Žďárské jádro

Volný pokec - okolí Žďáru nad Sázavou ...
Autor diskuse: Hromy - Profil , 6.3.2010 všeobecné - ostatní

Oblíbený revír ?

A) Sázava 1967%

B) Sázava 18 0%

C) Sázava 1717%

D) Cikhájský Potok 117%

Od 8.5.2012 hlasovalo 6 čtenářů.

NFishmanAlda - Profil | Čt 25.3.2010 20:45:10

a tak to je pilak je zapikanej nejmin do pulky dubna :(

    NFishmanAlda - Profil | Čt 25.3.2010 20:41:18

    dnesek sazava 17,18,19

      NČenda 513 - Profil | St 24.3.2010 21:57:28

      gama >> já jsem na tom stejně, dávám ti taky důvěru

        Nstrom - Profil | St 24.3.2010 21:43:12

        Čenda 513 >>
        no tak to víš, co je ve skleničce tak to je na jedno použití, ale to co máš v hlavě, tak to ti nikdo neveme . .

          Ngama - Profil | St 24.3.2010 21:40:35

          strom >> osobne bych 3 dny nedal zenu mam tolerantni ale to uz by bylo moc,ale pevne verim ze treba takovej cenda by zabojoval a vydrzel :-))

            Nstrom - Profil | St 24.3.2010 21:37:45

            gama >>
            no myslím, že kdybych přemýšlel s váma, tak se nevrátím ani za tři dny .......

              Ngama - Profil | St 24.3.2010 21:37:21

              Čenda 513 >> :-)))

                NČenda 513 - Profil | St 24.3.2010 21:35:25

                strom >> nejsme jako TY

                  Ngama - Profil | St 24.3.2010 21:33:21

                  Čenda 513 >> umime nekdy az mooooc :-)

                    NČenda 513 - Profil | St 24.3.2010 21:28:52

                    gama >> Jen mu dej !!

                      NČenda 513 - Profil | St 24.3.2010 21:27:51

                      strom >> Dej nám pokoj,Ty tomu nerozumíš.My to umíme Ty ne !!!!

                        Ngama - Profil | St 24.3.2010 21:27:11

                        strom >> ani nevim

                          Nstrom - Profil | St 24.3.2010 21:20:41

                          gama >>
                          to mi řekněte čím někteří z vás vzpomínájí, když dokážete přijít ze schůze až druhý den, co to tam máte za témata . . .

                            NČenda 513 - Profil | St 24.3.2010 20:58:28

                            gama >> vzpomínají všichni zůčastnění

                              Ngama - Profil | St 24.3.2010 20:56:42

                              Čenda 513 >> jo bylo to hezky :-)

                                NČenda 513 - Profil | St 24.3.2010 20:54:00

                                gama >> vzpomínáme na to naše pivko po schůzi , dáváme 1+ všichni !!!!!!!!!!!!!!

                                  NČenda 513 - Profil | St 24.3.2010 20:22:44

                                  FishmanAlda >> Aldo to jsou aktuální fotky z revírů, jinak se koukni na mou otázku Revíry MO Žďár nad sázavou......jinak každej má svůj nick, tak ho používej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                    Ngama - Profil | St 24.3.2010 19:57:10

                                    FishmanAlda >> :-))

                                      NFishmanAlda - Profil | St 24.3.2010 19:44:07

                                      gama >> no jo dalsi rejpal :D

                                        Ngama - Profil | St 24.3.2010 19:39:28

                                        strom >> to je vrchol te takhle komolit ale to je urcite tou dlouhou zimou :-)