Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

NBláža - Profil | So 25.9.2010 20:19:31

pavel68 >> Zase kecáš... ;o)))

    Npavel68 - Profil | So 25.9.2010 20:18:57

    Bláža >> Kližka mi přijít do huby,tak letí hrnec až do Rokycan a ve zprávách na Nově je tuna hlášení o pozorování UFO o)))

      Npavel68 - Profil | So 25.9.2010 20:17:43

      LSD >> Dík Libore,ale rizoto fakt ne o) Našel jsem i ve svejch receptech,ale měl jsem na mysli nějakou ultra speciálku bo hodlám zítra zabrat kuchyni a zasrat madam všechno nádobí o)

        NBláža - Profil | So 25.9.2010 20:16:41

        pavel68 >> Já teda budu mít hovězí z kližky, ale z hlívy bych si dal taky.

          Npavel68 - Profil | So 25.9.2010 20:14:26

          Bláža >> Asi jo - nic,než recept na grilu mne neláká o)

            Npavel68 - Profil | So 25.9.2010 20:13:47

            Smutek >> Dík - nezkoušel bo je mi to líto - takhle bohatou plodnici najdu jednou za pár let a do salátu by to byla škoda ...

              NLSD - Profil | So 25.9.2010 19:36:02

              pavel68 >>
              http://www.mimibazar.cz/recepty.php?user=
              do názvu zadej hlíva, kategorie houby a zkus to rizoto

                NBláža - Profil | So 25.9.2010 18:36:26

                pavel68 >> Dej guláš, bude dobrá, je to tvrdá houba, tak bude good.

                  NSmutek - Profil | So 25.9.2010 17:24:05

                  pavel68 >> Někde jsem viděl recept na salát s hlívou syrovou,zkoušels to?

                    Npavel68 - Profil | So 25.9.2010 16:33:12

                    Denny >> Tam už se nic nevejde - furt to přerovnávám a prostě nevejde o))

                      NDenny - Profil | So 25.9.2010 16:26:20

                      pavel68 >> porad lepsi,nez tahat balkon do garaze :-)

                        Npavel68 - Profil | So 25.9.2010 16:20:25

                        Denny >> Já už fakt nevím jak na ní,už jsem všechno vyzkoušel a snad se někdo ozve s nějakou novou úpravou ...
                        Našel jsem recept na grilu,ale v tomhle počasí se mi nechce ho tahat z garáže na balkón o)

                          NDenny - Profil | So 25.9.2010 16:17:30

                          pavel68 >> :-)) ted jsem si vzpomenul na to,jak jsem jednou donesl nekolik obrovskych pichavek,nejdriv jsem si myslel,ze se tam vali nejake mice :-) Ale je to posusnanicko :-))))

                            Npavel68 - Profil | So 25.9.2010 16:14:06

                            Denny >> Mno tak si cvičně odklikni pochvalu ty kaše o)))

                              NDenny - Profil | So 25.9.2010 16:11:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              pavel68 >> No kdyz jsem jeste pracoval u lesu,hodne lidi je takhle pripavovalo,proste je rozdupali na kasi :-))

                                Npavel68 - Profil | So 25.9.2010 16:08:02

                                Denny >> Zajímavej recept o))))))))))))

                                Povídej ...

                                  NDenny - Profil | So 25.9.2010 16:05:44

                                  pavel68 >> co treba pripravit ji jako ceskou kasi?

                                    Npavel68 - Profil | So 25.9.2010 16:03:35

                                    Mám krásnou Hlívu ústřičnou (paradoxně za barákem v houští) a už nevím,jak ji nově upravit,recepty na netu jsem projel a žádnej mne neuspokojil...

                                    Nějaký nápady na neotřelou úpravu ?

                                      Nšedý pes - Profil | Pá 24.9.2010 21:27:01

                                      Bláža >> to jsem dnes vysvětloval holkám na Deku, že má nejodpornější vlastnost je skromnost :-))))))

                                        NBláža - Profil | Pá 24.9.2010 21:25:12

                                        šedý pes - 24.9.2010 21:22:26 >> Jj jsem skromnost sama.... ;o)))