Žďárské jádro

Volný pokec - okolí Žďáru nad Sázavou ...
Autor diskuse: Hromy - Profil , 6.3.2010 všeobecné - ostatní

Oblíbený revír ?

A) Sázava 1967%

B) Sázava 18 0%

C) Sázava 1717%

D) Cikhájský Potok 117%

Od 8.5.2012 hlasovalo 6 čtenářů.

NFishmanAlda - Profil | Ne 21.3.2010 11:55:45

strom >> urcite ze z Titanosu ;)

    Ngama - Profil | Pá 19.3.2010 22:44:09

    strom >> to sem si ani nedovolil myslet ze jsi masarka ale uz si ty masarky zacinaj chodit pro haky to zase bude za mesic kecu ze se nevysazuje uz to uplne slysim

      Nstrom - Profil | Pá 19.3.2010 22:36:09

      gama
      kam catanu ?, jen co se týká shiman tak prutů mám 9 a navijáků 7, nejsem masařka co má jedny pruty na všechny druhy lovu a ryb a rukojetě od šrotu stejně jako kalhoty od pasu po kolena :-)

        Ngama - Profil | Pá 19.3.2010 22:14:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Hromy >> ja uz se tesim na zavody

          Ngama - Profil | Pá 19.3.2010 22:12:14

          strom >> tet me napada kam jsi natocil tu catanu na ty rezervni civky tech baitruneru ?

            Ngama - Profil | Pá 19.3.2010 22:06:29

            strom >> ty pruty a navijaky znam jsou mi jaksi povedome :-) ty titanosi vypadaj s tou snurou fakt pekne

              NHromy - Profil | Pá 19.3.2010 22:04:52

              strom >> pekny tipuji ze ztoho pravyho!!

                Nstrom - Profil | Pá 19.3.2010 22:02:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                zbraně jsou nachystané, tak uvidím ze kterých proutků a navijáků to poletí dál

                  NFishmanAlda - Profil | Pá 19.3.2010 13:41:58

                  konecne se nam to nejak zacina hejbat ledy povoluji a snih mizi taze PANOVE DO ZBRENĚ :)

                    NFishmanAlda - Profil | St 17.3.2010 19:27:10

                    tak o vikendu konecne vyrazime ale jiste pochopite ze nereknu kam .... az po akci a kdyz budou nejaky vysledky tak je pridam :P

                      NHromy - Profil | Po 15.3.2010 21:00:30

                      FishmanAlda >> Ja vim...letos to je dlouhyyyy!:(

                        NFishmanAlda - Profil | Po 15.3.2010 20:58:17

                        Hromy >> neboj mladej dockas se stejne jako kazdy ;)

                          NHromy - Profil | Po 15.3.2010 20:56:54

                          FishmanAlda >> Ja nemam nic!Jen MARNE cekam az rozmrzne!

                            NFishmanAlda - Profil | Po 15.3.2010 20:56:25

                            nejaka novinka?

                              NFishmanAlda - Profil | Ne 14.3.2010 21:21:09

                              Čenda 513 >> si myslim to museli byt metraky :)

                                NHromy - Profil | Ne 14.3.2010 21:18:33

                                Foto od Cendy 513....Pilak

                                  NMiraryb - Profil | Ne 14.3.2010 15:53:27

                                  Tak kdy a kde bude ustavující schůze Žďárského jádra?
                                  HONEM, HONEM, NEŽ POVOLÍ LEDY :-))

                                  p.s. myslím v které hospodě?

                                    NMattys - Profil | Ne 14.3.2010 15:47:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Čenda 513 >> Tak je to správné, tak to má být.

                                      NČenda 513 - Profil | Ne 14.3.2010 15:37:28

                                      v sobotu po schůzi jsme toho v hospodě zase nachytali

                                        NFishmanAlda - Profil | Čt 11.3.2010 18:22:59

                                        ojojoj to bude zasejc lidi na schuzi :D