Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

NLauri - Profil | St 18.10.2023 20:59:35

kryštof >> květnatec archerův

    NKreja - Profil | St 18.10.2023 16:57:24

    Včera jako každý rok jsme jeli 50km zavést nasbírané pečivo do zoo koutku.Podařilo se nasbírat 2.5 pytle a jeleni prý budou mít velkou radost.Tak jsme na chvíli skákli do lesa a byl z toho koš a půl suchohřibů a "černohlávků"

      NLC - Profil | St 18.10.2023 15:26:29

      Šli jsme se jem protáhnout do lesa. Stará bříza v lese nezklamala, 3 řemenáče a jeden kozák.

        NMr.Doctor - Profil | St 18.10.2023 13:43:49

        ŠUKI >> Zdar…ne, to fakt není …😂😂

          NŠUKI - Profil | St 18.10.2023 13:18:31

          Mr.Doctor >> Z Běláku to asi není :-)

            NMr.Doctor - Profil | St 18.10.2023 12:30:44

            rarach >> Tak je pravda, ze par let zpět jsem dubaky sbíral ještě na Mikuláše a babky na Štěpána ….ale to byl výjimečný rok co do pocasi …. no necháme se překvapit , v lese jsem se psem casto , tak uvidime , M.

              Nrarach - Profil | St 18.10.2023 10:39:54

              Mr.Doctor >> Zrovna kováře sbírám ještě v prosinci, když permanentně nemrzne, což teď skoro nikdy, ono totiž v lese není takovej mráz jako na loukách.

                NMr.Doctor - Profil | St 18.10.2023 9:53:18

                rarach >> Moc tomu už chlapi neverim, té vody by to chtělo fakt dost a také ty noční mraziky co u nás teď šlehly tomu moc nepomůžou …. ale nikdy neříkej nikdy 🤪

                  NPedro1 - Profil | St 18.10.2023 9:29:26

                  rarach >> Taky myslím. Co mám info, tak to začíná. Chce to v noci trochu tepleji a bude to ještě dobré.

                    Nrarach - Profil | St 18.10.2023 9:26:30

                    Mr.Doctor >> Neboj, do konce týdne přijde ještě nějaká voda a houby pojedou.

                      NPedro1 - Profil | St 18.10.2023 9:19:49

                      Dejv >> Jak starý jsi měl ten ořešák, když jsi to očkoval?

                        NMr.Doctor - Profil | St 18.10.2023 7:57:19

                        Zdravím všechny zdejší nadšence …. po delší době jsem našel chvilku a vyrazil s kosikem do lesa, moc jsem od toho neočekával, spíše tajně doufal 😜 Předpoklad se vyplnil, v lese sucho jak na Sahaře , nikde ani “prašivka” , potkal jsem jednu dvě muchomůrky červené za zenitem a při návratu k autu tady toho “sebevraha” …😂😂😂 Tímto tedy považuji svou letošní sezónu za uzavřenou, ostatním přeji krásné ulovky jak v lese, tak i u vody a za rok se zde zase sejdeme …. at se daří 😛✌

                          NLibor 1 - Profil | Út 17.10.2023 18:39:33

                          Lepší pozdě nežli později:))

                            NKuban - Profil | Út 17.10.2023 10:22:57

                            sasan111 >> romulinka prava,evidentne 😁

                              NŠUKI - Profil | Út 17.10.2023 6:05:29

                              sasan111 >> Takový zkušený a nepozná "PÍCHAVICE" 🤣

                                Nsasan111 - Profil | Út 17.10.2023 5:32:40

                                Prosím o určení těchto dvou holubinek...rostly nedaleko cesty, děkuji :-))))

                                  NDejv - Profil | Po 16.10.2023 22:03:26

                                  Jettys >> jj, jede:-)

                                    NGekoman - Profil | Po 16.10.2023 13:54:49

                                    Jedná pěkně urostlá 🙂

                                      NWorm - Profil | Po 16.10.2023 13:06:58

                                      LC >> Já bych to spíše tipnul na šupinovku kostrbatou, ale ta je taky jedlá.
                                      Sám mám každý rok problém uvěřit, že václavky jsou fakt václavky :o)

                                        NLC - Profil | Po 16.10.2023 9:15:26

                                        Chlapy jsou to václavky? Jsou už dost přerostlé, nechal jsem je včera na pařezu. Tady už bylo ráno vše promrzlé na kost.