Žďárské jádro

Volný pokec - okolí Žďáru nad Sázavou ...
Autor diskuse: Hromy - Profil , 6.3.2010 všeobecné - ostatní

Oblíbený revír ?

A) Sázava 1967%

B) Sázava 18 0%

C) Sázava 1717%

D) Cikhájský Potok 117%

Od 8.5.2012 hlasovalo 6 čtenářů.

Joe Smoker - Profil | Út 9.3.2010 13:47:45

Tady Žďárský,co je? :-)))))

    Esox - Profil | Út 9.3.2010 13:23:31

    Petr64 >> nevim bylo mi receno ze v mrazu se stava delicka krehci a hrozi zlomeni. Mohl bys poradit kde o vikendu zalapat na deldu? Je mi jedno jake ryby. Dik

      Petr64 - Profil | Út 9.3.2010 5:47:20

      Esox >> V Brně to zas tak zlý není a pod brnem taky ne.Jsem vlastníkem rádoby děličky ( 8m za 850kč z ravenu ) a ta byla koupena hlavně na zimu,kdy zamrzají očka na prutu.Funguje třetí sezonu a je v poho

        Esox - Profil | Po 8.3.2010 21:15:33

        Petr64 >> mráz děličce dobře nedělá, ale hlavně nevím kam na jich v Brně je to špatné nikde jinde jsem na řece nechytal

          FishmanAlda - Profil | Po 8.3.2010 20:53:45

          andy.rybar >> :)

            FishmanAlda - Profil | Po 8.3.2010 20:53:14

            Mattys >> semnou tezko chytam sumce dva roky ale zase ze bych chodil k nam to ne :)

              Mattys - Profil | Po 8.3.2010 19:57:24

              andy.rybar >> Nazdar taťko, tak nás máš konečně všechny pohromadě. A my mysleli, že jsme sirotci. Tak to by jsme mohli na to naše šťastné shledání udělat nějakou kalbu ne? Taťuldo

                Mattys - Profil | Po 8.3.2010 19:55:47

                FishmanAlda >> jjjj, já že on bydlí kousek od Táferny a chodil s nějakým Alešem na sumce. Ale to už je tak 6 let. Tak srrry

                  andy.rybar - Profil | Po 8.3.2010 19:36:58

                  Jelikož jsem Jan Žďárský jste prakticky všichni moje jádro.:-DDD

                    FishmanAlda - Profil | Po 8.3.2010 19:33:31

                    Mattys >> ee nechodil nebo alespon o tom nevim :)

                      Mattys - Profil | Po 8.3.2010 19:23:18

                      FishmanAlda >> Zdarec, prosimtě nechodil jsi v minulosti s Mirou Palečkovým na ryby? Teda když ještě chytával.

                        FishmanAlda - Profil | Po 8.3.2010 19:11:46

                        pilak vypada tak do konce brezna :)

                          Hromy - Profil | Po 8.3.2010 18:34:38

                          Esox >> to je hrozny...

                            Petr64 - Profil | Po 8.3.2010 18:34:01

                            Esox >> Zajeď si někam na jih.Dělička se dá větrat na každý řece skoro celou zimu.

                              Esox - Profil | Po 8.3.2010 18:29:19

                              Hromy >> ještě si počkáme a dlouho :-( ale v pátek bych nejraději někde provětral děličku nebo aspoň v sobotu, holt není kde

                                Hromy - Profil | Po 8.3.2010 14:04:52

                                Jak vypada Branak?a Pilak?ted mrzlo takze bych rekl ze furt stejne zejo?

                                  FishmanAlda - Profil | Ne 7.3.2010 21:23:45

                                  Blažík >> pokud chces tak klidne muzes vkladat je to verejny a neni to jen ciste pro zdaraky :)

                                    Blažík - Profil | Ne 7.3.2010 20:33:56

                                    JInak nevíte něco o kormoránech na Sázavě? Minulý týden na schůzi hospodář tvrdil, že bylo hejno cca 45 kusů na Přibyslavské P vodě (453 074) a potom někam odtáhlo. Díky na bližší info.

                                      Blažík - Profil | Ne 7.3.2010 20:26:51

                                      Ahoj okolí Žďáru je myšlena i Přibyslav jako už ČRS ? :-) jinak tady diskuze coby mohla být k tématu: http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=612714

                                        millihaus - Profil | Ne 7.3.2010 20:26:42

                                        FishmanAlda:Tak trochu jsem si to myslel.Ruce už mě svrbí a není kde.Řeky jsou zvedlé a stojáky tak pod ledem,že se na nich dá bruslit.No a Dalešice tak 6metrů pod normálem, dole zamrzlé a nahoře není voda.