Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

vokounek - Profil | Čt 3.6.2010 8:21:19

boyscout >> nepodceňoval by som kultúru islamu oni boli na vrchole ked sme mi behali s lukom. len kým oni ostali takmer bez zmeny, my sme totálne zmenili hierarchiu našich hodnot. architektura je odrazom kultúry a menovať tu Singapur, Dubai by bolo zbytočné nehovoriac o Bagdade a Teheráne zopár dokumentov som videl a klobúk dole.

vieš si predstaviť že by si toto napísal o Tóre teda o náboženstve ktoré predstavuje?
upálili by ťa zaživa :)




    Azbest - Profil | St 2.6.2010 23:09:20

    Fery >> to si můžeš myslet právě proto,že o tom nic nevíš.
    Nech to bejt.

      Fery - Profil | St 2.6.2010 22:54:40

      Azbest >> nevim co je mezi váma,ale v týhle diskuzi neni důvod k takový reakci..KOLIBŘIK ..nikoho nijak neuráží..

        smradzjzd - Profil | St 2.6.2010 22:47:20

        KOLIBŘIK >> dík za pozvání, ale na zahájení mám jiný plány. S Azbestem to proberem a uděláme ti tam přepadovku někdy později. Ještě musím doladit kontakty na tu kontrolu z MŽP, zatím nevím jak to po volbách bude, takže měj strpení.

          Azbest - Profil | St 2.6.2010 22:45:06

          KOLIBŘIK >> přestaň se o mě votírat a ještě k tomu tatarsky (nepíše se "by jsi",ale "bys").
          Pindy osobního charakteru budu mazat,případně i s elementama,co je do nekonečna ploděj.

            boyscout - Profil | St 2.6.2010 22:43:30

            Poušťák >> a ještě jeden obraz od malíře Kupky z roku 1905 !!! Už tehdy měl islám skvělou pověst :-)

              KOLIBŘIK - Profil | St 2.6.2010 22:39:51

              smradzjzd >> Jasně,rybyček je u nás dost.Nechceš na zahájení přijet ke mně na barák??Ale pod jednou podmínkou.Musel by jsi s sebou vzít Azbesta.

                Azbest - Profil | St 2.6.2010 22:39:18

                KOLIBŘIK >> jakej je asi tak rozdíl v tom,kde kdo volí?
                Vyfasuješ obálku, zalezeš za plentu,nandáš lístek do ní a šoupneš do urny.
                Nebo to je v Praze pro sichr jednodušší?
                Já navíc nechávám za plentou na pultu tradičně socdem a komoušskej lístek s namalovaným kosočtvercem-tak pro radost.

                  boyscout - Profil | St 2.6.2010 22:38:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Poušťák >> spíš o něm nic nevíš ty. Je s námi ve válce už víc než 13 století a dokud bude existovat, tak ta válka nikdy neskončí. Mají jen jeden cíl, ovládnout svět. A nás ostatní buď obrátit na svoji víru nebo zničit. Žádná jiná možnost není.

                  Kdysi dávno žili politici, kteří měli vizi, odvahu, prozíravost a říkali co si myslí, toto je poselství z oněch dob:

                  SIR WINSTON CHURCHILL O ISLÁMU:

                  „Jak hrozné jsou kletby, které mohamedánství ukládá svým přívržencům! Kromě fanatické posedlosti, která je u člověka stejně nebezpečná jako vzteklina u psa, je zde strašná fatalistická pasivita. Účinky jsou zjevné v mnoha zemích. Neuvážené zvyky, zastaralé zemědělské systémy, liknavé způsoby obchodování a nejistota majetku existují všude tam, kde vládnou či žijí následovníci Proroka. Zkažený senzualizmus zbavuje tento život jeho slušnosti a kultivovanosti, vedle jeho důstojnosti a posvátnosti. Skutečnost, že podle Mohammedova zákona musí každá žena patřit nějakému muži jako jeho absolutní vlastnictví – jako dítě, žena nebo konkubína – brání konečnému zrušení otroctví, dokud islámská víra nepřestane mít takovou moc mezi lidmi.

                  Jednotliví muslimové mohou mít úžasné vlastnosti – ale vliv jejich náboženství ochromuje společenský rozvoj těch, kteří jej následují. Na světě neexistuje větší zpátečnická síla vedoucí k úpadku. Mohamedánství ani v nejmenším neskomírá, je militantní a obrací na svou víru další stoupence. Již se rozšířilo ve střední Africe, na každém kroku povstávají nebojácní bojovníci; a nebýt toho, že křesťanství je chráněno silnými pažemi vědy, vědy, proti níž marně bojovalo, civilizace moderní Evropy by mohla padnout, jako padla civilizace starověkého Říma.“


                  Sir Winston Churchill. (The River War, first edition, Vol. II, str. 248-50, London: Longmans, Green & Co., 1899).

                    Azbest - Profil | St 2.6.2010 22:35:44

                    smradzjzd >> :-))))))))))))

                      smradzjzd - Profil | St 2.6.2010 22:35:00

                      KOLIBŘIK >> už máš nachytaný rybyčky?

                        KOLIBŘIK - Profil | St 2.6.2010 22:33:09

                        Azbest >> Kdo pláče ty náš velkej hrdino??Řeknu ti to politicky.Bud štastnej že jsi nevolil v Praze.

                          Kocháč - Profil | St 2.6.2010 22:29:32

                          Do hajzlu s levicí po páté...

                            Azbest - Profil | St 2.6.2010 22:28:24

                            KOLIBŘIK >> hele přestaň votravovat se svejma pláčema.
                            Tohle je politická otázka,tak běž soukromě válčit zase někam jinam.
                            Nemám zájem a s vojáky netančím.
                            Buď se vyjadřuj k politický situaci,nebo zmizni.
                            Víš,že tě nemiluju a snažíš se zbytečně-navíc mi kolena fakt nerozklepeš,takže stačilo.
                            Pa.

                              Azbest - Profil | St 2.6.2010 22:12:16

                              Kocháč >> Jyrka těsně po volbách a hned v novém pracovním úboru:-))))

                                Azbest - Profil | St 2.6.2010 22:08:39

                                Kocháč >> mám všechny díly někde,ale tenhle neznám:-))

                                  Azbest - Profil | St 2.6.2010 22:07:15

                                  KOLIBŘIK >> nech si ty bláboly,kroutíš se jako raněná užovka.
                                  1)Není to moje otázka nýbrž Martina M. a já ji jen moderuju.
                                  2)Text jsi adresoval konkrétně mně,takže ji BERU jako adresovanou mně,páč jinak to nejde.
                                  3)Nechápu,jak víš,čemu kdo věřil a kde bereš jistotu, že jsi jedinej,kdo věřil.
                                  4)Paroubek volby vyhrál-ale nestačilo mu to.
                                  5)Zkus nastudovat něco z Pravidel českého pravopisu.Už seš dost velkej kluk,abys nemusel psát jako tatar.Třeba tvoje texty přestanou zdobit otázku "Hezky česky"
                                  6)Nehodlám s tebou komunikovat o ničem,protože nestojím o konflikty,takže piš neadresně(ne mně) a nebo vůbec-děkuju.
                                  Pa.

                                    Kocháč - Profil | St 2.6.2010 21:18:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    právě mi kolega poslal jeden bonitní materiál

                                    MUDr. X. Crement pokračuje ve svém boji proti plíživému kokotismu. V této knize, třetí v pořadí, přichází se svým největším odhalením: vlnu kokotismu v tomto století lze považovat za součást tajného mezinárodního spiknutí! Vědci dosud věřili, že za problémy lidstva může bída, nevědomost....Ale mýlili se. Tyto problémy jsou dílem všudypřítomných kokotů: v médiích, ve vládě, ve školství i v církvích, kteří pod heslem ''Kokoti všech zemí, spojte se!'' zamořili naši planetu.

                                      Kocháč - Profil | St 2.6.2010 21:13:38

                                      Fery >> to nevadí Jirka už jim moc nepomůže, spíš naopak....