Žďárské jádro

Volný pokec - okolí Žďáru nad Sázavou ...
Autor diskuse: Hromy - Profil , 6.3.2010 všeobecné - ostatní

Oblíbený revír ?

A) Sázava 1967%

B) Sázava 18 0%

C) Sázava 1717%

D) Cikhájský Potok 117%

Od 8.5.2012 hlasovalo 6 čtenářů.

polo - Profil | So 14.1.2012 21:35:49

Miraryb >> -)))))

    Miraryb - Profil | So 14.1.2012 21:22:33

    polo >> já si myslím, že máš na povolence č1.

      polo - Profil | So 14.1.2012 20:40:09

      FishmanAlda >> ja budu pytlačit,až budeš na služebce.DDD

        FishmanAlda - Profil | So 14.1.2012 20:35:09

        jasny tak dej vedet kdy a kde budes protrebuju zarez pro letosni rok ;)

          polo - Profil | So 14.1.2012 20:19:46

          FishmanAlda >> ja nemám,ani nebudu mít.Budou pytlačit cely rok.DDD

            FishmanAlda - Profil | So 14.1.2012 20:05:23

            tak jak panove kdo uz mate povolenku?

              Hromy - Profil | Čt 12.1.2012 18:24:47

              FishmanAlda >> To jo no :) Chtělo by to obživit :)

                FishmanAlda - Profil | Čt 12.1.2012 17:19:18

                nejak to tu upadlo do zapomeni tak pro oziveni

                  FishmanAlda - Profil | Po 15.8.2011 7:00:01

                  Hromy >> jen aby rekordy ;)

                    Hromy - Profil | Ne 14.8.2011 11:12:12

                    FishmanAlda >> Přesně v září budeme trhat rekordy. Už se těším ;)

                      FishmanAlda - Profil | Ne 14.8.2011 9:32:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Hromy >> ryby beztak neberou a kdyz tak jenom maly cekaji totiz na me ;) v zari jim to ukazem ne Pavle :)

                        Hromy - Profil | Út 26.7.2011 13:27:05

                        Tak co chytáte na Piláku ? Jak to v tomhle počasí jde ? :)

                          FishmanAlda - Profil | Út 14.9.2010 6:33:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          gama >> koukam zacalo se vam pekne darit jen tak dal panove ;)

                            gama - Profil | Po 13.9.2010 13:56:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            polička maraton dvojic

                              gama - Profil | Po 13.9.2010 13:38:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              orechov 2010 a vitez kolega laco

                                gama - Profil | Ne 12.9.2010 10:19:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                vcera zavody v lipe nad orlici

                                  Hromy - Profil | Ne 5.9.2010 9:31:25

                                  Díky že přispíváte do této diskuze!

                                    gama - Profil | So 4.9.2010 22:09:42

                                    Čenda 513 >> umime hovno to jsou haluze :-)

                                      Čenda 513 - Profil | So 4.9.2010 21:10:49

                                      gama >> gratuluji, holt to umíte

                                        gama - Profil | So 4.9.2010 20:49:53

                                        Miraryb >> ty jsi vul :-)

                                          Miraryb - Profil | So 4.9.2010 20:39:41

                                          gama >> 2 tejden a hroznej smrad na mrku:-D