Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

Azbest - Profil | Čt 3.6.2010 19:58:03

boyscout >> no ti kdyby převzali moc,tak by to byl poslední hřebík do jejich raque:-))

    boyscout - Profil | Čt 3.6.2010 19:57:20

    kakr >> jinými slovy to buď dopadne vysídlením odlišné kultury nebo vražděním proti kterému byla WWII jen slabý odvar. Nic moc výběr. Já se přimlouvám za to oddělení a odsun muslimů zpět do jejich vlasti (případně vlasti jejich předků) kde můžou nerušeně žít jak chtějí. A klidně jim vyplatit tučné odškodné, ty prachy budou dobře investované pro budoucnost západní civilizace.

      boyscout - Profil | Čt 3.6.2010 19:55:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      kakr >> to máš těžké. Historie nás učí že 2 odlišné kultury (civilizace) na jednom území dlouhodobě nemůžou existovat. Vždy to skončilo krvavým střetem a vítězstvím té silnější. Teď poprvé to vypadá, že zvítězí ta primitivnější a slabší. A to proto, protože ta vyspělejší a silnější se dobrovolně rozhodla spáchat sebevraždu. Nic jiného totiž multikulti a podobné teorie a pokusy páchané na lidech nejsou. Ale teď mluvím o islámu ne o cikánech. U nich je to jiné, to není jiná civilizace která chce převzít moc ale jen skupina lidí, která cizopasí na svých hostitelech. A to jsme my.

        Azbest - Profil | Čt 3.6.2010 19:53:20

        kakr >> já bych jim znechutil to bezuzdný množení, flákání,kradení a veget v base.
        Za každý sousto bych z nich tam sedřel kůži,aby se jim tam nechtělo.

          kakr - Profil | Čt 3.6.2010 19:49:57

          boyscout >>
          Manželce, která seděla v šalině (Husovice, Mostecká) plivl do tváře cikán. Jen tak, beze slova a vystoupil. Přišla domů v šoku a s pláčem. Přesto bych to, co napsal JŠ nepodepsal.
          Byla klika, že jsem u toho nebyl, to bych asi na MRK teď nepsal....

            m.kindl - Profil | Čt 3.6.2010 19:49:36

            jurasoft >> Jirka Šachl - 3.6.2010 19:00:15 >> Ámen :-)))))

              boyscout - Profil | Čt 3.6.2010 19:44:04

              kakr >> Xenofobie znamená doslovně přeloženo “strach z neznámého”. Tento strach, obavu, opatrnost mají pudově zakódovanou všichni živočichové. Je to přírodní mechanismus, pomáhající přežít, je to pud sebezáchovy.

              Problém je, že tady nejde o něco neznámého. Spousta lidí má už s nima osobní zkušenost a ví moc dobře, proč z nich má obavy když je potká :-)

                Azbest - Profil | Čt 3.6.2010 19:33:36

                jurasoft >> Jirka Šachl - 3.6.2010 19:00:15 >> já cikány hodně nemám rád,ale toto mi přijde poměrně značně přitažené za účes...:-((
                Ty by sis asi s Hitlerem šálek čaje dal,že?

                  kakr - Profil | Čt 3.6.2010 19:16:33

                  jurasoft >> Jirka Šachl - 3.6.2010 19:00:15 >>
                  Nemusíš více opálené občany milovat, ale to co jsi napsal silně zavání xenofobií.

                    smradzjzd - Profil | Čt 3.6.2010 19:13:17

                    jurasoft >> Jirka Šachl - 3.6.2010 19:00:15 >> tobě a tvým myšlenkovým pochodům už vůbec nerozumím.
                    Na jedné straně brečíš na jasné proticikánské opatření, zrušit přídavky výměnou za slevu na dani z příjmu a na druhé straně z tebe leze toto.

                      Kocháč - Profil | Čt 3.6.2010 19:02:15

                      jurasoft >> Jirka Šachl - 3.6.2010 19:00:15 >> Ty seš ale debil....

                        Pvl - Profil | Čt 3.6.2010 18:56:14

                        Azbest >> Taky mám jasno ... :o§)

                          Azbest - Profil | Čt 3.6.2010 18:54:11

                          Pvl >> ok,ale s tím,kdo dělá vlny už je teda jasno...:-)

                            Pvl - Profil | Čt 3.6.2010 18:42:04

                            Azbest >> Neutají ...jako s Wágusem :o§))

                              Azbest - Profil | Čt 3.6.2010 18:35:53

                              Pvl >> no tak to děláš teda vlny asi ty,když argumentuješ neochotou se rozdělit jako faktem a když přijde vážně myšlená nabídka,tak se zachováš furiantsky jakože nepotřebuješ.
                              K čemu pak ten text?
                              To neryju,jen mne to zajímá.
                              Potřebnějším peníze posílám pravidelně.
                              Ale těší mne,jaký máš přehled o mých majetkových poměrech-tady se nic neutají:-))

                                Pvl - Profil | Čt 3.6.2010 18:29:08

                                Azbest >> Sám máš málo, nedělej vlny Jestli opravdu chceš " utrousit " dej potřebnějším .

                                  Azbest - Profil | Čt 3.6.2010 18:26:24

                                  Pvl >> no dyť jo a reaguju na tvou reakci,kterou tys reagoval na doseca.
                                  Píšeš,že ti žádnej z případnejch,eventulálních a potenciálních vrhačů kamene na nic nepřidá a já bych možná připadal v úvahu,ale přehodnotil jsem to a chci ti místo vrhání přidat.
                                  A proto se ptám,kolik potřebuješ.

                                    Pvl - Profil | Čt 3.6.2010 18:21:56

                                    Azbest >> Nevím o čem píšeš ?? přidat ? Reagoval jsem na přísp. doseca , ale nějak se to sem nedostalo . EDIT : dlouho jsem tě zde " neviděl" proto z křížkem po funuse, (jako provokačka) abych tě vytáhnul z brlohu .

                                      Azbest - Profil | Čt 3.6.2010 18:18:35

                                      Pvl >> opúakovaný vtip už není vtipem a vplební kampaní jsi přišel trochu s křížkem po funuse viď?:-))
                                      No ale je demokracie,tak jen houšť.
                                      Kolik bys potřeboval přidat?
                                      Pokusím se s tím něco udělat.