Žďárské jádro

Volný pokec - okolí Žďáru nad Sázavou ...
Autor diskuse: Hromy - Profil , 6.3.2010 všeobecné - ostatní

Oblíbený revír ?

A) Sázava 1967%

B) Sázava 18 0%

C) Sázava 1717%

D) Cikhájský Potok 117%

Od 8.5.2012 hlasovalo 6 čtenářů.

FishmanAlda - Profil | Po 29.3.2010 18:00:01

Matrin >> svata pravda jen mu dejte lenochovi do ostrova to jooo ale na domaci vodu ho to ani nehne a to ma kousicek :)

    Esox - Profil | Po 29.3.2010 17:17:44

    Hromy >> zajímavé? no ani ne, to je celkem běžné, že něco je a pak není, ale pokud to na koupališti znáš tak víš, že tam to rychlý průběh nikdy nemá. A jinak souhlasím s Martinem.

      Hromy - Profil | Po 29.3.2010 16:25:19

      Matrin >> asi to tak udelam...ja jsem se jen ptal asi tam nekdo dneska nebyl!

        Matrin - Profil | Po 29.3.2010 16:24:31

        Hromy >> jestli vím tak jsi z nmnm a tak místo sedění u pc by se tam stačilo zajed podívat

          Hromy - Profil | Po 29.3.2010 16:13:04

          Esox >> Jo dobry...mozna tam byl led v patek..ale dneska uz je pondeli vis?
          Na Ostrove nad Oslavou byl led a druhej den tam zadnej nebyl..zajimavi vid?

            Esox - Profil | Po 29.3.2010 16:05:13

            Hromy >> hele být tebou možná bych chvíli zapřemýšlel, než abych se ptal na to samé pořád dokola, jelikož pak to tvoje: aha ok vypadá divně

              Hromy - Profil | Po 29.3.2010 14:37:34

              Zdar jak vypada Loucka 4A (koupaliste)???

                Hromy - Profil | Ne 28.3.2010 16:39:40

                Matrin >> aha ok

                  Hromy - Profil | Ne 28.3.2010 16:39:24

                  Nevite jak to vypada ted na Koupalisti?

                    Matrin - Profil | Ne 28.3.2010 16:38:54

                    Esox >> máš pravdu, vubec to neleze dolu to je tak ještě na tejden minimálně

                      Esox - Profil | Ne 28.3.2010 16:37:18

                      Matrin >> pomalu? bych řekl, že to nejde vůbec v pátek jsem se tam byl podívat a nebýt toho, že tam předělávají (domolují) tu haciendu na pláži tak oproti zimě rozdíl nepoznáš :-(

                        Matrin - Profil | Ne 28.3.2010 15:08:30

                        já vím, na to jsem se díval, ale to jsou z pátku a zajímalo by mě jak to pokračuje, u nás v nmnm to jde hodně pomalu

                          FishmanAlda - Profil | Ne 28.3.2010 14:04:39

                          Matrin >> se koukni dolu jsou to fotky ze soboty ;)

                            Matrin - Profil | So 27.3.2010 19:14:50

                            zdarvím, nebyl jste dneska někdo na piláku, jak to vypadá a pokud to je rozmrzlí? díky

                              FishmanAlda - Profil | So 27.3.2010 18:55:33

                              Ferda77 >> nejde ani tak o podporu nez o to jak to je a asi bude nejsilnejsi firmy jednoznacne valcuji na vystavach mensi ktery na to nemaji a tudiz i kdyz maji zajimavy a i uzitecny veci se nedostanou do povedomi jako velky

                                Ferda77 - Profil | So 27.3.2010 16:57:30

                                FishmanAlda >> Díky za podporu

                                  Chemik - Profil | So 27.3.2010 16:15:11

                                  Kde si myslíte že se teď ryby zdržují.Ve větší hloubce,středním pásmu nebo už na přítocích.

                                    FishmanAlda - Profil | So 27.3.2010 14:53:16

                                    Esox >> njn to je bohuzel jarni trapeni

                                      Esox - Profil | So 27.3.2010 13:29:04

                                      FishmanAlda >> ale táhne tam voda jak sviň včera jsem se tam trápil s plavačkou jak blázen, tak to netahá ani na Mušově

                                        FishmanAlda - Profil | So 27.3.2010 13:26:50

                                        Chemik >> nemam zdani ale na branaku uz jo ;)