Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

Nvokounek - Profil | Čt 3.6.2010 18:01:24

ja som zabudol dodať že Turky do EU samozrejme nebrat

    Nvokounek - Profil | Čt 3.6.2010 17:48:14

    Azbest >> máš pravdu nechcel by som s nimi bývať
    to je na 98% konec sveta..

      Nvokounek - Profil | Čt 3.6.2010 17:42:47

      Azbest >> chvílu som skúšal jedným šéfovať lebo sa mi zdali v poho no jak zacítili pracovnú rutynu ušli :) ale v komunite by ozaj utrpela ich autorita keby sa zriekli klasického ničnerobenia :)

      hovorím o idealizovaných predstaviteloch kultúr..

        Ndosec - Profil | Čt 3.6.2010 16:41:03

        Pvl >> já už to samé vkládal před volbami 23.5. a z prava přilítla facka :-))
        V tomto případě se zase potvrdilo staré známé kam vítr tam plášť.

          NPvl - Profil | Čt 3.6.2010 16:21:47

          dosec >> V případě ,že by tomu tak bylo ! Ať mi každej políbí ...víš co :o§) Žádný z eventuelních a potencionálních vrhačů kamene mi na nic nepřidá !!

            NFery - Profil | Čt 3.6.2010 16:12:02

            Pvl >> tak i když jsem s výsledkem volem spokojenej,tak s tím Kalouskem máš pravdu..neni tam nikdo,kdo by víckrát převlík kabát a kdo byl u všeho a odpovědnost žádná:-(

              Ndosec - Profil | Čt 3.6.2010 16:10:09

              Pvl >> budeš kamenován :-))

                NPvl - Profil | Čt 3.6.2010 16:04:51

                krutá pravda ... bohužel

                  NFery - Profil | Čt 3.6.2010 15:51:27

                  Kocháč >> podle mě to jednou bude velkej problém..nepodceňoval bych ho..dokonce i Kadáfí(nevim jak se píše) se nechal slysšet,že neni třeba terorismu a zbraní,že Aláh dopřeje vítěztví islámu i beze zbraní..a všechno tomu nasvědčuje:-((

                    NKocháč - Profil | Čt 3.6.2010 15:41:52

                    jurasoft >> Jirka Šachl - 3.6.2010 15:05:15 >> a kde je problém? Normálně asimilují germány. Taková Bin Ládin štráse nezní vůbec špatně.

                      NAzbest - Profil | Čt 3.6.2010 14:44:11

                      grizzly72 >> klasika...

                        Ngrizzly72 - Profil | Čt 3.6.2010 14:26:53

                        Azbest >> nevim, jak vokounek, ale já je v baráku měl ( v Praze - Vysočanech ), a tenhle folklór už nechci nikdy zažít. Bydlel tam oficiálně starý manželský pár a když k nim na víkend přijelo příbuzenstvo tak jich bylo i přes 30. V baráku smrad a špína, neuvěřitelnej hluk a řev jak se pořád hádali. Někteří z příbuzných se tam později i nastěhovali na stálo, takže jich pak v bytě 1+1 bydlelo 8. Naštěstí nám bolševici barák zbourali a já se odstěhoval jinam.

                          NAzbest - Profil | Čt 3.6.2010 14:17:05

                          vokounek >> kultůra cikánského folklóru je ovšem jen zlomek toho,co obnáší "kultůra" jejich života-tedy většiny....valné.
                          Bydlels někdy s nějakými v domě?

                            Nvokounek - Profil | Čt 3.6.2010 14:09:31

                            naša nevedomosť môže druhým škodiť..

                              Nvokounek - Profil | Čt 3.6.2010 14:08:01

                              populárna dogma v mienkotvornych médiach zhodne tvrdí že sú to len fanatici, chodiace bomby a tak. je to hnudná propaganda. ale to je jedno mne je sympatická aj cigánska kultúra mám ju rád lebo je krásna. myslím ich klasický folklór..http://www.youtube.com/watch?v=qWr-mGWj0vk&feature=​related

                                NAzbest - Profil | Čt 3.6.2010 8:58:09

                                Docela zajímavá je skutečnost,že anketa u mne na webu (300 respondentů),ale i tady se blížily reálným konečným výsledkům velice hodně,zatímco oficiální prognostici se sekli o vlak.
                                Čím to?
                                Řekl bych, že třeba ke mně moc propletářů nechodí-teda ne těch hloupejch, co by volili rudou záři,takže jsem si myslel,že výsledky budou logicky příliš optimistický a ono ejhle:-))

                                  Nboyscout - Profil | Čt 3.6.2010 8:55:04

                                  Azbest >> to víš, není náhoda že většina těch co miluje muslimy současně nenávidí židy. :-)

                                    NAzbest - Profil | Čt 3.6.2010 8:48:09

                                    vokounek >> ty si asi děláš poprsí ne?

                                    To,že maj v Dubaji prachy na to,aby si postavili moderní letiště a kde co,z nich snad nedělá kultůrní národ.
                                    Jejich příšerný tradice v včetně práva šaríja ty považuješ za lidský?
                                    Obávám se,že málo věděti,málo mluviti...
                                    Už tvá poslední věta zní velice podnětně a lidsky.....a ten smajlík na konci....myslím,že Hus se moc nesmál.

                                      Nboyscout - Profil | Čt 3.6.2010 8:33:43

                                      vokounek >> proboha co je to za žvásty? Na jakém vrchole? kdy? Islám vznikl v 7 století proboha. A první co udělal bylo že zničil byzantskou říši, tehdejší vrchol civilizace. Asi by to chtělo trochu si o tom něco málo přečíst :-)