Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Njarabeast - Profil | Čt 5.4.2012 19:52:59

Petr64 >> jakto, vlny? nebo lodička stávkuje :-))

    NPetr64 - Profil | Čt 5.4.2012 19:51:54

    jarabeast >> Jo.Válčil ale jen se zavážecí lodičkou.:-)
    Myslím,že boj prohrál.:o)))

      NPetr64 - Profil | Čt 5.4.2012 19:51:03

      Findusek >> Stavil sem se tam na pívo a kvůli zpravodajství.:o))))

        Njarabeast - Profil | Čt 5.4.2012 19:47:59

        Petr64 >> byls vomrknout Čehůna jak tam válčí?

          NFindusek - Profil | Čt 5.4.2012 19:47:54

          Petr64 >> chytáš na Balatonu ?? :-))

            NPetr64 - Profil | Čt 5.4.2012 19:38:11

            Findusek >> Nedřív za dva roky.Tloušť takový přírůstky nemá.:o)))

              NPetr64 - Profil | Čt 5.4.2012 19:37:07

              Skoroaktuální hlášení,hlášení,hlášení......
              Na Balatonu vítr ksichťák,čepuje se zelený pivo,ryby na kuličky zatím......(patří sem slovo,který nechce MRK pustit):o)))))))

                NFindusek - Profil | Čt 5.4.2012 19:35:09

                Petr64 >> na cantoša musí to mrně ještě do leta vyrůst :-)))

                  NPetr64 - Profil | Čt 5.4.2012 5:48:16

                  pytlakslama >> Měl.je to starej křapák,co mi věčně padá na zem,občas zmokl a navíc se někdy neotevře krytka objektivu naplno.Kašlu na to.Chytnu si na focení menšího.:o))))

                    Npytlakslama - Profil | St 4.4.2012 21:51:33

                    Petr64 >> Tak sem to nemyslel . Řekl bych že jsi tam makro neměl když to tak pěkně vyfotilo objekty co byli dál .

                      NPetr64 - Profil | St 4.4.2012 21:46:09

                      pytlakslama >> Detailisto.:o)))

                        NPetr64 - Profil | St 4.4.2012 21:45:38

                        jarabeast >> Měl.Já pouštím,tak přežil.:o))

                          Npytlakslama - Profil | St 4.4.2012 21:45:17

                          Petr64 >> Ale ten vajgl a botu jsi vyfotil pěkně .

                            Njarabeast - Profil | St 4.4.2012 21:44:42

                            Petr64 >> no jo, měl štěstí :-))

                              NPetr64 - Profil | St 4.4.2012 21:43:26

                              jarabeast >> Sežral hnojcla o dva cm většího než byl sám.Asi spolupracovalo celý hejno a na toho zůstal ten kousek na špičce.:o))))

                                NPetr64 - Profil | St 4.4.2012 21:41:57

                                jarabeast >> Kdybych se natočil tak abych stínil,fotka by vyšla.Nějak sem si neuvědomil,že makro blbě ostří proti světlu.:-((
                                Příště se to povede.:o))))))

                                  Njarabeast - Profil | St 4.4.2012 21:40:16

                                  Petr64 >> jiank ten musel bojovat asi jako lev co? :-)) dobu zdolávání odhaduju na cca takovejch dobrejch 5 vteřin možná 6 :-)))))))))))

                                    Njarabeast - Profil | St 4.4.2012 21:39:03

                                    Petr64 >> no na takový fiše by to chtělo asi nějakej spešl foťák na focení detailů z blízka a pak to doma ještě tak 10x zvětšit aby tam bylo něco vidět :-))))

                                      NPetr64 - Profil | St 4.4.2012 21:32:06

                                      Čehun >> :-)))

                                        NPetr64 - Profil | St 4.4.2012 21:31:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        jarabeast >> Tenhle tloušť byl ještě menší.Ani jedna fotka mi ale nevyšla.:-((