Hokejovo - rybářská sekce

Vše o hokeji a rybách ...
Autor diskuse: fischmeni - Profil , 11.7.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: kubas. Profil + rarach Profil + Danda05 Profil + MAXXSKATER Profil + Čík Profil

Kdo vyhraje letošní MS v hokeji ve Švýcarsku?

A) Kanada22%

B) Amerika6%

C) Česká Republika22%

D) Finsko11%

E) Švédsko11%

F) Švýcarsko17%

G) Slovensko6%

H) Německo0%

I) Třinec6%

J) Někdo jiný :-)...0%

Od 29.4.2026 hlasovalo 18 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

kubas. - Profil | St 17.6.2026 8:09:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Řízek 5,125 - Profil | Pá 29.5.2026 0:06:51

    kubas. >> neříkám nic, nejsme ve vzporu:-)

      Gigi1893 - Profil | Čt 28.5.2026 23:19:10

      Poušťák >> nemůžou jinak by si ji vzali...moc dobře to viděli na tabletech ale sudí je ignorovali...

        Poušťák - Profil | Čt 28.5.2026 23:13:48

        Gigi1893 >> já si myslel že při likvidačním faulu,jí můžou vzít.Tohle podle mě ten zápas ovlivnilo

          Poušťák - Profil | Čt 28.5.2026 23:10:00

          Pike >> skoro jak tribuna Sever ☝🏻🤣

            Pike - Profil | Čt 28.5.2026 22:58:09

            A teda musím říct, že Švýcaři mají ten hokej rádi. Krásná atmosféra.

              kubas. - Profil | Čt 28.5.2026 22:55:23

              Řízek 5,125 >> My bychom od Švýcarů dostali rychtu, ještě že jsme je nepotkali, jsou výborní a Švédi hrají mladý, reálně hrají, nemluví o tom jen do médií, takže dopadli jak dopadli, ale dva osmnáctiletí kluci odehráli první lajnu a první přesilovku celej turnaj, mimo jiné. To se nám nepovede dalších 20 let.

                Řízek 5,125 - Profil | Čt 28.5.2026 22:49:48

                kubas. >> ale v zásadě Švédi dopadli jako my, i s tou svojí skandinávskou koncepcí:-))

                  kubas. - Profil | Čt 28.5.2026 22:41:41

                  Norové skvělí, Lotyši do nich bušili 3.tretinu, ale takřka k ničemu je nepustili, nabrusleni, obětaví, v obraně všude, fakt klobouček!!! Naprosto zasloužený postup, čekal jsem, že Lotyši trošku projeví zkušenosti, ale vůbec nic tam nebylo. Norové pecka fakt, zaslouženě a před mladochama klobouk dolů, snad se trenérský arogant tým díval, jak vypadaji reálně bruslaři...

                    rarach - Profil | Čt 28.5.2026 22:41:18

                    Poušťák >> Podle mne ho vosoli disciplínarka

                      Gigi1893 - Profil | Čt 28.5.2026 22:27:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Poušťák >> nemůžeš si vzít výzvu na faul...jen na ofsajd (nevím jestli to lze na tomto MS) a nebo porušení pravidel před inkasovaném gólem (brankoviště, vysoká hůl atd)...

                      Nechápu ale že se sudí nejeli podívat, naprostej skandál... kor když je švéd rovnou do "špitálu" ...

                        kubas. - Profil | Čt 28.5.2026 22:05:19

                        Švýcarsko se Švédskem trošku jinej hokej :-)...

                          Poušťák - Profil | Čt 28.5.2026 21:51:24

                          Proč si Švédsko nevzalo výzvu nechápu,jasný faul kolenem na 5 a do konce

                            kubas. - Profil | Čt 28.5.2026 21:35:20

                            rarach >> Pan hokejista.

                              kubas. - Profil | Čt 28.5.2026 21:35:03

                              Poušťák >> Staročeský a babiččin ještě :-))).

                                rájovec - Profil | Čt 28.5.2026 21:12:06

                                rarach >> Tak to je průser, budu po noční a nebude se mi chtít aplaudoval. Ale třeba bude Rulík prodávat ty trdelniky, na tom snad nic nepohnojí.

                                  Poušťák - Profil | Čt 28.5.2026 20:58:13

                                  rarach >> hlavně ta pohotovost a přesnost střelby

                                    rarach - Profil | Čt 28.5.2026 20:55:34

                                    kubas. >> Josi je jak Hamrlík, žádný napřáh ke stropu, ale vždy trefí kasu

                                      rarach - Profil | Čt 28.5.2026 20:53:49

                                      rájovec >> Akorát pozor na změnu termínu, není to v pondělí, ale už zítra

                                        Poušťák - Profil | Čt 28.5.2026 20:53:04

                                        kubas. >> 🤣🤣🤣máš bot,není nad levný tradiční pražský trdelník ☝🏻☝🏻

                                          kubas. - Profil | Čt 28.5.2026 20:50:48

                                          Poušťák >> Tam je to v ceně pražské šunky a trdelníku :-).