Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

Npavel68 - Profil | St 22.9.2010 20:31:39

yvana >> Proto skoro výhradně gumuju - pokud urvu je to pár kaček oproti wobu o))

    Npavel68 - Profil | St 22.9.2010 20:30:45

    jirka0 >> To ti nikdo nebere - já psal o mým lese,nepochopils ...

      Npavel68 - Profil | St 22.9.2010 20:29:36

      Worm >> Já je znám léta a léta je míjím - tentokrát bylo v košíku místa dost,aby se neomačkaly (na to bacha - nevypadá vábně) a šel do nich ...

        Nyvana - Profil | St 22.9.2010 20:26:16

        pavel68 >> No tomu moc nerozumím,mě stačí třeba dnešek pos... jsem všechny gumy:-))

          Njirka0 - Profil | St 22.9.2010 20:25:40

          pavel68 >> Koukám,trochu jsi to promazal.

            Npavel68 - Profil | St 22.9.2010 20:23:24

            jarda 2004 >> To podepisuju komplet !!!

            Další bude zase Pit,jen co kluci trošku odrostou a bude volněji.

              Npavel68 - Profil | St 22.9.2010 20:21:52

              jirka0 >> Ale prd ti upírám Jirko,přečti si ten zápis pořádně o)

                NWorm - Profil | St 22.9.2010 20:21:30

                pavel68 >> Já jich tuhle míjel v lese velikej plac,ale dal jsem jen školení holkám o mladých plodnicích a nic nebral....

                  Njarda 2004 - Profil | St 22.9.2010 20:21:20

                  pavel68 >> Psi z velkým ale velkým P.Sestra měla chovnou stanici a já měl jednoho z nej pašáků co se tam kdy narodil. Už je po smrti měl nádor v hlavě ale nikdy na něj nezapomenu ohromné srdce pro rodinu a velkej bojovník.

                    Npavel68 - Profil | St 22.9.2010 20:21:07

                    yvana >> Učit se jak říkal ten německej agent,co to pos.ral půlce Evropy o)

                      Npavel68 - Profil | St 22.9.2010 20:20:24

                      Worm >> Zítra do nich jdu - jsou v lednici v největším chladu a snad přežijou - bejval bych to dal ještě dneska,ale madam to přebila houbovýma vošouchama tak jsem sklopil uši a kušuju o)))

                        Npavel68 - Profil | St 22.9.2010 20:18:54

                        jarda 2004 >> Mno přes to Jardo vlak nejede o)

                          Njirka0 - Profil | St 22.9.2010 20:15:10

                          pavel68 >> Upíráš mi prvenství,(Šiškovec) http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=620948&page=203

                            Nyvana - Profil | St 22.9.2010 20:11:04

                            pavel68 >> No já taky fotit neumím co naděláme:-))

                              NWorm - Profil | St 22.9.2010 20:09:14

                              pavel68 >> Ty žereš hnojníky?Nikoho takovýho neznám čéče...ale prý mají zvláštní chuť.........

                                Njarda 2004 - Profil | St 22.9.2010 20:07:44

                                pavel68 >> Ta čubina je to nejhezčí co v tom lese leží.

                                  Npavel68 - Profil | St 22.9.2010 20:06:46

                                  yvana >> To až bude ležet půl metru sněhu,abych měl nad čím vzdychat o))

                                  Ale faktem je,že se fotky hromadí a budu si muset udělat čas v tom nastolit pořádek a bez milosti vyřadit mázlotiny - anžto fotit neumím,zas tak moc toho nezbyde o)

                                    NGe-MA - Profil | St 22.9.2010 20:05:38

                                    pavel68 >> dík mrknu do atlasu:-)

                                      Npavel68 - Profil | St 22.9.2010 20:04:31

                                      Ge-MA >> Šiskovec - tady poprvý a už byl v perdeli o)