Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

Npavel68 - Profil | So 25.9.2010 21:37:00

yvana >> Nevisím na věšáku aby si mne sundal kdo zrovna chce ...

Hoj Ivčo .o)

    Nb.gun - Profil | So 25.9.2010 21:35:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    pavel68 >> Vandráci ještě chvíli asi v lese vydržej, zatím jejich cílové houby rostou (ilustrační foto z dnešní krátké vycházky) ...

      Nyvana - Profil | So 25.9.2010 21:32:48

      Bláža >> No to je moc hezký já sice zapadám nebo-li padám do kamení,ale takhle mě přehlédnout:-))

        NWorm - Profil | So 25.9.2010 21:32:46

        yvana >> Neděkuj :o)) Já zase za poslední tři dny,viděl chytat šikovné vláčkařky.....a myslím,že bych měl o těch rybách,přestat přemýšlet a víc se snažit :o)))

          NBláža - Profil | So 25.9.2010 21:30:16

          yvana >> Ahóóóój, nějak mi to zapadlo mezi ostatními. ;o)))

            NBláža - Profil | So 25.9.2010 21:29:03

            pavel68 >> Nepamatuju, ale tohle se poslouchá mnohem lépe.....

              Nyvana - Profil | So 25.9.2010 21:29:03

              Worm >> Ahojky tak dneska jsem zase viděla chytat moc šikovného vláčkaře,musím se hodně učit a děkuji za pozdrav.

                NWorm - Profil | So 25.9.2010 21:27:51

                yvana >> Hulváti jedni...Buď zdráva :o)))

                  Nyvana - Profil | So 25.9.2010 21:25:09

                  pavel68 >> Koukám,že jsem pozdravila nikdo se neozval:-))

                    Npavel68 - Profil | So 25.9.2010 21:21:45

                    Bláža >> Ty jí nepamatuješ? To já jo - nahnali nás na základce do kulturáku jak ofce a už tenkrát mne tuze srala...
                    Bylo mi tak lehce přes 12,možná 13 ....

                    Spravíme si chuť ...

                    http://www.youtube.com/watch?v=kIAAwUMolrU

                      Np.horys - Profil | So 25.9.2010 21:17:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      :o)

                        NBláža - Profil | So 25.9.2010 21:09:09

                        pavel68 >> Ty wole , mě zamrazilo. Ta baba je nechutná už od prvního pohledu......

                          Npavel68 - Profil | So 25.9.2010 21:05:04

                            NBláža - Profil | So 25.9.2010 20:31:41

                            pavel68 >> Právě tady hrajou Muchomůrky bílé......

                              Nyvana - Profil | So 25.9.2010 20:30:59

                              Ahojky klucííííííííííííííííííí

                                Npavel68 - Profil | So 25.9.2010 20:30:09

                                Bláža >> Neuč mne uvařit guláš,to fakt ne o)))

                                Na protézy seru bo by se na mne lepily samičky a to už nepotřebuju o)))

                                  Npavel68 - Profil | So 25.9.2010 20:29:03

                                  Worm >> Hoj kamaráde ... už půjdou jen ty moje "hlavní" druhy,po kterých pasu tuze a každej podzim - jinými slovy - končí doba vandráků a začalo to pro mne.

                                  Pokud zítra nebude chcáti moc,uvidíš sám o)))

                                    NBláža - Profil | So 25.9.2010 20:28:33

                                    pavel68 >> Ty wole, to se musí nejdřív pěkně orestovat, aby se to zatáhlo a uvaříš to pak do měkka.

                                    Jinak si dojdi k zubaři pro protézy. ;o))))))))))))))))))

                                      Npavel68 - Profil | So 25.9.2010 20:26:06

                                      Bláža >> Mno tomu nevěř - před tím než to přijde na talíř musí madam dávat bacha - neberu jí její zálibu v tom to žvejkat,ale naučila se rychle selektovat to,co jsem ochotnej sežvejkat já o))

                                        NWorm - Profil | So 25.9.2010 20:20:42

                                        pavel68 >> Ahoj příteli...ještě rostou,dneska jsem se byl "vypísknout" z lodě na břehu a zdálo se mi dost sucho...


                                        ..jinak na mě neřvi,vím,že houby rostou furt :o))))))))))