Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

Lauri - Profil | Ne 15.10.2023 21:29:02

skřet >> tak super! Mn ta kolíčková moc nefrcěla. Pod pokličkou mám lepší zkušenost

    Dart Ness - Profil | Ne 15.10.2023 21:23:43

    Pepé - Vsetín >> Přikláním se k názoru Mr.Doctor - asi medotrpký.
    Domů bych to nebral.

      Rybkin - Profil | Ne 15.10.2023 18:58:53

      Pepé - Vsetín >> Jako nehoubař bych tipl hřib medotrpký. Loni jsem je přinesl domu a musel jsem je vyhodit. Vypadalo to hodně podobně a rostlo to v trávě

        Worm - Profil | Ne 15.10.2023 18:56:44

        Dneska kontrola,jestli už nejsou václavky a prd...jen kozáci ,křemeňáci a pár klouzků 😁

          Mr.Doctor - Profil | Ne 15.10.2023 18:37:39

          Pepé - Vsetín >> Co to je maselnik …. nemohl by to být hřib křišť ?

            Pepé - Vsetín - Profil | Ne 15.10.2023 18:27:38

            Zdar vespolek, co to je?
            Prvně jsem myslel, že maselník, dokud nezmodral...

              skřet - Profil | Ne 15.10.2023 14:39:30

              Lauri >> Navrtané a vložené kolíčky ,poté zavoskované štěpařským voskem. Jednalo se o čerstvě pokácený ořech (jaro 2021).

                Jettys - Profil | Ne 15.10.2023 12:23:13

                Koukám že to jede všem

                  kryštof - Profil | Ne 15.10.2023 11:00:51

                  Na procházce s vláčákem u Nežárky. Ďáblovy prsty. Foto nic moc.

                    Lauri - Profil | So 14.10.2023 20:38:58

                    skřet >> jakým způsobem jsi pařez naočkoval?

                      Dart Ness - Profil | So 14.10.2023 15:56:41

                      Jen procházka kolem vody.

                        skřet - Profil | So 14.10.2023 13:24:08

                        Tak už to začíná.

                          kolotuk - Profil | So 14.10.2023 12:02:39

                          Dnešní asi už zbytky úrody 😔

                            kolotuk - Profil | So 14.10.2023 7:46:45

                            Lasskoun >> taky jsem došel k Hlíva dubová. Jen jsem si to chtěl nechat potvrdit. Roste na Smrku, Dub nikde v okruhu kilometrů. Díky

                              Lasskoun - Profil | So 14.10.2023 7:07:27

                              kolotuk >> ... hlíva dubová (?) ... mohla by být, i přestože vyrostla na jehličnanu ... mně například už druhým rokem frutifikuje na jabloni ... ":o((

                                rybomil - Profil | Pá 13.10.2023 21:12:55

                                LC >> Ono asi záleží které klouzky to jsou, je více druhů.
                                Dnes 14. - 17. hod. a nic moc. 21 hřibů, většina pohledově pěkné, nějaké starší jsem nechával. 24 kozáků a 33 kovářů, 3 křemenáky. Tak polovina hřibů dost červavý. Bylo tam 9 aut, poblíž silnice vysbíráno. O víkendu nejdu, bude zase obr nálet lidí. Od včera ten les dost vyschnul, přibude ASI málo?
                                Nasušeno mám 1 + 1/4 tý 3,5 litrový sklenice, ale loni jsem měl až 6 takových plných.

                                  kolotuk - Profil | Pá 13.10.2023 19:20:20

                                  Dnešní nález. Víte někdo co to je?

                                    Kreja - Profil | Pá 13.10.2023 16:57:47

                                    Včera jsme využili pěkného počasí dokonce i pár praváčků se našlo.Ale ostatních houbiček bylo strašně málo.

                                      mirmen - Profil | Pá 13.10.2023 15:07:39

                                      Hezká procházka, ale hub málo .

                                        mirmen - Profil | Pá 13.10.2023 15:05:18

                                        adraj.x >> moc se v houbách nevyznám.
                                        Za třepenitku makovou jsem považoval tuhle houbu, dnešní nález