Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    Nkubah - Profil | Čt 18.6.2026 20:41:07

    Káceč >> "jura" jurasoft mu psal :-)

      NKáceč - Profil | Čt 18.6.2026 20:37:45

      kubah >> však jsem to taky myslel v žertu :-)

        Nkubah - Profil | Čt 18.6.2026 20:33:24

        Káceč >> raději ne, už tehdy mu odsud psal jistý mrkmen - a Kraken se napřed málem oběsil, pak ho poslal do zadele :-))))))

          Ndrvoštěp - Profil | Čt 18.6.2026 20:32:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Video Thumbnail
          V Oseku koukaj na fotbal😅😅😅😅

            NKáceč - Profil | Čt 18.6.2026 20:22:20

            dravecd >> ahoj, zkus to tady, není to sice stejná kniha, co mám já......https://www.palmknihy.cz/kniha/borelioza-223513

            Já mám tuhle a cena by nebyla jiná....https://www.srovname.cz/exit/13032/product/c375840bed4de44975c93b81d6aac28e

              Ndravecd - Profil | Čt 18.6.2026 19:58:23

              Káceč >> ahoj,nedávno si tady vzpomínal knihu o borelíoze.prodáš,cenu akceptuji😉

                NKáceč - Profil | Čt 18.6.2026 19:55:51

                Vash >> to bude mít brácha radost :-)

                  NVash - Profil | Čt 18.6.2026 19:47:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Káceč >> Tak sem na to kouk, nedokouial 😫 Kiltů mám 5 taktických a jeden klasický. Dva dovoz USA, zbytek Anareus 💪 Mě naopak vyhovuje to zapínání na přezky bo můžeš hubnout, tloustnou 👍 Další ten RIP stop 🫣 děsně se v tom paří koule bo nedejchá 😉 Teď si chci koupi růžovej bo bráchovi na svatbu 🤘🤣

                    NKáceč - Profil | Čt 18.6.2026 19:40:00

                    Vash >> Kraken bydlí kousek od nás, akorát nevím, kde přesně. Je to do deseti kilometrů. Asi ho vyhledám a doporučím mu Mrk :-)

                      NVash - Profil | Čt 18.6.2026 19:32:17

                      Káceč >> Nechci kámoše 🫣 navíc je plešatej a nemá kérky 😤🤘🤣 A já v mládí Skoty neobdivoval 😉

                        NKáceč - Profil | Čt 18.6.2026 19:15:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          NKáceč - Profil | Čt 18.6.2026 19:14:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Vash >> mu tam napiš, budeš mít dalšího kámoše :-)

                          https://youtu.be/dzEldrv5CdQ

                            NKáceč - Profil | Čt 18.6.2026 18:22:38

                            Bord >> jsem je sprchoval z konve a jak si prasata chrochtala blahem :-)

                              NBord - Profil | Čt 18.6.2026 17:28:41

                              Káceč >> lakoto ani tej němej tváří nedopřeješ 😜🐖

                                NKáceč - Profil | Čt 18.6.2026 16:43:04

                                zvědavec >> to bych chcípnul :-)

                                  NKáceč - Profil | Čt 18.6.2026 16:42:45

                                  Vash >> to by se jim líbilo, ale nasrat, voda jim stačí :-)

                                    Nzvědavec - Profil | Čt 18.6.2026 14:47:02

                                    Káceč >> Vezmi si gumáky, abys nepropotil boty. :-))

                                      NVash - Profil | Čt 18.6.2026 14:19:58

                                      Káceč >> Jim tam vyleješ sud lachoutů a oni budou kalit 😲🤘🤣

                                        NKáceč - Profil | Čt 18.6.2026 14:18:30

                                        Vash >> já už vypil litr čaje a teď jdu ven všude zkontrolovat vodu a hlavně prasatům udělat kaliště :-)

                                          NVash - Profil | Čt 18.6.2026 14:15:52

                                          Káceč >> Nejsi sám 😉 Teď sem to se sebe sundal 🥵 Na sluníčku auto ukazuje 36° ve stínu pouhých 30° 🤣🤘😤 Vypil sem několik litrů vody a chcát byl 2x 🫣

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun