Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

N◄TOR@RYK™ - Profil | Po 27.9.2010 22:33:17

pavel68 >> Je to jedlý? :D

    NDejv - Profil | Po 27.9.2010 22:30:07

    pavel68 >> ty taky konzumuješ ?? :-)

      Npavel68 - Profil | Po 27.9.2010 22:24:51

      TORARYK™ >> ◄TOR@RYK™ - 27.9.2010 22:23:49 >> Pěkní Hnojníci o))

        N◄TOR@RYK™ - Profil | Po 27.9.2010 22:23:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tak jsem byl na procházce v lese po 100 letech docela mě udivuje kolik roste ryzců, jenom že z 95% nepravých :/

          Npavel68 - Profil | Po 27.9.2010 17:12:57

          Dejv >> Ďubkatec plstnatý řekl bych o)

            NEmroy - Profil | Po 27.9.2010 11:52:40

            Zapějeme si: Co se Vaří u Vás domá??U nás Lišky na smetaně. uáááá to bude dobrota.....po hodně rocích se letos kuřátka zadařili, takže paráda!!!!

              NDejv - Profil | Ne 26.9.2010 23:10:10

              A čokoládu za největšího hřiba vyhrála dcerka..:-)) Já ho na férovku přešel...:-))))

                NDejv - Profil | Ne 26.9.2010 23:08:46

                copak je tohlencto ?

                  NDejv - Profil | Ne 26.9.2010 23:06:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  šupinovka

                    Njarda 2004 - Profil | Ne 26.9.2010 23:03:19

                    Dejv >> Houba taky jsem takového našel přímo v pařezu.

                      NDejv - Profil | Ne 26.9.2010 23:02:37

                      houba nebo samorost ???

                        NDejv - Profil | Ne 26.9.2010 23:01:37

                        Nazdar houbáci, tak v lese je fakt šílenost, suchohřibů po kokot a toho ostatního taky dost. Nejvíc snad rostou klouzci kravský, jsou jich tisíce, místama není ani kam šlápnout...

                          NBláža - Profil | Ne 26.9.2010 21:23:30

                          esoxx >> Já už budu hlavně hledat václavky, případně čirůvky do octa.....

                            Nesoxx - Profil | Ne 26.9.2010 21:21:58

                            Bláža >> myslel jsem si, že už je na ně zima, ale jak je vidět, tak není. Možná je v úterý ještě prubnu ....

                              NBláža - Profil | Ne 26.9.2010 21:16:55

                              esoxx >> Krajan je, ale jestli chodíš okolo HK, tak tam teda nejezdíme. Vím kam chodí, ale já jdu většinou stejně jen tady u nás blízko. Letos je to jedno, jsou všude.

                                Nesoxx - Profil | Ne 26.9.2010 21:10:37

                                Bláža >> to je pěkný, možná to bylo tím, že jsem si trochu přispal a jel na houby po jedenáctý jak nějakej Homolka :-) Fotky jsou s bleskem, tak to vypadá, že jsou sbírané v noci. Není tchán taky krajan, že byl možná na mých místech ? :-)

                                  NBláža - Profil | Ne 26.9.2010 21:03:08

                                  esoxx >> Tchán byl v lese a na jednom fleku 40 křemenáčů, a o kus dál 10 praváků. Koš byl plnej a šup domů....

                                    Npavel68 - Profil | Ne 26.9.2010 20:54:57

                                    esoxx >> o)))))))))

                                      Nesoxx - Profil | Ne 26.9.2010 20:47:24

                                      pavel68 >> no jo vlastně, jak jsem mohl zapomenout :-)))))