Žďárské jádro

Volný pokec - okolí Žďáru nad Sázavou ...
Autor diskuse: Hromy - Profil , 6.3.2010 všeobecné - ostatní

Oblíbený revír ?

A) Sázava 1967%

B) Sázava 18 0%

C) Sázava 1717%

D) Cikhájský Potok 117%

Od 8.5.2012 hlasovalo 6 čtenářů.

NT.O.M CZ - Profil | St 23.6.2010 20:16:23

Hromy - Kdyz uz bych sel tak se jen podivat. Ale nevim jak vyjde ten cas.... Ti v sobotu rano napisu, mi mame domluvenou jiz tradicni patecni seslost u kamose a nevim v jakym stavu budu :-)

    NHromy - Profil | St 23.6.2010 20:14:03

    T.O.M CZ >> Ale hovno v sobotu ti zavolam a pujdeme na reku nejako to zvladnes :-)))

      NT.O.M CZ - Profil | St 23.6.2010 20:10:02

      To nevim :-) to by asi moc neslo... Musim to proste vydrzet necely 3 tydny a pak to v dobe hodne malyho volnyho casu zkusit...Chci si domluvit na brigade ten 3 tyden prazdnin na 3-4 dny volno a konecne jet na ten pilak pod bivak snad to vyjde....

        NHromy - Profil | St 23.6.2010 20:06:02

        T.O.M CZ >> Tak v ty zlomeny ruce budes drzet prut a v druhy motat klickou ne? Nejako by jsi to mohl skusit! :-)))

          NT.O.M CZ - Profil | St 23.6.2010 20:04:33

          Hromy - Ok......... Ale to me zase asi navnadi jit chytat a pak se zblaznim :-))

            NHromy - Profil | St 23.6.2010 20:02:45

            T.O.M CZ >> kdyztak pisni na mobil v patek nebo v sobotu rano 736111806

              NHromy - Profil | St 23.6.2010 20:02:18

              T.O.M CZ >> :-)))

                NT.O.M CZ - Profil | St 23.6.2010 20:00:34

                No uvidime podle toho jak bude cas....... Ja budu o viku mozna pryc..

                  NHromy - Profil | St 23.6.2010 19:58:02

                  T.O.M CZ >> :-)) Tak pojd jen tak semnou :-))) abych se nebal :-D

                    NT.O.M CZ - Profil | St 23.6.2010 19:56:46

                    Hromy - Coz o to ja bych sel, ale chytat nemuzu kvuli te pitome sadre.

                      NHromy - Profil | St 23.6.2010 19:55:50

                      Chtel jsem se zeptat nesel by semnou nekdo?

                        NHromy - Profil | St 23.6.2010 18:03:58

                        Zdar tak v sobotu nebo v nedelu pojedu provlacet Pilak na pul dne tak se treba nejaky dravec povede!

                          Nzaxxx - Profil | Út 15.6.2010 17:52:48

                          T.O.M CZ >> dopoledne urcite reka a odpoledne a na vecer asi branak ... samozrejme vsechno vlacka

                            NT.O.M CZ - Profil | Út 15.6.2010 16:07:32

                            Tak zitra nam zacina dravcova sezona :-) chystate se nekdo na dravce na Pilak nebo branak ? :-)

                              NEsox - Profil | Čt 10.6.2010 22:41:28

                              Kapr nebo cejn hlavně, že je masoooo :-)

                                NT.O.M CZ - Profil | Čt 10.6.2010 20:33:20

                                Nevite nekdo jak to ted vypada s rybama na Pilaku? Berou kapri v tehlech hicech ?

                                  NT.O.M CZ - Profil | Čt 10.6.2010 20:29:07

                                  Hromy - Toho jsem si ani nevsiml :-)

                                    NHromy - Profil | Čt 10.6.2010 20:27:59

                                    T.O.M CZ >> Horsi je ze nesbira KAPRA jak tam pisou!

                                      NT.O.M CZ - Profil | Čt 10.6.2010 20:27:12

                                      Hromy - To same bylo na strzi minuly rok....

                                        NHromy - Profil | Čt 10.6.2010 20:24:34

                                        Zajimave :-D