Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NMikyn - Profil | St 8.1.2020 20:46:39

michec >> takovej krásnej lom to byl...ryb spousta....to už tam není vůbec nic ?

    Nmichec - Profil | St 8.1.2020 20:41:18

    Mikyn >> Spešov je mrtvá voda.

      NBuffalo1969 - Profil | St 8.1.2020 20:34:23

      Mikyn >> Dobrá otázka......
      Já jako bejvalej blaňák jsem tam nikdy nebyl......😂😂😂

        NMikyn - Profil | St 8.1.2020 20:28:59

        zdarec...takovej dotaz, co Spešov ? Je tam ještě vůbec voda a ryby ?

          NBuffalo1969 - Profil | St 8.1.2020 18:21:59

          Saimon >> twl.....všeci měli kaňky..:-)))

            NSaimon - Profil | St 8.1.2020 18:21:04

            Buffalo1969 >> a kolik bylo koupačů?

              NBuffalo1969 - Profil | St 8.1.2020 17:59:38

              Tak co borci, valí někdo na dírky? Dneska jsem viděl na Olšovcu bruslit tak 70 bláznů. 😎😂

                Nmichec - Profil | Út 31.12.2019 16:43:58

                Petr64 >> To byla žízeň 😉

                  NPetr64 - Profil | Út 31.12.2019 15:47:25

                  Findusek >> Co jsem viděl,tak nikdo nic,ale byl jsem tam 2 hodiny. Dost lidí odešlo chvíli po mým příchodu. Asi hlad na oběd.:-)

                    NFindusek - Profil | Út 31.12.2019 15:33:31

                    Petr64 >> chytlo se něco?

                      NPetr64 - Profil | Út 31.12.2019 11:54:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Je to tam tak i tak.😀

                        NPetr64 - Profil | Út 31.12.2019 11:52:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tož jak?😜

                          NFindusek - Profil | Ne 29.12.2019 17:25:36

                          michec >> moc hezké :)

                            Nmichec - Profil | Ne 29.12.2019 16:43:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Krmení divoké zvěře na Svitavě 🦛

                              NMiloušek - Profil | Pá 27.12.2019 19:32:54

                              michec >> já jsem paseeee

                                NBuffalo1969 - Profil | Pá 27.12.2019 18:45:27

                                petr79 >> Zdarec. Poradil bych ti, ale na Křéti už jsem 10 let nechytal, takže netuším, ale jsou tu přímo Křéťoodborníci, tak vydrž..:-)))

                                  Npetr79 - Profil | Pá 27.12.2019 18:41:27

                                  Ahoj, nevíte jak to bude s Křetínkou v roce 2020? U vody se toho spoustu povídá, ale jak to doopravdy bude? Dík za info Petr

                                    NBuffalo1969 - Profil | Pá 27.12.2019 16:00:45

                                    Findusek >> tak to přece není o mně...:-)
                                    Uvidíme kdo se přidá, jak říkáš.

                                      NFindusek - Profil | Pá 27.12.2019 15:30:54

                                      michec >> ok 😀

                                        Nmichec - Profil | Pá 27.12.2019 15:15:28

                                        Findusek >> Já s tím počítal že dorazí všichni.
                                        Když je to tak, nemá to tím pádem cenu.
                                        Půjdeme spolu po svátcích.