Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

NVenca888 - Profil | Pá 7.5.2010 15:30:15

a kurwa... tady bude husto...

    NGeneticist - Profil | Pá 7.5.2010 15:04:00

    karelc >> Jirka je Demo Autokrata. Nevolit ho!

      Nkarelc - Profil | Pá 7.5.2010 15:01:49

      boyscout >> a schválně bych je tam nezmínil. Ať je to vyrovnaný. Vždyť MF dnes, Lidovky a ještě kdosi jdou po Jirkovi až hrůza. Dobře dělá, že s nima nebude mluvit. Když se neumijó chovat demograticky. Jirka - největší demokrat u nás!

        Nboyscout - Profil | Pá 7.5.2010 14:59:15

        karelc >> tak mně je taky jasné že by možnost a) měla asi tak 99% všech hlasů. Ale musíš tam v té anketě ty ostatní strany zmínit aspoň ze slušnosti :-)

          Nkarelc - Profil | Pá 7.5.2010 14:56:08

          boyscout >> já budu volit to čéesdé, protože Jirka, ten nás nedá, nás, obyčejní lidi...

            NMirek M. - Profil | Pá 7.5.2010 14:52:53

            K vodě chodím,abych si odpočinul od všedního dne a v neposlední řadě i od politiky,která mě vubec už nezajímá.Je to prostě hnus!!!

              Nboyscout - Profil | Pá 7.5.2010 14:50:12

              Martin M. >> ještě sem dej nahoru anketu koho budete volit: a) ČSSD b) ODS c) TOP09..... x) nikoho, seru na to a bude to dokonalé :-)

                NBejmák - Profil | Pá 7.5.2010 14:47:51

                tak tohle sem vůbec ale vůbec nepatří .

                  NKnapík - Profil | Pá 7.5.2010 14:47:16

                  to je jenom finta, Martin si to tady vyčíhne a pak to šmahem vyhází ...:))
                  jinak to nebude, fakt ...

                    Nkakr - Profil | Pá 7.5.2010 14:44:08

                    Knapík >>
                    Výjimka potvrzuje pravidlo.......

                      NMartin M. - Profil | Pá 7.5.2010 14:44:02

                      Knapík >> spravne!

                        NKnapík - Profil | Pá 7.5.2010 14:41:56

                        Martin M. >> pozor na to .... :)

                        Příspěvky, které je poruší, mohou být smazány a za opakované porušování vám hrozí až omezení přístupu na MRK (případně trvalý zákaz vstupu).

                        14.Nediskutujte o politice, tohle je rybářský web.

                          Nfoxxx - Profil | Pá 7.5.2010 14:40:46

                          Kdyby ve volbách byla zastoupena "Mrknatova strana experimentální plavané",tak budu volit jí...:-)))

                            Nkarelc - Profil | Pá 7.5.2010 14:33:48

                            Volby jsou debil (mildas copyright)...

                              NTurňa - Profil | Pá 7.5.2010 14:33:46

                              A teď si tu ztvrdněte politická játra, MM má pravdu, plkat se má o rybařině.
                              A už sem nejdu mám politiky a politikaření až nad hlavu.

                                NPvl - Profil | Pá 7.5.2010 14:32:29

                                Už i ty ???

                                  NGeorgino - Profil | Pá 7.5.2010 14:31:59

                                  Z pohledu rybáře podle mě volby 2010 na braní ryb nebudou mít nějaký významný vliv

                                    Nkalaban - Profil | Pá 7.5.2010 14:31:29

                                    Proooooč??!!!!