Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

Nšedý pes - Profil | Pá 24.9.2010 21:24:04

pavel68 >> Káceč je vlastní kategorie pro "lepší kruhy". Tzv. běžné lepší kruhy jsou o několik tříd pod Kácečem :-))))

    Nšedý pes - Profil | Pá 24.9.2010 21:22:26

    Bláža >> jsi vzor skromnosti a odříkání :-))) Mě zase chutná polívka z ovesných vloček. Ale držťkovka taky, nebo s játrovými :-))))

      NBláža - Profil | Pá 24.9.2010 21:15:07

      šedý pes - 24.9.2010 21:08:29 >> Tak to budu hřešit, co budu živ, neb někdy mám požitek i z obyčejné ovesné kaše.....

        Nyvana - Profil | Pá 24.9.2010 21:11:22

        pavel68 >> No máš to moc krásně naplánované,tak si to užij opravdu:-)

          Npavel68 - Profil | Pá 24.9.2010 21:10:47

          šedý pes - 24.9.2010 21:08:29 >> Káceč je v lepších kruzích velmi,ale velmi sprosté slovo o)))

            Npavel68 - Profil | Pá 24.9.2010 21:09:57

            yvana >> Jdu nakrájet bábofku a čumím na Plzeň - hokej,piju červený.

            A jdu si uvařit kafe do hrnku vod Iwíka a pak hodlám koitovat - ještě nějaké otázky ?

            o)))

              Nšedý pes - Profil | Pá 24.9.2010 21:08:29

              Bláža >> mít požitek z jídla je hřích. Normální člověk zbaští i uherák nebo uzeného lososa a je syt :-)))) Nehýčká se zeleninou, viz Káceč :-))))

                Nyvana - Profil | Pá 24.9.2010 20:54:49

                pavel68 >> Jo a co děláš teď?

                  Npavel68 - Profil | Pá 24.9.2010 20:53:10

                  yvana >> Klidně si zdřímni - já vím co dělám o)

                    Nyvana - Profil | Pá 24.9.2010 20:48:41

                    Bláža >> Jo já zapomněla,že držíš tu dietu.No na Jeníka nemáme to vím,ale stejně mám pořád hlad:-))

                      NBláža - Profil | Pá 24.9.2010 20:40:35

                      yvana >> Tak bacha, po mých porcích by jsi určitě neztloustla. A na jeníka jsem hóóódně krátkej. ;o)))

                        Nyvana - Profil | Pá 24.9.2010 20:37:51

                        Bláža >> Jo a já nic neměla a lachouty nepiju.......O)))))))))))))

                          Nyvana - Profil | Pá 24.9.2010 20:37:14

                          šedý pes - 24.9.2010 20:32:03 >> Bláža je nedožera,já myslela že jenom Káceč,ale jak vidíš,chybí tady pevná ruka:-))

                            NBláža - Profil | Pá 24.9.2010 20:34:00

                            šedý pes - 24.9.2010 20:32:03 >> Také sním skoro vše, ale když si můžu udělat co mám rád?

                              NBláža - Profil | Pá 24.9.2010 20:32:52

                              yvana >> Já ne, k večeří jsem si dal těstovinový salát se zeleninou a jogurtem, který zbyl od včerejška, a dva lachouty.... ;o))

                                Nšedý pes - Profil | Pá 24.9.2010 20:32:03

                                Bláža >> to je hřích, normální člověk se nají čehokoliv, z čeho načerpá energii do dalšího vytváření hodnot, případně do modliteb :-)))) Mít potěšení s jídle je zvrhlost, jídlo je nutnost :-))))

                                  Nyvana - Profil | Pá 24.9.2010 20:28:05

                                  Bláža >> Blaženo dostaneš červený puntík,páč nás svádíš k večernímu přežíráníííííííí

                                    NBláža - Profil | Pá 24.9.2010 20:21:41

                                    yvana >> Jsem si dnes k obědu dělal kuřecí nudličky se zeleninou a nudle, to celé na čínský způsob. Moc jsem si pochutnal....

                                      Nyvana - Profil | Pá 24.9.2010 20:12:54

                                      Bláža >> A jdu vybílit lednici mám hlad a jdu najít masoooooooooooo.

                                        NBláža - Profil | Pá 24.9.2010 20:11:59

                                        yvana >> Jsem si dneska uvařil polívku, slepičí vývar se zeleninou, trhané krupky a do toho jsem bouchnul dva křemenáče, co se mi tady toulaly v lednici od středy. Zelenina a houby jsem orestoval na máslíčku. To je mňamka.....