Žďárské jádro

Volný pokec - okolí Žďáru nad Sázavou ...
Autor diskuse: Hromy - Profil , 6.3.2010 všeobecné - ostatní

Oblíbený revír ?

A) Sázava 1967%

B) Sázava 18 0%

C) Sázava 1717%

D) Cikhájský Potok 117%

Od 8.5.2012 hlasovalo 6 čtenářů.

FishmanAlda - Profil | So 27.3.2010 13:25:52

Ferda77 >> svata pravda byly tam jen ti co jsou silni v kranflecich a zadny akce takze letos posledni vystava

    Chemik - Profil | So 27.3.2010 10:01:41

    Tak co,už zobou na Piláku ne bo Strži ?

      Hromy - Profil | So 27.3.2010 9:54:32

      Ferda77 >> To jo no...Ale tak me se tam docela libilo...

        Ferda77 - Profil | So 27.3.2010 9:53:45

        Hromy >> JJ bohužel ten můj je negativní. Celej rok se na to těšíž a pak jsi akorát zklamanej.

          Hromy - Profil | So 27.3.2010 9:49:39

          Ferda77 >> Jo jasny kazdej na to ma jiny nazor!

            millihaus - Profil | So 27.3.2010 7:08:16

            No to je super pokrok!!Za chvilku to bude chytatelný.

              Ferda77 - Profil | So 27.3.2010 7:00:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Tak už nám to klucííí taje. Včerejší pilák

                Ferda77 - Profil | So 27.3.2010 6:59:16

                FishmanAlda >> Tak to můj názor je trochu odlišnej než Hornyho. Zastávám názor, že rok od roku horší. Dokonce až na jeden box od Docu jsem si nic nekouil.

                  Hromy - Profil | Pá 26.3.2010 22:03:30

                  FishmanAlda >> jojo

                    FishmanAlda - Profil | Pá 26.3.2010 22:03:01

                    Hromy >> :)

                      Hromy - Profil | Pá 26.3.2010 20:35:40

                      FishmanAlda >> byl jsem dnes...a SUPER zadny zemedelci tam nebyly!!!!!jen RYBARSTVY!!koupil jsem si nejaky plovouci boilie,dipy,cobru,pytlik na boilie..Jinak jsem se vyfotil s Panem Niklem fakt krasnej den

                        FishmanAlda - Profil | Pá 26.3.2010 20:10:10

                        byl ste nekdo na vystave a s jakymi dojmy ste odjizdeli?

                          gama - Profil | Pá 26.3.2010 19:17:07

                          Miraryb >> se v pondeli stav

                            Miraryb - Profil | Pá 26.3.2010 18:02:30

                            gama - >>mám vazačky!

                              zaxxx - Profil | Čt 25.3.2010 22:05:06

                              FishmanAlda >> tak hezky aspon ten branak, na rece sem byl v utery a to jeste relativne slo, ted koukam kolik je vody, a nez bude strz chytatelna to bude do leta :-(

                                Esox - Profil | Čt 25.3.2010 22:01:57

                                Zítra půjdu zkusit s plavkou Bráňák pokud vidím dobře už je to aspoň někde chytatelné, tak uvidíme.

                                  FishmanAlda - Profil | Čt 25.3.2010 20:50:59

                                  Hromy >> no :)

                                    Hromy - Profil | Čt 25.3.2010 20:49:42

                                    FishmanAlda >> vidim vidim!!

                                      FishmanAlda - Profil | Čt 25.3.2010 20:48:58

                                      Hromy >> nevids bo co :)

                                        Hromy - Profil | Čt 25.3.2010 20:47:25

                                        FishmanAlda >> hmmm a branak uz je vpoho ne?