Žďárské jádro

Volný pokec - okolí Žďáru nad Sázavou ...
Autor diskuse: Hromy - Profil , 6.3.2010 všeobecné - ostatní

Oblíbený revír ?

A) Sázava 1967%

B) Sázava 18 0%

C) Sázava 1717%

D) Cikhájský Potok 117%

Od 8.5.2012 hlasovalo 6 čtenářů.

NHromy - Profil | So 24.7.2010 15:45:57

Je tady někdo??? :))

    NHromy - Profil | St 14.7.2010 12:12:56

    gama >> jo taky jsem ho tady hned sprdl...jsem mu rekl jak to pak u vody bude vypadat!

      Ngama - Profil | St 14.7.2010 11:55:34

      FishmanAlda >> taky jsem slysel ze tam byl po nem dost bordel

        NFishmanAlda - Profil | St 14.7.2010 8:58:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        T.O.M CZ >> t.o.m cz - 29.6.2010 21:16:49 >> to jsi ty jak sme te minuly vikend kontrolovali peknej bordel zbyl jen tak dal at se pak tady brodime bordelem

          NHromy - Profil | Út 29.6.2010 21:19:35

          T.O.M CZ >> Hmmm vyborne!

            NT.O.M CZ - Profil | Út 29.6.2010 21:16:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Hromy - Tak jsem tu sestavu trochu upravil. Budu tam ja kamos a par holek :-) Aspon nejake rozptyleni:-))))))

              NT.O.M CZ - Profil | Út 29.6.2010 19:45:52

              Hromy >> Me se tam s touhle skvadrou vubec nechce :-) Budou to asi bolestivy rana :-)))

                NHromy - Profil | Út 29.6.2010 19:43:25

                T.O.M CZ >> cssssa ja nic? Ne ja nechcu

                  NT.O.M CZ - Profil | Út 29.6.2010 19:42:43

                  Hromy - No ja a 2 kamosi a 2 kamosky asi

                    NHromy - Profil | Út 29.6.2010 19:41:49

                    T.O.M CZ >> A skym?

                      NT.O.M CZ - Profil | Út 29.6.2010 19:38:49

                      Hromy - No jasne :-)

                        NHromy - Profil | Út 29.6.2010 19:37:26

                        T.O.M CZ >> Aha jako pod bivak?

                          NT.O.M CZ - Profil | Út 29.6.2010 19:34:11

                          Hromy - No jasne musim ji zaskolit, aby se ji to zalibilo a pak porad nedrzkovala, ze jsem porad na rybach :-) Zitra jdu na kontrolu na chirurgii,tak doufam ze mi to ovaze uz jen obvazem , aby me to valilo s navijakem :-) a v tom pripade bych jel na celej vikend na pilak :-)

                            NHromy - Profil | Út 29.6.2010 10:09:09

                            T.O.M CZ >> Tak s kamoskou joooo? No pockej :-D HaHa..
                            Branak v patek? Noooo kdyz se dostanu do ZR tak bych sel stebou :-ooooo

                              NT.O.M CZ - Profil | Po 28.6.2010 20:50:53

                              Hromy - Tak to jo.... Sel bych taky , ale mam uz plan s kamoskou.... A v patek asi zkusim jak mi to pujde s tou rukou na branak a kdyz tak v sobotu bych zasel na hrazky.....

                                NHromy - Profil | Po 28.6.2010 20:48:34

                                T.O.M CZ >> zdar nebyl ale zitra jedu :-)) na cely den :-)

                                  NT.O.M CZ - Profil | Po 28.6.2010 19:38:21

                                  Hromy -Cau byl jsi o viku teda vlacet ?

                                    NHromy - Profil | St 23.6.2010 22:39:39

                                    paulis >> ok ok ahoj :-)

                                      Npaulis - Profil | St 23.6.2010 22:38:58

                                      Hromy >> JO Uvydíš jestli jsi spomeneš měj se zítra stávám brzo do hokny.

                                        NHromy - Profil | St 23.6.2010 22:36:59

                                        paulis >> Tak ted to nezjistim ale skusim si zitra poptat!