- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybářsko-houbařské jádro .-)
Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil
Dále moderuje: b.gun Profil
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
608x v oblíbených a 23x v ignorovaných.
NWorm - Profil | So 2.10.2010 20:38:20
Bláža >> Chtěl bych během řijna ještě zajet progumovat víc i starou .......
NWorm - Profil | So 2.10.2010 20:30:00
Bláža >> ALe víš jak,od léta bojkotuju fotky na Mrku...tak ti řeknu jen,že jsme byli všichni přes 80,Mrštík i přes 90 :o))Bylo to fajn,jen mě séře,že nejde pořádně potrénovat na "velké-závodní" vodě :o))
Nb.gun - Profil | So 2.10.2010 19:24:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Jen v rychlosti - cílová houba se podařila.
A s tím je spojená velmi lehká kvízová otázka - copak je na fotce?
A s tím je spojená velmi lehká kvízová otázka - copak je na fotce?
Nlada78 - Profil | So 2.10.2010 13:25:39
Matos >> zdravím,tohle bedle nejsou-u nás jim říkáme lesní žampiony-asi nějaký druh pečárky. Bedle rostou samostatně-tyhle houby v trsech.
Nb.gun - Profil | So 2.10.2010 1:06:53
smradzjzd >> Díky.
Jak které. Bohužel fotím starým kompaktem, u kterého je - s trochou nadsázky řečeno - možnost nastavení maximálně tak On/Off. Takže se většinou nějakému tomu postprocesingu nevyhnu - horizont se snažím hlídat na místě, taky umístění, aby nebylo třeba tolik ořezávat. Kvůli světelným podmínkám je třeba si občas pohrát s křivkami kontrastu, světelnosti, doostřit ...
Jak které. Bohužel fotím starým kompaktem, u kterého je - s trochou nadsázky řečeno - možnost nastavení maximálně tak On/Off. Takže se většinou nějakému tomu postprocesingu nevyhnu - horizont se snažím hlídat na místě, taky umístění, aby nebylo třeba tolik ořezávat. Kvůli světelným podmínkám je třeba si občas pohrát s křivkami kontrastu, světelnosti, doostřit ...
Npavel68 - Profil | Pá 1.10.2010 23:25:43
b.gun >> Mě se.reš ..... fakt se.reš........ fotíš úžasně a já jsem na to vemeno.
Takže mne fakticky se.reš ...
o)
Takže mne fakticky se.reš ...
o)
NWorm - Profil | Pá 1.10.2010 22:31:30
b.gun >> Já měl včera bedlu jen jednu a to na nízkým jehličnatým......jinak mizérie :o/
Nb.gun - Profil | Pá 1.10.2010 22:26:03
Worm >> Hmm, bedly ... Minulý týden jsem cestou z lesa našel velkou rodinku bedel dívčích, od "odkvétajících" až po mrňata. Už se mi nechtělo vytahovat foťák, říkal jsem si, že mi nikam neutečou. To jsem netušil, jak moc zachčije. No, neutekly - odtekly, zbyly po nich pahýly a kaše ...
NWorm - Profil | Pá 1.10.2010 22:20:28
b.gun >> Já včera ani prd,i bedly byly jen ve fázi zbytků nohou a Václavky černý............ale věřím,že za 14 dní,ještě budou-má být teplo :o)
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59887
NUdírny a uzení51152
NSranda bez nadsázky 🤘10869
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22077
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36031
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5796
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod413825
NZoologický koutek MRKu.33424
NSprávný muž má v kapse nůž8082
NGastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.144886
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
20:02NLabe fishing store 21
19:51NJezero Štít A , místo R1 5
19:34NPodběrák Solar Bow Loc Carbon Fibre 86
19:05NTrofeje - lín obecný 1
17:56NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 16
17:56NPoradna: Muškaření 3852
17:53NV Českém Krumlově skončil pokus o biologickou regulaci pijavic úhynem celé nasazené obsádky (Bleskovka) 2
17:42NRybáři a vinařství 933
15:57NLov pod jezem v letních vedrech? 47
15:43NČluny Raptor 805
14:16NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 1
13:18NBoilies TB baits- chytací řada 50
8:43NATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNRybářský kniho - koutek 145
Co je nového - všeobecné
16:24NBleskovka: V Českém Krumlově skončil pokus o biologickou regulaci pijavic úhynem celé nasazené obsádky
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...

















