Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NFindusek - Profil | Po 9.4.2012 19:57:18

Libor 1 >> :-))) já tam závody neplánoval :-)))

    NLibor 1 - Profil | Po 9.4.2012 19:55:16

    Findusek >> to se ti to potom vyhrává, když se tam rozchytáváš o))

      Njarabeast - Profil | Po 9.4.2012 19:55:09

      Unschlagbar >> mám 110Ah, 3,8A není moc optimální protože bych ji tím nabijel asi 30hodin, ale pokud neseženu jinou tak bych si ji od tebe na víkend půjčil

        NFindusek - Profil | Po 9.4.2012 19:40:41

        Libor 1 >> já taky rači svazovky, ale jezdím se tam občas rozchytat :-)))

          NLibor 1 - Profil | Po 9.4.2012 19:26:41

          Findusek >> já néé. Byl jsem jenom na závodech a den poté lapit 80cm o))
          zatím radši svazovky !! Ale ...., kdo víí

            NFindusek - Profil | Po 9.4.2012 19:22:15

            Libor 1 >> uvidíme jak to tam vyčistil

              NLibor 1 - Profil | Po 9.4.2012 19:16:59

              Findusek >> přesně tak, karasi a hlavně malí vytření černí kapříci

                NUnschlagbar - Profil | Po 9.4.2012 19:13:56

                jarabeast >> j sem to přečetl až jsem to poslal a neopravil.moje dáva 3,8 ale do 120Ah je v pohodě jestli ti stačí až na víkend tak ti ju hodím v pátek nebo se můžeš stavit a podívat se na loď.kolik Ah má ta baterka?

                  NLibor 1 - Profil | Po 9.4.2012 19:13:29

                  jarabeast >> a teď jsu z toho skoro jelen já o)))))
                  chápu ))

                    Njarabeast - Profil | Po 9.4.2012 19:06:37

                    Unschlagbar >> k motoru nemám gelovku, stačí mě klasická nabiječka ale aby dávala minimálně 6A

                      NFindusek - Profil | Po 9.4.2012 18:50:36

                      Fullnek >> jsem myslel, že výlov v ČH byl hlavně k vůli tomu, aby z rybníka ti karasy zmizli :-)))

                        NUnschlagbar - Profil | Po 9.4.2012 18:46:50

                        jarabeast >> hodí se k nabíjení olověných akumulátorů s elektrolytickým roztokem nebo gelem 12V:kapacita od 14Ah do 120Ah. tak nevím jestli do toho spadá ta tvoje gelovka k motoru

                          Njarabeast - Profil | Po 9.4.2012 18:44:53

                          Libor 1 >> jinak máš asi pravdu, speciální nabiječka musí být pouze na gelovky. K motoru mám trakční s kyselinou takže auto nabiječka by měla stačit :-)

                            Njarabeast - Profil | Po 9.4.2012 18:39:03

                            Unschlagbar >> + Libor 1 - ® Po 9.4.2012 16:36:58 já sem nemyslel nabiječku k echolotu tu mám taky. Potřebuju nabiječku na velkou baterku k elektromotoru.

                              NUnschlagbar - Profil | Po 9.4.2012 18:31:16

                              jarabeast >> měla by mít nabíjecí proud asi okolo 1 A čili menší než klacická ,mám ji z lidlu za 500 a nabíjim tím gelovku k echu, pujčil bych ti ji ale až ve čtvrtek tet budu přes týden ve Vyškově.

                                NLibor 1 - Profil | Po 9.4.2012 16:36:58

                                jarabeast >> na gelovku musí být speciální nabíječka !!!
                                Řešil jsem loni u echolotu, mají ju většinou motorkáři.
                                A jelen nebuď o)))

                                  Njarabeast - Profil | Po 9.4.2012 13:02:19

                                  kacci >> to já právě nevím jestli může být klasická na auto, co sem se díval na nabiječky tak u některých je uvedeno že je třeba jen na klasické olověné akumulátory a u jiných je napsáno že jsou jak na klasický tak trakční, gelový atd. Tak jsem z toho jelen.

                                    Nkacci - Profil | Po 9.4.2012 12:51:49

                                    jarabeast >> hele tu nemám, ja si myslím že stačí klasicka na auto?

                                      Njarabeast - Profil | Po 9.4.2012 12:11:42

                                      ahoj, kucííí mám prosbu nemohl by mě někdo půjčit nabiječku na trakční baterku? :-))

                                        Npytlakslama - Profil | Ne 8.4.2012 21:19:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Sice to nebylo na můj vercajk ale ryba není toho kdo ji chytí ale toho kdo ji sní že ano .