Žďárské jádro

Volný pokec - okolí Žďáru nad Sázavou ...
Autor diskuse: Hromy - Profil , 6.3.2010 všeobecné - ostatní

Oblíbený revír ?

A) Sázava 1967%

B) Sázava 18 0%

C) Sázava 1717%

D) Cikhájský Potok 117%

Od 8.5.2012 hlasovalo 6 čtenářů.

NHromy - Profil | St 23.6.2010 22:35:42

paulis >> To ted nevim ale zkusim zjistit MOMENT! :D

    Npaulis - Profil | St 23.6.2010 22:35:09

    Hromy >> Nevíš jak těškej kapr se tam chytil?

      NHromy - Profil | St 23.6.2010 22:34:37

      paulis >> :---))) ok

        Npaulis - Profil | St 23.6.2010 22:32:45

        Hromy >> Díky nechám se překvapit.

          NHromy - Profil | St 23.6.2010 22:31:26

          paulis >> Ale rekl bych ze se nic nezmenilo :-))

            NHromy - Profil | St 23.6.2010 22:31:14

            paulis >> Promin ale tam tudy jsem nikdy nejel :-))

              Npaulis - Profil | St 23.6.2010 22:29:37

              Hromy >> Kolem obchodu pod hrázou je cesta až k lesu u kterého byla cedule je to tak až do dnes?

                NHromy - Profil | St 23.6.2010 22:29:33

                paulis >> Noo tak tam jsem jeste nejel takze nevim :-))

                  Npaulis - Profil | St 23.6.2010 22:28:38

                  Hromy >> Ne, ze stržanova.

                    NHromy - Profil | St 23.6.2010 22:24:57

                    paulis >> Da se tam jet ale myslim ze tam je zakaz.Ale my tam normalne stojime. :-D Myslis to z ty strany od Svetnova?

                      Npaulis - Profil | St 23.6.2010 22:21:36

                      Hromy >> Ještě se dá jet k louce k první chatě k zákazu.Tam jak se dalo sejít dolů na ten větší flek , nebo pak pěšky do lesa ke studánce?

                        NHromy - Profil | St 23.6.2010 22:18:30

                        paulis >> Jj kapri tam urcite jsou.

                          Npaulis - Profil | St 23.6.2010 22:17:18

                          Hromy >> To urečitě, nejlíp jsme si tam zachytali na kukuřici, ale na bolí když přišel záběr tak to stálo zato.Naposledy jsem tam chytal asi v roce 2004 a letos jsem si řekl že tam pojedu klidně sám.

                            NHromy - Profil | St 23.6.2010 22:13:16

                            paulis >> cau asi tam pomohla K-70 nevim...Ale kapri tam jsou urcite!!

                              Npaulis - Profil | St 23.6.2010 22:09:34

                              T.O.M CZ >> Jak je to na cighajským potoku dá se udělat pěkná fotka s kaprem a pomohla tam K-70?Děkuji klidně na SZ.

                                NHromy - Profil | St 23.6.2010 20:23:51

                                T.O.M CZ >> :-)))

                                  NT.O.M CZ - Profil | St 23.6.2010 20:22:48

                                  Hromy - Na tenhle zpusob lovu ja moc nejsem. Nejradeji chytam na boilie....... Prijdu, nahodim, skocim do kresla otevru pivko a neslezu dokud neni zaber :-)

                                    NHromy - Profil | St 23.6.2010 20:19:38

                                    T.O.M CZ >> :-DDD uvidime mno...

                                      NT.O.M CZ - Profil | St 23.6.2010 20:19:08

                                      Hromy - Tak ja jsem naprivlac chytal tak 3 krat a jediny co se mi povedlo tak sticka a bolen 52 cm na branaku.

                                        NHromy - Profil | St 23.6.2010 20:17:08

                                        T.O.M CZ >> :-))) Ok dobre..Ale jsem zacatecnik jo? :-D A chytam jen na twistery!!