Žďárské jádro

Volný pokec - okolí Žďáru nad Sázavou ...
Autor diskuse: Hromy - Profil , 6.3.2010 všeobecné - ostatní

Oblíbený revír ?

A) Sázava 1967%

B) Sázava 18 0%

C) Sázava 1717%

D) Cikhájský Potok 117%

Od 8.5.2012 hlasovalo 6 čtenářů.

NFishmanAlda - Profil | St 24.3.2010 19:37:46

no taky kukam :)

    Nsomozo - Profil | St 24.3.2010 19:35:16

    no a pak ze tu nebude zivo:-)

      NFishmanAlda - Profil | St 24.3.2010 19:34:14

      strom >> ajaj moc se omlouvam

        NHromy - Profil | St 24.3.2010 19:29:51

        strom >> tak Zbornika no

          Nstrom - Profil | St 24.3.2010 19:13:12

          FishmanAlda >>
          Ty vemeno, když píšeš někoho jménem tak se podívej jak se to píše, nemám rád když kdokoli przní moje jméno.

            NMatrin - Profil | St 24.3.2010 18:11:26

            to bys měl alespon uvidím jak to vypadá ve zr

              NFishmanAlda - Profil | St 24.3.2010 18:06:24

              no vypada to ze zejtra po praci budu muset vyrazit s fotakem :)

                NHromy - Profil | St 24.3.2010 16:46:22

                FishmanAlda >> jj...

                  NFishmanAlda - Profil | St 24.3.2010 16:42:02

                  njn

                    NHromy - Profil | St 24.3.2010 16:41:27

                    FishmanAlda >> ahaaa..tak jiny nemam!

                      NFishmanAlda - Profil | St 24.3.2010 16:40:59

                      Hromy >> to jsem videl je to od Sbornika ;) myslel jsem neco aktualnejsiho :)

                        NHromy - Profil | St 24.3.2010 16:38:26

                        Fotka z 22.3. 2010 Branak

                          NHromy - Profil | St 24.3.2010 16:38:02

                          FishmanAlda >> oooo nice!

                            NFishmanAlda - Profil | St 24.3.2010 16:36:23

                            Hromy >> a mimochodem ctverec je z 95% roztatej :)

                              NFishmanAlda - Profil | St 24.3.2010 16:36:03

                              Hromy >> tak honem honem

                                NHromy - Profil | St 24.3.2010 16:35:31

                                FishmanAlda >> Jo ja jsem videl fotky poslu je sem!

                                  NFishmanAlda - Profil | St 24.3.2010 16:34:49

                                  nebyl ste nekdo kolem vody treba branaku? :)

                                    Nstrom - Profil | Út 23.3.2010 22:23:59

                                    Ferda 77
                                    to určitě ne, z Technia to vždy lítalo dál, tak se uvidí jak to roztaje

                                      NFerda77 - Profil | Ne 21.3.2010 13:02:14

                                      strom >> určitě z levého, kdyby tam byl ten pravej naviják. Uvidíme komu to poletí dál. Jestli tobě nebo Honzovi. :-)

                                        NFishmanAlda - Profil | Ne 21.3.2010 11:57:26

                                        gama >> :) ojoj mas tvrdit ze je krize ze se letos nasazovat nebude a pak jim posbirat ty padly huby z pultu :)