Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

Nšedý pes - Profil | Čt 30.9.2010 20:17:25

pavel68 >> no já uvidím, jak se mi to povedlo, ale je to docela zábava, jako že nemusím do hospody už v deset, ale nějak se do poledne zabavím zavářením. Sem z toho zbytku deka chtěl zavařit kaštany, ale to mi vymluvili :-)))

    Npavel68 - Profil | Čt 30.9.2010 20:16:48

    Bláža >> Mno gulášek bych dal,asi se v sobotu kouknu o))

    Zítra měním prasátko na filcce a v neděli kamufluju prahy na fiestě.Asi pořídím starší zvedák a začnu melouchařit na starejch pekáčích o))

      Npavel68 - Profil | Čt 30.9.2010 20:14:23

      yvana >> To jsi celá ty o))

        Npavel68 - Profil | Čt 30.9.2010 20:13:47

        šedý pes - 30.9.2010 19:38:17 >> Právě madam dopleskla tři václavek a čirůvky jsme museli dát do litrovky - došly sklínky v celejch Lobzích,špajzka je narvaná a pokud mne to ještě čapne,musím to lifrovat do garáže o)))

          NBláža - Profil | Čt 30.9.2010 20:00:34

          pavel68 >> Tak jsem uvařil ten gulášek, Pavlíku to je přímo pohádka. Jsem si móóóc pochutnal, a zbylo mi na zítra k obědu. Mňammm ;o)))

            Nyvana - Profil | Čt 30.9.2010 19:55:01

            pavel68 >> No co by to mohlo být prašivky:-)) bukovééééééééé

              NLSD - Profil | Čt 30.9.2010 19:45:49

              Emroy >>
              kdyby to šlo, tak tě požádám o zaslání kousku tý tlačenky poštou. ještě jsem jí nejedl a docela bych jí koštnul
              :-)

                NEmroy - Profil | Čt 30.9.2010 19:41:44

                No já včera zpracoval cca 6 kg václavek...dneska se u mě dveře netrhly s kastrulkama pro guláš....a to dneska devět nohavic tlačenky...., jo už to správný období začíná :)))

                  Nšedý pes - Profil | Čt 30.9.2010 19:38:17

                  pavel68 >> tak jsem dnes zavařil, sklínku čírůvek a dvě podhříbků, dost mě to chytlo, teda až na ten bordek doma, to je peklo :-))) A Alfík nechce uklízet. Zbylo mi dost nálevu, tak uvidím, co ještě najdu a kdyžtak to odsere květák :-))) Jo a zlil jsem se z toho jak mužik :-)))) Fotky sklínek dám zítra.

                    Npavel68 - Profil | Čt 30.9.2010 19:33:47

                    smradzjzd >> Srandičky ???

                    S takovou to k řádu Zlaté žabiny nedotáhneš Juro,s takovou ne o)))

                      NScanix - Profil | Čt 30.9.2010 19:13:27

                      smradzjzd >> vidis to, ty houby ani nevi, na cem maji rust, prej dubova, vzdyt je na buku :))

                        Nsmradzjzd - Profil | Čt 30.9.2010 18:50:01

                        pavel68 >> dřevomorka dubová

                          Njirka0 - Profil | Čt 30.9.2010 18:43:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Zde jsou fotky z druhého kola:-)
                          Složení hub,z 80%podhřiby,zbytek,řůžofky,dva druhy klouzků,hřiby,modráci,václavky a pár pýchavek.No...nasysloval jsem toho dost(až se zima zeptá......)Tím asi letos z houbama končím.

                            Njirka0 - Profil | Čt 30.9.2010 18:33:20

                            Tak jsem dnes neodolal a vyrazil na houby,foťák jsem nebral ze dvou důvodů,
                            1)nic nenajdu :-(((
                            2)Je to do lesa trochu těžké a neskladné,musím to vláčet na krku.
                            Hned při vstupu do lesa jsem toho litoval,hub až to nebylo hezké:-)).Tak jsem po příchodu udělal fotku doma.
                            A poněvadž jsem chrt tak jsem donutil manželku jít se mnou ještě jednou.
                            (No přece to tam nenecháme:-))))).)
                            Fotky 2hé "várky"již z lesa dodám za chvíli.

                              Npavel68 - Profil | Čt 30.9.2010 17:44:46

                              A máme tu domácí úkol - copa je tohle - nápověda (roste to na buku)

                              o)))

                              dole detail ...

                                Npavel68 - Profil | Čt 30.9.2010 17:43:07

                                b.gun >> Něco pro tebe a Bracha o)))

                                  Npavel68 - Profil | Čt 30.9.2010 17:41:13

                                  Štítovka jelení - já vím,jsem fakt tragickej fotograf o(((

                                    Npavel68 - Profil | Čt 30.9.2010 17:39:54

                                    Krásnej Březovník obecný ... o)))

                                      Npavel68 - Profil | Čt 30.9.2010 17:38:57

                                      Václavek jsem nakonec vyholil půl košíku,takže ve sklenicích budou pjekně půl na půl s čirůvkama o))

                                        Npavel68 - Profil | Čt 30.9.2010 17:36:29

                                        Tak jsem po vláčce ještě zajel kouknouti do lesa pro čirůvky a jestli už nějaká václavka nebude.
                                        Jednou větou - v lese už těžce vládne podzim ... o)