Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

Npavel68 - Profil | Po 27.9.2010 23:06:20

TORARYK™ >> ◄TOR@RYK™ - 27.9.2010 23:03:05 >> to netuším - prubni a poreferuj o)

    Npavel68 - Profil | Po 27.9.2010 23:05:52

    Dejv >> Ny vyprášení mám chamtifku půlenou - tedy madam má o)))

    To já jsem taky,ale proč to nezkusit když všude jest uvedena jako chuťově výborná o)

      NDejv - Profil | Po 27.9.2010 23:04:27

      TORARYK™ >> ◄TOR@RYK™ - 27.9.2010 23:03:05 >> mě to připadá, jako bys chtěl vopíct nanuka..:-)))

        NDejv - Profil | Po 27.9.2010 23:03:20

        pavel68 >> kdepák, sem na sebe móóóc vopatrnej..:-)))

          N◄TOR@RYK™ - Profil | Po 27.9.2010 23:03:05

          pavel68 >> a chuťově chutnají jinak jak? když je udělám jako ryzce na másle kmín a sůl nic víc.

            NDejv - Profil | Po 27.9.2010 23:02:19

            pavel68 >> a pak se můžeš vyprášit rovnou do kalamáře..:-)))))

              Npavel68 - Profil | Po 27.9.2010 23:01:35

              TORARYK™ >> ◄TOR@RYK™ - 27.9.2010 22:55:07 >> Ty větší bys domů ani nedonesl - viz. b.gun ...

                Npavel68 - Profil | Po 27.9.2010 23:00:59

                Dejv >> Jsi měkkej,ale časem to dáš taky o))

                  Npavel68 - Profil | Po 27.9.2010 23:00:23

                  b.gun >> Mno on nevypadá nijak vábně ani z tej sušičky,ale vůni to má zajímavou a jsem zvědav,co to chuťově udělá ...

                    Nb.gun - Profil | Po 27.9.2010 22:57:51

                    Dejv >> To nemohu sloužit, jako abstinent se nemám jak otrávit ...

                      NDejv - Profil | Po 27.9.2010 22:55:42

                      b.gun >> s tou otravou mluvíš z vlastní zkušenosti ???

                        N◄TOR@RYK™ - Profil | Po 27.9.2010 22:55:07

                        pavel68 >> a ty velké ne jo?
                        A dva dny nepít alkohol,. No raději to nechám :D

                          NDejv - Profil | Po 27.9.2010 22:55:03

                          pavel68 >> tušil jsem to..:-))))

                            Nb.gun - Profil | Po 27.9.2010 22:52:46

                            pavel68 >> Snad jedině tak, při klasickém sušení by nestačil na sítu ani zavadnout a místo něj by tam byla rozteklá - jak to říct kulantně - tmavá sračka ...

                              Npavel68 - Profil | Po 27.9.2010 22:50:16

                              b.gun >> Usušit se dá - v sušičce na max. výkon o)

                                Npavel68 - Profil | Po 27.9.2010 22:49:18

                                TORARYK™ >> ◄TOR@RYK™ - 27.9.2010 22:33:17 >> Jistě - mladé plodnice o)

                                  Npavel68 - Profil | Po 27.9.2010 22:49:01

                                  Dejv >> Usušil jsem jako koření do polévky o))

                                    Nyvana - Profil | Po 27.9.2010 22:39:49

                                    Dejv >> Už jsi pochopil?Je to tady jako z těma houbama:-))

                                      Nb.gun - Profil | Po 27.9.2010 22:39:37

                                      TORARYK™ >> ◄TOR@RYK™ - 27.9.2010 22:33:17 >> Hnojník obecný, normálně bez omezení jedlý. Sbírají se mladé plodnice, jediná nevýhoda spočívá v tom, že se musí co nejrychleji spotřebovat (nedá se déle skladovat, např. se nedá usušit, jediná možnost je ho zamrazit).
                                      Oproti tomu jeho blízký příbuzný hnojník inkoustový je sice také jedlý, ale s omezením - cca dva dny po jeho konzumaci nesmí člověk požít ani minimální množství jakéhokoliv alkoholu, sic nastoupí prakticky okamžitě intenzívní a ne zrovna příjemná otrava ...

                                        NDejv - Profil | Po 27.9.2010 22:34:25

                                        TORARYK™ >> ◄TOR@RYK™ - 27.9.2010 22:33:17 >> mladý jo...ale nějak nemám chuť..:-))))