Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NBuffalo1969 - Profil | Ne 12.1.2020 11:09:36

Petr64 >> tak do třetice něco vymyslím a založíme eseróčko. Ještě seženu nějakýho jednorožca, na kterýho to včas převedem....😂😂😂

    NPetr64 - Profil | Ne 12.1.2020 11:07:32

    Buffalo1969 >> Studnice nápadů a současně slepičí prdélka je vražedná kombinace.😂

      NBuffalo1969 - Profil | Ne 12.1.2020 11:04:57

      Petr64 >> 😂😂😂
      KURWA.....začneme vymejšlet "Moravskou klobásovicu". zastavím se u nás v supermarketech, posbíram tam necíleně nafermentovaný klobásy a pak už jenom pár kilo cukru a hurá do teho.
      betelná bílá balda bude na světě a zbohatneme tak, že si budemem moct koupit třeba Křéťu.
      😂😂😂
      .

      .
      EDIT:...........sakra, zase jsem to posral. Já asi nikdy nezbohatnu.....🤔

      😂😂😂

        NPetr64 - Profil | Ne 12.1.2020 10:58:22

        Buffalo1969 >> Tak to si potentonoc. Tenhle nápad měl dorazit po SZ a né na veřejným fóru,protože už se určitě napříč republikou nakládá maso s vidinou snadnýho zbohatnutí.😉

          NBuffalo1969 - Profil | Ne 12.1.2020 10:46:11

          Petr64 >> twl..... to mně nenapadlo. Asi po pár letech naložím maso do škopku a z láku pak udělám česnečku. To by se jenom přidalo už hotová nakrájený uzený a bylo by vyřešeno.
          Pak to můžeme odvézt na Václavák a prodávat to jako za kilo misku s tím, že je to pravá " česnečka pro drsňáky"......😂😂😂
          Oni tam sežerou všechno, hlavně když to má nějakej spešl název. To by byl vejvar jako prase.😂😂😂

            NPetr64 - Profil | Ne 12.1.2020 10:41:17

            Buffalo1969 >>To je náhodou dobrej základ na česnečku.😂

              NBuffalo1969 - Profil | Ne 12.1.2020 9:01:31

              Findusek >> to maso bych bral, ale ta špinavá voda v tom kyblu asi jedlá nebo pitelná nebude..:-)))

                NPetr64 - Profil | Ne 12.1.2020 7:34:09

                Findusek >> To se ti zdá. Dělám to v malým,abych to stíhal žrát.😉

                  NFindusek - Profil | Ne 12.1.2020 6:03:48

                  Buffalo1969 >> :) No a podívej Peťa nabízí kybl i s naloženým masem :)

                    NFindusek - Profil | Ne 12.1.2020 6:01:00

                    Petr64 >> Ty jedeš všechno ve velkým :)

                      NBuffalo1969 - Profil | So 11.1.2020 8:13:37

                      Findusek >> Čůz Pavlíku. Na tomhle dělanej řízek není zrovna TOP. Myslel jsem si, že už na tom hospody nesmaží, ale opak je pravdou.
                      Mimochodem, jednu jsem si nechal a zbytek už si kluci rozebrali. To víš, za to darmo je to pryč na to tata. 😎

                        NPetr64 - Profil | So 11.1.2020 8:02:20

                        Findusek >> Kašli na řízek.;-)

                          NFindusek - Profil | So 11.1.2020 7:59:27

                          Buffalo1969 >> Já bych si spíš dal ten řízek :)

                            NBuffalo1969 - Profil | Pá 10.1.2020 13:19:03

                            Zdarec borci. Já jenom kdyby někdo chtěl. Nafasoval jsem 4 pixle. Objem vidíte a výška cca 40cm a průměr cca 29 cm. Třeba na kuku a nebo na něco jinýho. 😎

                              NA.C.S. - Profil | Čt 9.1.2020 8:10:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tady máš ten Spešov, v sobotu jsem šel okolo.

                                NBuffalo1969 - Profil | Čt 9.1.2020 7:40:58

                                Saimon >> Já tam fakt budu muset zajet se aspoň podívat......Mám nedostatky.

                                  NSaimon - Profil | Čt 9.1.2020 7:02:16

                                  Mikyn >> vody je tam tak o 3m min oproti plnymu stavu, ryba tam nejaka je, ale necekej zadnej zazrak, myslim si, ze uz tam ani nesypou

                                    NBuffalo1969 - Profil | St 8.1.2020 20:54:06

                                    michec >> twl...to je výzva. Vezmeme koulelís, kukuřicolís a masňákolís a pojedeme ho až to rozmrzne vytáhnout. 😂

                                      NMikyn - Profil | St 8.1.2020 20:51:25

                                      michec >> díky za info

                                        Nmichec - Profil | St 8.1.2020 20:49:55

                                        Mikyn >> Já tam byl před cca 5 roky. Bez záběru.
                                        Co jsem se bavil s kámošem co tam chodil poměrně často, tak je to prý pořád úplně o ničem.
                                        Každopádně nějaký zapomenutý mobidig tam asi být může 🤔