Hokejovo - rybářská sekce

Vše o hokeji a rybách ...
Autor diskuse: fischmeni - Profil , 11.7.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: kubas. Profil + rarach Profil + Danda05 Profil + MAXXSKATER Profil + Čík Profil

Kdo vyhraje letošní MS v hokeji ve Švýcarsku?

A) Kanada22%

B) Amerika6%

C) Česká Republika22%

D) Finsko11%

E) Švédsko11%

F) Švýcarsko17%

G) Slovensko6%

H) Německo0%

I) Třinec6%

J) Někdo jiný :-)...0%

Od 29.4.2026 hlasovalo 18 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

kubas. - Profil | St 17.6.2026 8:09:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    kubas. - Profil | So 30.5.2026 17:45:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    MAXXSKATER >> Švýcaři v 8 zápasech 48 gólů. Slušný :-). To máme za poslední tři mistrovství dohromady tak zhruba...

      MAXXSKATER - Profil | So 30.5.2026 16:43:38

      Slušná "exhibice" ... Skoro mi začíná bejt těch Norů až líto. Tak snad už to letos konečně Švýcarům cinkne zlatě.

        kubas. - Profil | So 30.5.2026 14:17:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Chudák Moták s Grossem budou mít Supervizora :-).

        "Alois Hadamczik: Radimovi jsem už dříve sdělil, že bych do nominace vybral pět jiných hráčů. U nás ale platí zásada, že si výběr skládá trenér se svými kolegy. Do jejich rozhodování jsme nezasahovali, i když jsem to cítil jinak a sestavil bych tým odlišně. Do budoucna budeme chtít znát nominaci o něco dřív a také vědět, jaké důvody trenéry k jednotlivým volbám vedly. Vnímám, že odcházející trenérský štáb se v poslední době trochu uzavřel do sebe. Mně je bližší, když na tom pracujeme společně a odpovědnost neseme všichni."

          kubas. - Profil | So 30.5.2026 14:01:31

          rájovec >> No jasně, ten tým na ještě čas ;-)... Já myslím, že po smlouvě s Pricem budou opatrní co se gólmanů týče a nějakých smluv, kazdopadne bych to Dobesovi přál.

            kubas. - Profil | So 30.5.2026 14:00:11

            MAXXSKATER >> :-)))

              rájovec - Profil | So 30.5.2026 13:36:03

              kubas. >> Dvě sedmizápasové série a dvě prohry po sobě 2 : 3 v prodloužení by zacvičily i s mnohem vyzrálejším mančaftem než mají Canadiens, Však ono to časem půjde, odpíchnul bych se tak cca od osmičky pro gólmana:-).

                MAXXSKATER - Profil | So 30.5.2026 13:03:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                :-)

                  kubas. - Profil | So 30.5.2026 7:33:56

                  MAXXSKATER >> Jj, kočka - myš.

                    MAXXSKATER - Profil | So 30.5.2026 6:36:14

                    Tak Carolina si taky nakonec s Montrealem poradila celkem jasně - alespoň podle výsledku celé série ...

                      rarach - Profil | Pá 29.5.2026 23:03:17

                      Řízek 5,125 >> U nás na vesnici je fotbal v pohodě, vozí sem i děti z města... máme krásné hřiště, slušný zázemí a hlavně místo píčovin se vedle vybudovalo ještě dětský hřiště, takže maminky můžou sedět u těch fejsbuku a o haranty je postaráno

                        kubas. - Profil | Pá 29.5.2026 22:27:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Četli to tady... Škoda, že se nedá sdílet placená verze :-).

                        https://youtu.be/iaJn58ubRWo?is=JwBlavvQ7RhXJGoH

                          Řízek 5,125 - Profil | Pá 29.5.2026 21:16:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          rarach >> organizovane by bohatě stačily nějaký pohybový hry, kde by si děti zahrály tu volejbal, tu fotbal, tu florbal, tu by si vyzkoušely skok do dálky nebo kotrmelec, a v zimě by mohly na zimák jit si vyzkoušet bruslení, bez nějakýho tlaku na výkon..

                          Tlak na výkon je třeba už ve fotbalových přípravkach vesnickych klubů, a z běžného sobotního pratelaku dokážou rodiče udělat peklo..
                          Obecně se doba změnila i v tom, že už dost rodičů necítí potřebu, aby na jeho dítě řval nějaký trenér C třídy, co sotva dá dohromady dvě kloudny věty. I to je jedna z příčin, proč neustále klesá počet sportujicich dětí..
                          Na vesnicích situace ještě mnohem horší, než ve městech, tam kromě fotbalu není nic, a i ten fotbal ve velkým mizí..
                          Asi by se prd stalo, kdyby třeba v rámci hokeje byl nejdřív nějaký sportovní kroužek, kde by byl led jednou týdně, na zbytku se běhalo, dělaly kotrmelce nebo hrál volejbal...
                          Ale co já tady planuju, že, kdybych tomu rozuměl já, tak by tomu logicky muselo rozumět i minimálně pět set dalších lidí:-)

                            kubas. - Profil | Pá 29.5.2026 9:14:54

                            rarach >> Přesně tak, takový Hnilička co by ředitel reprezentací o tom ví svoje...

                              rarach - Profil | Pá 29.5.2026 9:10:50

                              Řízek 5,125 >> Děti musí dělat sport organizovaně, protože jich je podstatně míň než nás, takže dneska se před barákem 10 kluků nesejde....navíc rodiče si to přejou, mít děti pod kontrolou, no a trenéři na sebe navzájem žárlí a je to z toho to co je...S tím Chárou...on by byl asi dobrej i v triatlonu a i běžec je dobrej...a to je ono, já osobně bych v hokeji radši vyzkoušel výbornýho fotbalistu nebo co já vím atleta, než do náboru vzít tele (spíš stádo telat) co neumí udělat kotrmelec a doufat, že z nich něco bude...kdyby třeba v 8-10 letech než přejdou do MŽ místo fotbalu v zimě na umělce šli ti kluci bruslit, možná by jsme měli o pár průměrných fotbalistů míň, ale wo nějakého špičkového hokejistu navíc..A telatům bych nechal ty mekáče a mobily...

                                rarach - Profil | Pá 29.5.2026 8:55:22

                                €mo >> Špatně se na to díváš synku.... To není parazitování, to je normálně koloběh peněz...máte spoustu mistrů světa, úspěšných hokejistů, spoustu odborníků a i oni mají nárok po karieře platit hypotéky, kariery svých synů atd....musíš se na to dívat trochu nacionalisticky a s hrdostí, Norsko ani Estonsko nemají takové hokejové celebrity, tudíž si je nemusí platit....

                                  €mo - Profil | Pá 29.5.2026 7:17:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Slovenský zväz ľadového hokeja, ročný rozpočet cca 14 mil. €. Lotyšský zväz približne 3 mil. € a Nosrsky zväz približne 5. mil. €.

                                  Ťažko ma bude niekto presvedčať, že najväčší problém slovenského športu nie je parazitovanie na verejných zdrojoch.

                                    kubas. - Profil | Pá 29.5.2026 1:32:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!