Žďárské jádro

Volný pokec - okolí Žďáru nad Sázavou ...
Autor diskuse: Hromy - Profil , 6.3.2010 všeobecné - ostatní

Oblíbený revír ?

A) Sázava 1967%

B) Sázava 18 0%

C) Sázava 1717%

D) Cikhájský Potok 117%

Od 8.5.2012 hlasovalo 6 čtenářů.

Ngama - Profil | So 4.9.2010 19:45:56

dnes ucast na zavodech ve viru ja za 1 laco za 2 ale byla to drina :-)

    Ngama - Profil | St 1.9.2010 17:55:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    2

      Ngama - Profil | St 1.9.2010 17:54:50

      1

        NMiraryb - Profil | Út 24.8.2010 19:48:04

        polo >> Za tou pětapadesátkou máš chybu tam nemá bejt "c", ale M :))

          Npolo - Profil | Út 24.8.2010 18:14:35

          Miraryb >> to není pravda,ja sem na to svedek chytali sme vedle sebe,aj ja sem vytáhl pár nad 55cm

            NMiraryb - Profil | Út 24.8.2010 15:42:34

            gama >> byl jsem tam 2x, ale tak velký kapry jsem viděl jedině, když jsem dal dva za sebe:-) Tobě ty velký berou, jen, když seš tam sám :-D

              Ngama - Profil | Po 23.8.2010 21:48:03

              Čenda 513 >> nevim jestli na chate cislo 1 berou ryby posledni tyden mu bere koralka a celkem dost :-) chodim na spici kapri chytam max5m od brehu 57,55,68 a mrak kapru okolo 50cm vsak vem kolegu a dojedte

                NČenda 513 - Profil | Po 23.8.2010 21:45:01

                gama >> říkají na chatě číslo 1 že to bere a velký

                  Ngama - Profil | Po 23.8.2010 21:35:18

                  Čenda 513 >> dik :-) jinak uz se tyden valim na strzi a celkem to zobe jeste asi tyden vydrzim :-)

                    NČenda 513 - Profil | Po 23.8.2010 21:33:57

                    gama >> dobrý gratuluji

                      Ngama - Profil | Po 23.8.2010 21:32:06

                      Čenda 513 >> ja za 1,laco asi 14

                        NČenda 513 - Profil | Po 23.8.2010 21:30:01

                        gama >> jak to dopadlo na závodech v Hamrech ?

                          Ngama - Profil | Út 10.8.2010 21:22:11

                            Nadamik123 - Profil | So 24.7.2010 18:37:16

                            gama >> Tak ok.

                              Ngama - Profil | So 24.7.2010 18:12:11

                              adamik123 >> v pohode

                                Nadamik123 - Profil | So 24.7.2010 16:44:35

                                gama >> Jasný, lovičky mít budu, ale jestli tam není bahno.

                                  Ngama - Profil | So 24.7.2010 16:32:28

                                  adamik123 >> bež vodou a maš klid

                                    Nadamik123 - Profil | So 24.7.2010 16:26:18

                                    Hromy - >> To jo je tady dost mrtvo, jinak hele, nevíš jaký je přístup k vodě na přívlač na piláku od špice do tý zátoky u táborek, bych to tam chtěl zkusit.

                                      NHromy - Profil | So 24.7.2010 16:22:29

                                      adamik123 >> Chtelo by to nejako oživit :-)

                                        Nadamik123 - Profil | So 24.7.2010 16:11:44

                                        Hromy >> Já