Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

Worm - Profil | Pá 1.10.2010 22:08:44

b.gun >> Ty jsi našel ještě kozáky????
Drahá pár strakošů,ale kozáka ani vidu,ni slechu :o))

    b.gun - Profil | Pá 1.10.2010 22:01:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Krátký bericht ze včerejší inspekce v lese - stále dosti hřibovité klasiky (hnědý, kovář, žlutomasý, sametový, plstnatý, dutonohý, klouzek sličný, kozáci březový a barvoměnný; strakoš oproti minulému týdnu prakticky vymizel ...), nějaké ty lakovky, václavky se také už objevily (ty větší jsou povětšinou sťaté ...), sem tam čirůvka fialová atd.
    Jinak v lese mi málem rupla hlava - tlupy řvoucích debilů, k tomu jako bonus vandráci s prázdnými lanza kýbli, kteří člověku lezli po zádech, kdykoliv se jen ohnul k houbě ...

      Moravia - Profil | Pá 1.10.2010 21:39:17

      pavel68 >> Ta fotka dole ne.To jsou žampiony.

        pavel68 - Profil | Pá 1.10.2010 20:49:25

        Bláža >> Moje řeč o)

          pavel68 - Profil | Pá 1.10.2010 20:48:41

          Moravia >> Vopravdu ?

            Bláža - Profil | Pá 1.10.2010 20:18:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            pavel68 >> Sbíral jsem tady dva druhy václavek, jedna je ze spodu do běla, to je smrková, a pak tady byly ještě ze spodu do žluta, to je hlíznatá, je taková zmasilejší a má i silnější nohu trochu do žluta a dole rozšířenou, ale v guláši, nebo v octě je to jedno..... ;o)))

              Moravia - Profil | Pá 1.10.2010 20:10:09

              Bedla

                pavel68 - Profil | Pá 1.10.2010 20:04:28

                kosvi >> Nejni zač - o toho tu jsme o)

                  Bláža - Profil | Pá 1.10.2010 20:02:31

                  iwanhoe >> Na guláš by šly, dnes jsem jeden z václavek dojedl. Fajná mňamka.... ;o))))

                    kosvi - Profil | Pá 1.10.2010 19:53:23

                    pavel68 Díky.

                      iwanhoe - Profil | Pá 1.10.2010 19:51:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      kosvi >> vezmeš-li václavku těsně pod hlavičkou a ohneš jí, tak se musí hlavička oddělit - křupne a jen takové jsou mladé a chutné - je to i o lepší stravitelnosti a chuti .. tyhle asi nee

                        pavel68 - Profil | Pá 1.10.2010 19:47:20

                        kosvi >> Pozdě - václavky v tomhle stavu leda na guláš.Pokud chceš do octa naložit - na mých fotkách (teď se trošku nadmu :-) ) jsou v ideálním rozpoložení ...

                          kosvi - Profil | Pá 1.10.2010 19:38:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Dnes jich bylo docela dost.

                            Ge-MA - Profil | Pá 1.10.2010 19:23:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Něco málo z lovu

                              yvana - Profil | Pá 1.10.2010 18:38:28

                              pavel68 >> Já tak dneska budu dávat dohromady sebe.Jinak u nás ty kormoráni moc nejsou.Jo četla jsem něco,že jim chceš dát ťafku.

                                pavel68 - Profil | Pá 1.10.2010 18:35:31

                                yvana >> Já spravil autí kámošce.

                                Hlavně mi volal VénaS co je tu reglej a s místopředsedou ÚS Pilsen se za čerstva vyřešil problém černý smrti,co jsem fotil včera do ML - bude rychlá akcička,bum-prásk a jací byli kormoráni ...

                                konečně se pohnuly ledy - mám radost ...o)

                                  yvana - Profil | Pá 1.10.2010 18:06:08

                                  pavel68 >> Víš,že mám a jsem spokojená,jinak dneska se léčím grogem,tak uvidím,jak dopadnu.ryby jsem nechytla,zmokla je mi zima:-))

                                    pavel68 - Profil | Pá 1.10.2010 17:52:14

                                    yvana >> Za prašifku nic nejni - a vůbec,vyhrálas tu dost kamarádů,takže fšecko máš o)))

                                      pavel68 - Profil | Pá 1.10.2010 17:51:15

                                      Worm >> Nemáš zač o)))

                                        yvana - Profil | Pá 1.10.2010 17:40:36

                                        pavel68 >> No vidíš já napsala prašivka a nic jsem nevyhrála,to je teda spravedlnost:-))