Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

yvana - Profil | Pá 24.9.2010 19:13:59

pavel68 >> I houno pozdě,tady je hnojišť dost,ale nebuj já něco zítra fotnu.

    pavel68 - Profil | Pá 24.9.2010 19:07:41

    yvana >> Mno včera bylo pozdě o))

      yvana - Profil | Pá 24.9.2010 19:03:48

      pavel68 - >> Já prolezu tady snad všechna hnojiště a budu fotit.

        kosvi - Profil | Pá 24.9.2010 19:01:09

        Jedna smradlavka.

          kosvi - Profil | Pá 24.9.2010 18:15:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Dneska.

            pavel68 - Profil | Pá 24.9.2010 17:40:23

            Petr64 >> Hoj o))

            Na poslední fotce je Čirůvka fialová - jedna z top hub do octa !
            Právě po nich pasu a tady teprve začínají o)))

              Petr64 - Profil | Pá 24.9.2010 16:47:48

              Nic sem raději nejedl.:o))

                Petr64 - Profil | Pá 24.9.2010 16:40:16

                pavel68 >> i dóle :-))

                  Petr64 - Profil | Pá 24.9.2010 16:39:00

                  pavel68 >> Krásně to tam roste.....Nahóře..

                    Petr64 - Profil | Pá 24.9.2010 16:36:48

                    pavel68 >> Práce na Ostravsku.

                      Petr64 - Profil | Pá 24.9.2010 16:35:14

                      Dobrý odpoledne.

                        HoumrP - Profil | Pá 24.9.2010 11:25:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Důkaz, že doopravdy smrdí :-)

                          yvana - Profil | Čt 23.9.2010 19:40:43

                          jirka0 >> Klucíííííííí namůžete chtít výhry po Pavlisovi,živý dvojčata,to by jste mu měli dát něco vy:-))))

                            pavel68 - Profil | Čt 23.9.2010 15:15:05

                            b.gun >> jirka0 >> hoši hoši,takhle zlobit první podzimní den ... o)))

                              jirka0 - Profil | Čt 23.9.2010 11:27:44

                              b.gun >> Jo,majitel ujde,teď jde o to jak se k tomu postaví.Nemusí to být ani v Kč,stačí třeba navijáky,pruty atd,necháme to na něm,jistě něco navrhne.:-)))))))) (Nebo nás někam pošle) :-((

                                b.gun - Profil | Čt 23.9.2010 11:09:05

                                jirka0 >> Člověče, to ale zase není až tak marnej nápad - vypsat finanční prémie za první foto úlovek dané houby zde. Vyplácel by to samozřejmě "majitel" této otázky ...

                                  jirka0 - Profil | Čt 23.9.2010 9:58:30

                                  b.gun >> Chjo,-já myslel že je vypsaná finanční prémie,proto se hlásím:-)))

                                    b.gun - Profil | Čt 23.9.2010 1:49:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    A mimo soutěž jedna úplně obyčejná sametovka se strakatou návštěvou ...

                                      b.gun - Profil | Čt 23.9.2010 1:23:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Jinak včera proběhla procházka po lese - z klasických druhů nějaký ten kozák, křemenáč, masák, hřib plstnatý, spousta klouzků sličných a strakošů, hřibů dutonohých, žlutomasých, sametových atd. Hřibů hnědých jako sraček, dalo by se to nosit v nůši. A pro dokreslení atmosféry ještě nějaký ten černohlavý ryzec a lošák zprohýbaný ... Fota ne moc povedená, nějak se mi nedařilo kloudně zaostřit ...

                                        b.gun - Profil | St 22.9.2010 23:59:33

                                        jirka0 >> Ale no tak, neber to s nějakým prvenstvím zas tak vážně ... www.mrk.cz/diskuse.php?id=620948&page=145