Hokejovo - rybářská sekce

Vše o hokeji a rybách ...
Autor diskuse: fischmeni - Profil , 11.7.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: kubas. Profil + rarach Profil + Danda05 Profil + MAXXSKATER Profil + Čík Profil

Kdo vyhraje letošní MS v hokeji ve Švýcarsku?

A) Kanada22%

B) Amerika6%

C) Česká Republika22%

D) Finsko11%

E) Švédsko11%

F) Švýcarsko17%

G) Slovensko6%

H) Německo0%

I) Třinec6%

J) Někdo jiný :-)...0%

Od 29.4.2026 hlasovalo 18 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nkubas. - Profil | St 17.6.2026 8:09:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    NPoušťák - Profil | Ne 17.5.2026 11:24:18

    Řízek 5,125 >> takže z toho plyne,že ti co celý rok hrají na velkém bazénu jsou v prdeli na rozměrech NHL.

      NDanda05 - Profil | Ne 17.5.2026 10:56:05

      kubas. >> a co jsi se tedy dozvěděl o tom Rulikovi?

        NHoumrP - Profil | Ne 17.5.2026 10:34:51

        Poušťák >> Šišla vždy mlčky přihlížel, i když stál za střídačkou. On by mu stejně nikdo nerozuměl 😅.

          NŘízek 5,125 - Profil | Ne 17.5.2026 9:32:22

          Pike >> hráče, který takhle hraje v NHL, má na to fyzické parametry, a letos odehral plnou sezónu, Rulík nechává pravidelně doma, protože prý neumí hrát na velkém hřišti...

            NPoušťák - Profil | Ne 17.5.2026 9:22:15

            kubas. >> jj.vždyť jsme se o tom včera bavili,naprostý souhlas,jen se divím že tomu mlčky přihlíží Šišla

              NKrom 63 - Profil | Ne 17.5.2026 8:23:10

              kubas. >> dobře napsáno, souhlas

                Nkubas. - Profil | Ne 17.5.2026 8:19:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Poušťák >> Alibismus a arogance neohrožené pýchy tomu vladne, proto jsem psal, že jsem rád, že jde Rulík do pr*ele, nejvyšší čas. Co jsem se dozvěděl ze zákulisí, bych blil z jeho komunikace a povýšenosti. Holt pýcha předchází pád...

                Svedi mají půl týmu mladých a z našeho týmu, co s nima hrajeme vyrovnane v mladezi, tak se říká že jsou všichni mladí, nezkušení a vezme se radši starej Kubalik místo kapitána dvacítky Sikory nebo chodící maskot Scotka místo Zábranského, který byl loni top 3 bek. To by ses posral do výšky fakt. Ve finále zjistíme, že Melovsky byl včera nejlepší útočník na place a všichni další mladí byli skvělí naprosto od Alschera po Galvase (chyba se stane). Tak o čem to sakra je ta nominace... A o golmanech nemluvě, se vezmou dvě dvojky z klubů letos a udělají se z nich jedničky na MS. Výsměch pro ostatní totálně...

                A pak nás porazí tým, co má pilíř obrany z hráče, co se nevejde ani do týmu Třebíče... Ostuda

                  NPoušťák - Profil | Ne 17.5.2026 7:11:10

                  Pike >> přesně tak,to jsem včera večer už psal kubasovi při zápase,stojí alibisticky 2 metry u každé týče a fandí střelci.
                  Tyhle rány bez clony chytne i v teplákách moje bába.

                    NHoumrP - Profil | So 16.5.2026 23:57:26

                    MAXXSKATER >> Jo, souhlasím, kluci měli i smolíka s nastřelenou konstrukcí. Ale když jsem viděl při pokusech vystřelit z první ty netrefené puky, a že jich nebylo málo, musel jsem si dát na balkóně cigáro 😅.

                      NPike - Profil | So 16.5.2026 23:25:05

                      Mi se hlavně zdá, že od nás nikdo nestojí před brankou a necloní brankáři. Ale to je taková klasika.

                        Nkubas. - Profil | So 16.5.2026 23:06:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        MAXXSKATER >> Souhlas, dívat se na to nedalo včera ani dnes, jen včera góly padly a dnes ne. Ta naše první presilovka toho byla důkazem. Jinak Tomáška bych z té přesilovky posadil rovnou na tribunu a z Kubalíka bych udělal zraněného a povolal Sikoru radši :-).

                        Kolem a kolem střelce nemáme, to víme a o prvním bekovi bych taky silně polemizoval.

                          NMAXXSKATER - Profil | So 16.5.2026 23:04:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          HoumrP >> Já Ti budu dneska trošku oponovat a půjdu dost proti proudu, když většina redaktorů, expertů, moderátorů a vlastně i národa bude naše hráče kritizovat. Rozdíl mezi včerejším a dnešním zápase byl v zásadě ten, že zatímco včera nám tam rychle padly 2 góly a naši se uklidnili, zatímco Dánům se to úplně rozpadlo. Dneska nám to tam nespadlo, zatímco Slovinci šli do vedení, což je samozřejmě ten nejhorší možnej scénář, když prohráváš proti outsiderovi, který je připraven bránit v 5 lidech před bránou. Nedali jsme góly a ta úspěšnost střelby byla fakt tristní, to si nalhávat nemusíme. Těch tyček bylo mraky, takže chybělo taky i trošku štěstí.

                            Nkubas. - Profil | So 16.5.2026 23:03:38

                            Řízek 5,125 >> Anze gola dal, radost bude mít tutove:-).

                              NŘízek 5,125 - Profil | So 16.5.2026 22:58:14

                              Ovsem netřeba ještě stahovat kalhoty, lepší 4 body v tabulce, než body 3, na Švédy se hecnem.
                              Navíc nám od dalšího zápasu začalo play off, a my ten tlak na sebe potřebujeme.
                              Vzpomeňte si na 2010.

                              No dobře, aspoň sem to zkusil:-))

                                NŘízek 5,125 - Profil | So 16.5.2026 22:57:05

                                Řízek 5,125 >> Anže by měl radost.

                                Dobrých zápisů není nikdy dost.

                                  Nrarach - Profil | So 16.5.2026 22:56:56

                                  HoumrP >> To já přece píšu furt, že ten poslední rozdíl nezi dobrým a kvailtním hokejistou je střelba, proto nemáme ty kluky v NHL...Zrovna Kaut, Zadina a ostatní by o tom mohli psát kníhy.

                                    NHoumrP - Profil | So 16.5.2026 22:51:25

                                    rarach >> Pamatuješ, když jsem ti psal, že naši hrůza, bez střelců? Že se ani moc netěším na MS? Napsal si mi, že na blbém turnaji neodkryjí své karty. Kdy je odkryjí? 😂😂😂

                                      NMAXXSKATER - Profil | So 16.5.2026 22:47:40

                                      Já ani nevím, co bych měl napsat ... Snad na mlaďase nepadne zbytečně přehnaná deka po dnešním výsledku.

                                        Nrarach - Profil | So 16.5.2026 22:45:57

                                        Trefujte zařízení kokoti....

                                          Nrarach - Profil | So 16.5.2026 22:41:24

                                          Musíme to brát sportovně, Slovinci jsou sportovně nejtalentovanější národ na světě...