Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NBuffalo1969 - Profil | Ne 1.3.2020 9:49:50

kakr >> jízdní řád na pstruhovku dvacka a jízdní řád za kilčo na celorepublikovku.
Ale kouknu se do auta co mi tam vlastně napsali..:-)))

    Nkakr - Profil | Ne 1.3.2020 9:43:57

    Buffalo1969 >>
    Nějak mi to neštymuje. Povolenky 3550 +1000+1250 členství = 5800kč.
    Proč jsi platil 5870????

      NBuffalo1969 - Profil | Ne 1.3.2020 9:21:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      😎🍺👍

        NBuffalo1969 - Profil | Ne 1.3.2020 9:02:54

        michec >> Zdarec. Já si v pátek konečně pořídil noty..:-))))

          NFindusek - Profil | Ne 1.3.2020 8:05:58

          michec >> paráda :)

            Nmichec - Profil | So 29.2.2020 19:56:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tak už jsem to to nevydržel. A ano, byl jsem dnes za hovnochyta 💩

              NBuffalo1969 - Profil | Ne 16.2.2020 18:08:18

              Nazdar borci....
              nepojede někdo náhodou na kuličkový slavnosti do Prase?..😉

                NFindusek - Profil | Po 13.1.2020 16:36:04

                Petr64 >> díky za info :)

                  NFindusek - Profil | Po 13.1.2020 16:35:55

                  Saimon >> díky za info :)

                    NBuffalo1969 - Profil | Po 13.1.2020 7:14:59

                    Saimon >> 👍 přesně tak..:-)

                      NPetr64 - Profil | Po 13.1.2020 5:41:05

                      Saimon >>S postupem ses trefil,ale s tou poslední větou trochu kecáš.😉
                      Edit: Píšu trochu,protože se mi to zatím stalo jen jednou,ale bylo to při naložení nasucho a dodrbal jsem to při uzení na blbým dřevě.

                        NPetr64 - Profil | Po 13.1.2020 5:38:49

                        Findusek >> Nakládám to na chatě a nechám tam. Než to zaleju,ještě roztok do masa napíchám a rychleji se to proleží. Teď jsem to měl 2 týdny a o víkendu udil. Včera byla véča.

                          NSaimon - Profil | Ne 12.1.2020 21:21:59

                          Findusek >> nechává se kolem 4-5 týdnů, ale musíš mít dobrej sklep a musí to byt potopený, ale každýmu se to jednou zkazilo a kdo říká že ne tak kecá :-)

                            NFindusek - Profil | Ne 12.1.2020 20:58:26

                            Petr64 >> jako v tom naložení v lednici - trvanlivost :)
                            nebo to v tom jen převážíš na chatu?

                              NPetr64 - Profil | Ne 12.1.2020 19:35:47

                              Findusek >> Jak to myslíš,s tou výdrží?

                                NFindusek - Profil | Ne 12.1.2020 18:39:44

                                Petr64 >> jak dlouho vydrží to naložené maso?
                                p.s. nemyslím dobu od naložení k sežrání :)

                                  NBuffalo1969 - Profil | Ne 12.1.2020 18:30:10

                                  Findusek >> :-DDD

                                    NFindusek - Profil | Ne 12.1.2020 18:27:09

                                    Buffalo1969 >> my budeme dělat návnadu před stánkem, budeme tam stát s konvičkama a hulákat na lidi ať nepředbíhaj:)

                                      NBuffalo1969 - Profil | Ne 12.1.2020 11:46:40

                                      Petr64 >> Pavel nám bude dělat ochranku a Michal nám stluče stánek z nějakých prkýnek.....:-DDD

                                        NPetr64 - Profil | Ne 12.1.2020 11:27:08

                                        Buffalo1969 >> :-)