Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

NWorm - Profil | Pá 1.10.2010 17:29:43

pavel68 >> Ty wole :o))))

    Npavel68 - Profil | Pá 1.10.2010 17:08:23

    Worm >> Dostáváš řád Zlaté Žabiny a veřejnou pochvalu před tupou kudlou a prázdným košíkem ........................ o)))

    Sláva Wormovi - hip hip huráááááááá ............ o))))))))

      NWorm - Profil | Pá 1.10.2010 16:45:09

      pavel68 >> Outkovka pestrá...nic jinýho mi to nepřipomíná :o))

      Beztak je to blbě :o)))))))))))))

        Npavel68 - Profil | Pá 1.10.2010 16:41:09

        Worm >> Nevyptávej se kamaráde - je to zadání domácího oukolu tak prskni název (latinsky nemusíš)

        o)))

          NWorm - Profil | Pá 1.10.2010 16:27:42

          pavel68 >> Cos to tam měl za prašifku...nějakou outkovku? :o)))

            Npavel68 - Profil | Pá 1.10.2010 16:22:41

            Dejv >> Těsně vedle nemehlo - pokračuj o))))))

              NWorm - Profil | Pá 1.10.2010 8:58:13

              Dejv >> Já taky ty lepčejší,ale třeba v kyselých houbách,udělají tyhle takový mírně barevný efekt,poněvač trochu zfialověj a vypadá to celkem dobře.

                NDejv - Profil | Pá 1.10.2010 8:41:22

                Worm >> já tyhle vůbec, když klouzka, tak obecnýho nebo sličnýho.

                  NWorm - Profil | Pá 1.10.2010 8:37:07

                  Dejv >> Já sem tam mladé plodnice vezmu,pro rozmanitost směsky,ale jinak to jsou asi houby na howno...

                    NDejv - Profil | Pá 1.10.2010 8:30:21

                    Worm >> tyhle prevíty nesbírám, takže si mohou růst v neomezeném množství..:-))

                      NWorm - Profil | Pá 1.10.2010 7:46:29

                      Dejv >> Poslouchej,kdypak jsi byl naposledy na houbách?Já,že je v lese kvantum těch kravskejch klouzků a mě se pletou při sbírání hub :o)))

                        NDejv - Profil | Pá 1.10.2010 7:36:35

                        pavel68 >> k úkolu - bukvice ????? :-))

                          Npavel68 - Profil | Čt 30.9.2010 20:46:49

                          šedý pes - 30.9.2010 20:42:10 >> Zafandi taky v Plkárně o)))

                            Nšedý pes - Profil | Čt 30.9.2010 20:42:10

                            pavel68 >> ze sladkýho můžu akorát čokošku, tatranky a gumový medvídky :-)))) Chátra to dnes schytá a sezná, kam patří :-)))

                              Npavel68 - Profil | Čt 30.9.2010 20:39:35

                              šedý pes - 30.9.2010 20:30:55 >> To já si poručil zemlbábu - dostal jsem na ní překrutnou chuť o))

                              Chátra čeká na ránu z milosti ...

                                Nšedý pes - Profil | Čt 30.9.2010 20:30:55

                                pavel68 >> jó pekáček když se povede... Si zítra udělám šunkafleky, mě tak napadlo :-)))) To mě bude líto je sežrat za tejden, si je schovám, kdyby byla válka nebo tak něco :-))) Jo, a rudá chátra se veze.

                                  Npavel68 - Profil | Čt 30.9.2010 20:23:52

                                  šedý pes - 30.9.2010 20:17:25 >> Dej tomu tejden a prubni o)) Tak na tamto mám poměrně mladej a pjeknej pekáč .......... o)))))))))

                                    NWorm - Profil | Čt 30.9.2010 20:22:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Dneska mi to nedalo,abych nezajel s holkama do lesa a trochu se jako rozloučil,njspíš už moc sběrů nedám,poněvač volný čas,pověnuju raději rybám...chtěl jsem václavky,ale ty už byly kaput,našel jsem pár hub,ale bylo znát,že tři dny usilovně pršelo....tady pár úlovků :o))

                                      NGe-MA - Profil | Čt 30.9.2010 20:22:37

                                      šedý pes - 30.9.2010 20:18:20 >> není pekáč jako pekáč:-)

                                        Nšedý pes - Profil | Čt 30.9.2010 20:18:20

                                        pavel68 >> hmm, starej pekáč, to zní slibně :-)))))))))))))))