Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

NBlažík - Profil | Ne 26.9.2010 20:44:22

esoxx >> zajímavý bedly...

    Npavel68 - Profil | Ne 26.9.2010 20:44:19

    esoxx >> Total Recall ???
    o)

      Nesoxx - Profil | Ne 26.9.2010 20:43:19

      Pro ty co mají fantazii netřeba komentář :-)

        Nesoxx - Profil | Ne 26.9.2010 20:41:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Sobotní chvilka v lese s košíkem a nožíkem, pořád to roste. Praváků je ještě dost, ale křemenáče jsem už nenašel na top flecích ani jednoho. Taky bylo dost sucho, ale to teď už neplatí ......

          Npavel68 - Profil | Ne 26.9.2010 13:01:36

          smradzjzd >> Děkuji - já v týdnu 100% pro žabiny a možná ještě duboví vylezou - pokud mají s předpovědí recht,už jenom ty žabiny ...

            Nsmradzjzd - Profil | Ne 26.9.2010 12:52:46

            pavel68 >> naposledy minulou neděli, nalezeno jen 10 kousků a všechno už hromadně zasychalo. Je docela možný, že už tam ani nepůjdu, uvidíme jaký počasí bude pondeštích.

              Npavel68 - Profil | Ne 26.9.2010 12:41:04

              smradzjzd >> Tož jak Juro - podej hlášení .... o)

                Nsmradzjzd - Profil | Ne 26.9.2010 12:30:47

                relax >> krásná fotka

                  Npavel68 - Profil | Ne 26.9.2010 11:46:04

                  relax >> Pecka o)))

                    Nrelax - Profil | Ne 26.9.2010 11:43:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    včera z dcerkou v našem obl.lesiku

                      NEmroy - Profil | So 25.9.2010 23:04:51

                      pavel68 >> dobrý, ale v tomhle provedení se mě to líbí o trošku víc...http://www.youtube.com/watch?v=UdVS7NM-X8w&feature=​related
                      A ta kulajda, co jsem si navařil, nemá chybu. Padla do ní směska sucháčů, babek, malejch bedliček, žampeců a praváčků....

                        Nyvana - Profil | So 25.9.2010 22:05:21

                        pavel68 >> No nerada bych píchla do vosího hnízda,tak vám všem přeju dobrou noc.

                          Npavel68 - Profil | So 25.9.2010 22:02:46

                          yvana >> To nech plavat ...

                            Nyvana - Profil | So 25.9.2010 21:59:44

                            pavel68 >> No tak promiň,že jsem se tě nějak dotkla,už se stahuju radši.

                              Npavel68 - Profil | So 25.9.2010 21:54:27

                              b.gun >> K fotkám hub patří to jsem napsal a za tím si stojím,fakt luxus ...

                                Npavel68 - Profil | So 25.9.2010 21:52:51

                                yvana >> Nikdo mne nesundá a baba už vůbec ne - to jen pro začátek.Tos něco blbje pochopila hele....

                                o)

                                  Nb.gun - Profil | So 25.9.2010 21:40:55

                                  pavel68 >> Díky, snažím se. Ono s prehistorickým kompaktem ale moc zázraky dělat nejdou, budu muset snad kvůli houbám pořídit něco novějšího, lepčejšího. Ryby mne k tomu nedonutily, ty fotit neumím a asi nikdy umět nebudu ...

                                    Nyvana - Profil | So 25.9.2010 21:40:55

                                    pavel68 >> No já tě sundám rychle hojky Pavlíku,ty bláho to byl dneska den.

                                      Npavel68 - Profil | So 25.9.2010 21:38:25

                                      b.gun >> Zasloužil bys větší pochvalu bo fotíš úžasně,fakt.