Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

Nyvana - Profil | St 22.9.2010 21:48:07

pavel68 >> Dobrou Pavlíku a moc díky za radu je vyřízena kladně.

    Npavel68 - Profil | St 22.9.2010 21:41:58

    yvana >> Mno vidíš to o)

    Jdu funět do peřin -brou.

      Npavel68 - Profil | St 22.9.2010 21:41:17

      smradzjzd >> Tak to už jsme dva ...

        Nyvana - Profil | St 22.9.2010 21:15:26

        pavel68 - >> Jupííííííííííííí slyšel na moje prosímmmmmmmmmmm

          Nsmradzjzd - Profil | St 22.9.2010 21:04:45

          pavel68 >> mě je to vcelku putna, jak co kdo nazývá, pokud to teda nejsou třpitky a ribičky, ty mě vytáčí

            Npavel68 - Profil | St 22.9.2010 20:53:06

            smradzjzd >> Furt lepší jak kaprařák a muškařák a další zmršeniny ...

              Nyvana - Profil | St 22.9.2010 20:49:46

              smradzjzd >> Můžeš si myslet co chceš,je to tvůj boj.

                Nsmradzjzd - Profil | St 22.9.2010 20:47:57

                yvana >> aha , takže ano, tušil sem to, je to něco jako Patlal a jeho bobler :-)

                  Nyvana - Profil | St 22.9.2010 20:47:19

                  pavel68 >> fakt díkes už na něj letím háááááááá

                    Npavel68 - Profil | St 22.9.2010 20:45:38

                    yvana >> Když můžu pomůžu o)))

                      Nyvana - Profil | St 22.9.2010 20:45:32

                      smradzjzd >> Ne není,to je moje pojmenování a patřilo to Pavlisovi,tak nějak mimo téma.

                        Npavel68 - Profil | St 22.9.2010 20:45:10

                        jarda 2004 >> Ale už odchází,pomalu,ale je to tak ...

                          Nyvana - Profil | St 22.9.2010 20:43:43

                          pavel68 >> Jejda jsi zlatéjjjjjjj to víš,že tě prásknu jenom trochu:-))

                            Njarda 2004 - Profil | St 22.9.2010 20:40:24

                            pavel68 >> Ta hlava je jak staf ale jsou to zlatíčka.

                              Npavel68 - Profil | St 22.9.2010 20:39:45

                              jarda 2004 >> Je - já mám asi směsku Stafa,Pita a Stafbula - čistý to nejni,ale zlatá je ...

                                NBuBu99 - Profil | St 22.9.2010 20:39:40

                                yvana >> gum není nikdy dost....-))

                                  Nsmradzjzd - Profil | St 22.9.2010 20:36:53

                                  yvana >> iglovka je něco jako bobler?

                                    Npavel68 - Profil | St 22.9.2010 20:36:47

                                    yvana >> Pískni Flipovi - odlejvá si sám,ale já to na něj neřekl o)))

                                      Njarda 2004 - Profil | St 22.9.2010 20:35:58

                                      pavel68 >> Já měl stafa ale to je pomalu to samé.

                                        Nyvana - Profil | St 22.9.2010 20:34:11

                                        pavel68 >> No Pavlíku gum mám dost,ale nějak se nemůžu srovnat z iglovkama ty mi pořád chybí:-))