Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

yvana - Profil | Pá 24.9.2010 20:08:35

pavel68 >> No a zase nebudu spát,ne aby jsi to koření dal do polívky dvojčatům,polífku si jez sám.

    yvana - Profil | Pá 24.9.2010 20:07:31

    Bláža >> Ty bláho to jsem ještě nejedla,fakt.

      pavel68 - Profil | Pá 24.9.2010 20:07:03

      yvana >> Usušil jsem je na koření do polífky o))

        Bláža - Profil | Pá 24.9.2010 20:03:25

        yvana >> No jo , já ti zapoměl říci, že byl plněnej houbama s nivou..... ;o))))

        Ségra dostala velkou pochvalu před nastoupenou rodinou. ;o)))))))))))))

          yvana - Profil | Pá 24.9.2010 19:57:39

          Bláža >> No píšeš,že sladký nejíš a u ségry se cpeš plnou hubou štrůdlu,tak jak to je?

            Bláža - Profil | Pá 24.9.2010 19:50:13

            yvana >> Tak já zase ty houby. Sladký nepapám. Minulý víkend jsem u sestry papal vynikající štrůdl. ;o))

              yvana - Profil | Pá 24.9.2010 19:48:43

              Bláža >> Blaženko jste hodný,ale já radši sním ty koláče:-)

                Bláža - Profil | Pá 24.9.2010 19:47:28

                yvana >> Hnojník je jedlá houba, ovšem konzumují se pouze mladé plodnice. ;o)))

                  yvana - Profil | Pá 24.9.2010 19:46:09

                  pavel68 >> Tak kdy hodláš ty hnojáky jíst,víš že jsem schopná všeho.

                    pavel68 - Profil | Pá 24.9.2010 19:45:38

                    Bláža >> Viz. dole - někdo raději rovnou na kamnech na sucho,ale mi to přijde škoda ...

                    S tou dvoubarvou máš recht - jsem se unáhlil v úsudku o)))
                    Obě jsou ale vynikající ...

                      pavel68 - Profil | Pá 24.9.2010 19:42:17

                      yvana >> Takhle narychlo mne nepustí o)))

                        Bláža - Profil | Pá 24.9.2010 19:42:01

                        pavel68 >> V borovicích v trávě, oranžové mléko.

                        Jaká nejvhodnější kuchyňská úprava ?

                          pavel68 - Profil | Pá 24.9.2010 19:41:42

                          Bláža >> Jestli jich je tam víc a nejni to červivý,koukej pro ně běžet a octovou lázeň ...........

                          Chjo o)

                            yvana - Profil | Pá 24.9.2010 19:40:13

                            pavel68 >> No já houby moc neznám je vidět,že jim rozumíš,ale jakmile se tady zítra neukážeš,tak žhavím mobil.

                              pavel68 - Profil | Pá 24.9.2010 19:38:28

                              Bláža >> Pche - malina Blaženo - dle mého skromného názoru se jedná o Ryzec Pravý o))) Oka na noze hovoří jasnou řečí ....

                              Dobrej pokus o)))

                                pavel68 - Profil | Pá 24.9.2010 19:37:18

                                yvana >> Ale di ty - přivezu ti vzorek a uvidíš sama co to je za dobrotu - od ženský si do toho doma kecat nenechám,i známí tvrdí,že v okolí neznají nikoho kdo by se vyznal ...

                                  Bláža - Profil | Pá 24.9.2010 19:35:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  pavel68 >> Jedna studijní fotečka.

                                    Bláža - Profil | Pá 24.9.2010 19:34:12

                                    pavel68 >> Pavlíku, to je čirůvka dvoubarvá, ale to ostatní platí.... ;o)))

                                      yvana - Profil | Pá 24.9.2010 19:22:17

                                      pavel68 >> No Pavlíku já bych to nejedla a jestli je ta tvoje kukajda rozumná vyhodí to z baráku,já bych tě ráda viděla ještě v reálu.

                                        pavel68 - Profil | Pá 24.9.2010 19:18:25

                                        yvana >> Tak to jsem zvědav - já vyráznu asi na ty čirůvky fialky než se do toho dají červíci o)