Žďárské jádro

Volný pokec - okolí Žďáru nad Sázavou ...
Autor diskuse: Hromy - Profil , 6.3.2010 všeobecné - ostatní

Oblíbený revír ?

A) Sázava 1967%

B) Sázava 18 0%

C) Sázava 1717%

D) Cikhájský Potok 117%

Od 8.5.2012 hlasovalo 6 čtenářů.

NMattys - Profil | St 10.3.2010 18:58:58

Čenda 513 >> Zdravím p. Čejka, určo se tam ukážeme.

    NPetr64 - Profil | St 10.3.2010 17:07:36

    Esox >> Naděje umírá poslední :-)To by bylo abych něco nenašel aspoň v Brně. Zejtra se zas ozvu :o)

      NBrejka - Profil | St 10.3.2010 16:21:30

      Čenda 513 >> já jdu taky a vesky taky

        NČenda 513 - Profil | St 10.3.2010 15:27:58

        gama >> jo půjdem, domluvíme se schůzi

          NPetr64 - Profil | St 10.3.2010 14:41:39

          Esox >> V okolí brna je voda ledová,rychlá a těžce chytatelná.Zítra projíždím Brno,snad to bude lepší.Pár fotek z dneška na BJ.

            NJoe Smoker - Profil | Út 9.3.2010 22:09:27

            FishmanAlda >> :-D Paráda,už můžu být i prvok :-))))))) ;-)

              Ngama - Profil | Út 9.3.2010 22:09:12

              Čenda 513 >> jdes na schuzu ? by jsme mohli zajit na dve do ačka

                NČenda 513 - Profil | Út 9.3.2010 21:43:54

                sobotu 13.3.2010 sebude konat člunská schůze- www.mrszr.czweb.org

                  NČenda 513 - Profil | Út 9.3.2010 21:34:55

                  Mattys - zatím je -10c na pilák máte všichni čas

                    NHromy - Profil | Út 9.3.2010 21:17:29

                    millihaus >> presne tak...

                      Nmillihaus - Profil | Út 9.3.2010 21:11:35

                      Hromy - ® Út 9.3.2010 21:00:44 : Kéž by taky už se nemůžu dočkat.Už aby to bylooo a můžem sedět u vody.

                        NHromy - Profil | Út 9.3.2010 21:00:44

                        millihaus >> to uz bude davno bez snehu a jedu...doufam..

                          Nmillihaus - Profil | Út 9.3.2010 20:57:23

                          Hromy - ® Út 9.3.2010 20:36:08: A na velikonoce další sníh!!Nééé ja už chci jaroooo!! :o))

                            NHromy - Profil | Út 9.3.2010 20:54:24

                            Mattys >> To to TRVALO!!

                              NMattys - Profil | Út 9.3.2010 20:45:07

                              Jaro je tu, lidi šílí. Líbaj se jak o život navzájem.

                                NHromy - Profil | Út 9.3.2010 20:36:08

                                Hosi tam po Nedeli slunicko a 10 stupnu zeby JARO?

                                  NFishmanAlda - Profil | Út 9.3.2010 20:35:07

                                  Joe Smoker >> nic nic jen mas svoje jadro :)

                                    NPetr64 - Profil | Út 9.3.2010 17:22:58

                                    Esox >> Něco vysonduju :-)

                                      NEsox - Profil | Út 9.3.2010 15:54:00

                                      Petr64 >> je mi vlastně jedno kde :-) ale jo Brno a okolí mi vyhovuju

                                        NPetr64 - Profil | Út 9.3.2010 14:48:24

                                        Esox >> Dneska sem byl ukončit dírkařinu a zejtra pudu na řeku na výzvědy,tak řeknu jak to vypadá.Myslíš v Brně nebo okolí?