKáceč - Profil | Čt 18.6.2026 21:27:39

      ŠUKI >> to bych jich musel mít tak 15+ :-) Jdu to ven pozavírat.

        NŠUKI - Profil | Čt 18.6.2026 21:22:18

        Káceč >> Protože lachouty ti zatemňely zrak… což tě výjimečně omlouvá 🤭

          NKáceč - Profil | Čt 18.6.2026 21:03:58

          ŠUKI >> pravdu máš, nečetl jsem pozorně, no :-)

            NKáceč - Profil | Čt 18.6.2026 21:02:46

            dravecd >> hele, mohu ti ji půjčit, abys sis jí přečetl a to důležité opsal. Akorát za poštovný tam i zpátky, nejsem charita :-) Akorát se za tebe musí někdo zdejší z Mrku zaručit. Víš jak to tu chodí :-)

              NŠUKI - Profil | Čt 18.6.2026 21:00:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Káceč >> A co píšu ty kokos 🤭

                NKáceč - Profil | Čt 18.6.2026 20:57:48

                drvoštěp >> je toho na něj moc, na dědka, hlavně to horko :-)

                  Nčolkař,zloch - Profil | Čt 18.6.2026 20:56:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  ŠUKI >> podle kukuče bude ta tvoje žížala pěkná podšívka 👍můj vnuk mne dnes sázkou obral o zmrzlinu😓

                    NKáceč - Profil | Čt 18.6.2026 20:56:25

                    Medusa >> o zvířenu je postaráno, už jenom drůbež pozavírat. Po osmém lachoutu :-)

                      NMedusa - Profil | Čt 18.6.2026 20:55:14

                      drvoštěp >> ahoj snazime se ale nejak je to k prdu zatim nic ted jedeme so ne po tak uvidime nekam za Napajedla tak uvidime

                        Ndrvoštěp - Profil | Čt 18.6.2026 20:54:22

                        Káceč >> Babička😅😂😅😂

                          NMedusa - Profil | Čt 18.6.2026 20:54:05

                          Káceč >> a co zviratka uz bumbaj ))))

                            Ndrvoštěp - Profil | Čt 18.6.2026 20:53:48

                            Medusa >> Čekám kdy pokřtíš svoji výbavu a podáš info. Zatím asi 💩😅Já ráno na buci a pak sekačka vysoké trávy😅😅😅😂😂😂

                              NKáceč - Profil | Čt 18.6.2026 20:52:38

                              ŠUKI >> ta, co ti sedí na klíně bude spíš tvoje vnučka, né? :-)

                                NKáceč - Profil | Čt 18.6.2026 20:51:31

                                Medusa >> ahoj, zatím piju sedmého :-)

                                  NMedusa - Profil | Čt 18.6.2026 20:50:01

                                  Káceč >> ahoj kolik jsi si dal lachoutu co )))))😁😁

                                    NKáceč - Profil | Čt 18.6.2026 20:44:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    kubah >> tak tam je to jasný, že se chtěl Kraken oběsit :-)

                                      Nkubah - Profil | Čt 18.6.2026 20:43:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        NŠUKI - Profil | Čt 18.6.2026 20:42:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        drvoštěp >> A ty chlompeš😂. A já se věnoval vnučce a pak vařil, pil a ještě si dám s dcerkou vínečko 😜

                                          NVash - Profil | Čt 18.6.2026 20:42:33

                                          Káceč >> To je daný 😤 Aj kluci půjdou v kiltu 👍 A premejšlym, že si nechám udělat nějaký epesní účes 🤔🤘🤣 Na mě jen tak nezapomenou 💪

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun