Hokejovo - rybářská sekce

Vše o hokeji a rybách ...
Autor diskuse: fischmeni - Profil , 11.7.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: kubas. Profil + rarach Profil + Danda05 Profil + MAXXSKATER Profil + Čík Profil

Kdo vyhraje letošní MS v hokeji ve Švýcarsku?

A) Kanada22%

B) Amerika6%

C) Česká Republika22%

D) Finsko11%

E) Švédsko11%

F) Švýcarsko17%

G) Slovensko6%

H) Německo0%

I) Třinec6%

J) Někdo jiný :-)...0%

Od 29.4.2026 hlasovalo 18 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

kubas. - Profil | St 17.6.2026 8:09:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    kubas. - Profil | So 30.5.2026 22:42:22

    Poušťák >> Je to klidně možný :-). Míč je kulatý a začíná se za stavu 0:0... Ani by mě nepřekvapilo, kdyby Norové fikli Kanadu.

      Poušťák - Profil | So 30.5.2026 22:39:21

      kubas. >> Finové budou mistři ☝🏻🤣

        kubas. - Profil | So 30.5.2026 22:31:10

        Řízek 5,125 >> Tak tak, systém a obranná hra super.

          Řízek 5,125 - Profil | So 30.5.2026 22:24:41

          kubas. >> Finové zaslouženě, Kanadu do ničeho nepustili...
          Skvělá práce pri obraně.

            kubas. - Profil | So 30.5.2026 22:05:40

            Řízek 5,125 >> Tak je tam Nurse, mimo jiné, žádný překvapení zatím. Pro mě dnes Fini favoriti jednoznačně...

              Řízek 5,125 - Profil | So 30.5.2026 21:17:27

              kubas. >> ale jako kanadská obrana mi při posledních gólech připomíná tu naší:-)

                kubas. - Profil | So 30.5.2026 21:03:52

                Řízek 5,125 >> Konečně si taky dachneme trochu :-).

                Radost sledovat takovej hokej!

                  Řízek 5,125 - Profil | So 30.5.2026 20:29:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Jojo, to je radost sledovat, ti radit nepotřebují:-)

                    kubas. - Profil | So 30.5.2026 20:27:47

                    MAXXSKATER >> Je mi to jasný :-))).

                      MAXXSKATER - Profil | So 30.5.2026 20:14:00

                      kubas. >> :-))) Do řiti a to si ten přístroj říká "chytrej mobil" ... 😂

                        rájovec - Profil | So 30.5.2026 20:03:01

                        kubas. >> To víš mobil, to mělo být honění:-)

                          kubas. - Profil | So 30.5.2026 19:19:15

                          MAXXSKATER >> Tak s tím holením mě to taky zajímá :-))).

                            kubas. - Profil | So 30.5.2026 19:18:30

                            kubah >> Jenže oni si to zaslouží suverénními výkony na ledě :-).

                              MAXXSKATER - Profil | So 30.5.2026 19:10:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              kubas. >> :-))) Teď se musí konečně ukázat, kdo rozhoduje o tom, co se nejen v našem holení uděje. :-)))

                              Švýcarské hodinky zítra pro zlatou ... :-)))

                                kubah - Profil | So 30.5.2026 18:57:09

                                kubas. >> za zásluhy tam byli naši :-P

                                na zásluhy se nehraje :-)))

                                  kubas. - Profil | So 30.5.2026 18:47:39

                                  Já to přeju Švýcarům, ať už to konečně dotáhnou doma, zaslouží si to...

                                    Řízek 5,125 - Profil | So 30.5.2026 18:32:22

                                    rarach >> tři!
                                    Nejlepší hráč všech dob si to zaslouží.

                                      rarach - Profil | So 30.5.2026 18:28:53

                                      kubah >> Asi jsme dva, kdyby hrál Ambuhl, tak je moje volba jasná, ale tahle to přeju Sidovi....

                                        kubah - Profil | So 30.5.2026 18:17:23

                                        Asi budu proti vlně, ale ve finále budu fandi Kanadě :-)))

                                          HoumrP - Profil | So 30.5.2026 17:50:12

                                          Kéž by bylo evropské finále.