Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

Nesoxx - Profil | Ne 3.10.2010 18:06:12

pavel68 >> věřím tomu, já si už ale letos nakřečkoval dost, v sobotu volali naši z lesa, že maj zase kotrč, ani se jim prý nevejde do košíku + plno kozáků ..... už budu nejspíš chodit jen vláčet, přece jenom se k těm okounům nemusím tolikrát sklánět :-))

    Npavel68 - Profil | Ne 3.10.2010 17:58:09

    esoxx >> Jsem teď potkal mladýho - byl se projet na kole a táhl bytnej batoh podhříbků o)

      NKnapík - Profil | Ne 3.10.2010 17:51:32

      esoxx >> pardon :-)

        Nesoxx - Profil | Ne 3.10.2010 17:50:19

        Knapík >> woe :-)))))))))))
        EDIT : náhodou rýmovačka dobrá, ačkoli neodpovídá zcela skutečnosti :-))

          NKnapík - Profil | Ne 3.10.2010 17:46:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          esoxx >> ale to zas pozor ...

          Esoxx opřen o břízku,
          sám si dělal obřízku :-)

            Nesoxx - Profil | Ne 3.10.2010 17:33:33

            pavel68 >> jsem si spěšně odskočil do břízek a člověk aby si dával furt pozor !!! :-))

              Npavel68 - Profil | Ne 3.10.2010 17:30:03

              esoxx >> Mno houby zle o)

                Nesoxx - Profil | Ne 3.10.2010 17:27:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Dnes na rybách houby zle ....

                  Npavel68 - Profil | Ne 3.10.2010 17:18:47

                  Knapík >> Outkovka chlupatá o))

                  Pozdravuj Áju a že jí to tradičně sekne o))

                    NKnapík - Profil | Ne 3.10.2010 17:14:01

                    Totéž, byla jich okolo porezu parta ...
                    fotka není naaranžovaná, takhle to rostlo

                      NKnapík - Profil | Ne 3.10.2010 17:13:31

                      A tohle je co ?

                        NKnapík - Profil | Ne 3.10.2010 17:13:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Dneska cestou od vody asi poslední letošní klasické bedly i s lovkyní, pár podubáků, podzim jak sviňa.

                          Npavel68 - Profil | Ne 3.10.2010 16:27:23

                          b.gun >> Mi řekni,co máš kde máznutýho ...........

                            Nyvana - Profil | Ne 3.10.2010 16:11:17

                            b.gun >> Koukám na tvoje fotky hub opravdu jsou moc pěkný,jak houby tak hlavně ty fotky.

                              Nb.gun - Profil | Ne 3.10.2010 16:09:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Worm >> Jsem si včera v lese vzpomněl a něco nafotil. Jen byl docela boj najít alespoň nějaké, které by ještě úplně nedorasili slimáci. A taky se v té tmě nefotilo úplně nejlépe, ale snad bude z těch máznutých fotek alespoň trochu patrné, co na nich je ...

                                NBuBu99 - Profil | Ne 3.10.2010 14:44:53

                                Worm >> žádné trénování nebude...:-)))

                                  Nrichi69 - Profil | Ne 3.10.2010 11:47:25

                                  Matos >> bedla červenající

                                    NBláža - Profil | So 2.10.2010 20:45:15

                                    Worm >> Bohužel to je tak.

                                      NWorm - Profil | So 2.10.2010 20:44:17

                                      Bláža >> No jo,i kapři se budou rvát na zimu...a oni to vědí :o))

                                        NBláža - Profil | So 2.10.2010 20:41:58

                                        Worm >> Taky bych dal, ale jestli bude hezky, tak tam budou pořád.