Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Npytlakslama - Profil | Ne 8.4.2012 21:17:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Nevidím žádný fotky úlovků z víkendu . Tady je můj první letošák .

    NFullnek - Profil | Ne 8.4.2012 20:11:09

    Findusek >> v sobotu jsme byly v čh zalapat na plavajdu a nic moc,jediný co bylo zaručený tak karasi

      NFindusek - Profil | So 7.4.2012 21:38:47

      jarabeast >> za čtrnáct dní spustím loďku a pak se taky chystám na 24 hodin do ČH protočit navijáky :-)))

        Njarabeast - Profil | So 7.4.2012 21:14:36

        Findusek >> kdy to rozjedeš?

          Njarabeast - Profil | So 7.4.2012 21:13:17

          Findusek >> dívat nestačí :-))

            NFindusek - Profil | So 7.4.2012 20:46:52

            jarabeast >> Já se na ni zatím chodím jenom dívat :-))))

              Njarabeast - Profil | So 7.4.2012 16:29:07

              To só fšecí u vody či co?? Nějak mrtvo.

                NČehun - Profil | Pá 6.4.2012 7:46:17

                jarabeast >> povolenku využiju na příště :-)))

                  NČehun - Profil | Pá 6.4.2012 7:45:00

                  pytlakslama >> kdybych byl sám tak vydržím,ale byla se mnou mala,tak jsem ju v tom vichru nechtěl trápit,

                    Npytlakslama - Profil | Čt 5.4.2012 21:06:08

                    Čehun >> Loni jsme tam chytali ve vichřici a ani ti to moc nevadilo . Nějak měkneš nebo to bylo tím žes měl tři promile ?

                      Njarabeast - Profil | Čt 5.4.2012 20:52:07

                      Čehun >> Tak to byl docela drahej lov né? Zaplatit pětikilo a jet domů :-)))

                        NPetr64 - Profil | Čt 5.4.2012 20:25:06

                        Čehun >> OK.Zítra si skočím na ryby.:o)))

                          NČehun - Profil | Čt 5.4.2012 20:23:44

                          Petr64 >> ne nemusíš necháme to na jindy :-)))

                            NPetr64 - Profil | Čt 5.4.2012 20:19:23

                            Čehun >> Takže se zítra stavovat nemusím?:-))

                              NČehun - Profil | Čt 5.4.2012 20:17:52

                              Petr64 >> Loďka jede dobře i při tom větru,malá si hrála s ovladačem a trošku to tam poladila proto mě to táhlo doprava.Jinak na té hrází to bylo dnes jak na větrné hůrce.Jak odjels tak se ten větr ještě zvedl a jsem si teda řek že postavím to brolyčko.Jak sem ho stavěl tak se mi rozjebal zip,tak jsem se na to vysra..l pobalil jsem věci a jel jsem dom :-))).Dnešní výpravu hodnotím jako katastrofa.

                                NPetr64 - Profil | Čt 5.4.2012 20:13:03

                                Findusek >> :-)))

                                  NFindusek - Profil | Čt 5.4.2012 20:05:04

                                  Petr64 >> njn jsem teď nějak moooc zaneprázdněnej,no snad se to vylepší :-))))

                                    NPetr64 - Profil | Čt 5.4.2012 19:56:49

                                    Findusek >> Je divný,že tady sis toho všiml.:o))))

                                      NPetr64 - Profil | Čt 5.4.2012 19:56:08

                                      jarabeast >> Lodička neumí při zavážení plavat při lehce bočním větru,takže využití při nepřízni počasí nulový.
                                      Oblouk silonu to neustojí ani na vzdálenodt 30m.

                                        NFindusek - Profil | Čt 5.4.2012 19:54:56

                                        Petr64 >> já už zprávy nesleduju :-)))